Autor Wątek: kremy ujędrniające, przeciw rozstępom itd.itp.  (Przeczytany 19379 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

Odp: kremy ujędrniające, przeciw rozstępom itd.itp.
« Odpowiedź #75 dnia: 11 Gru 2016, 13:08:52 »
Ja stosuję olejek ze słodkich migdałów nacomi na zmianę z olejkiem babydream, jak ten obecny skończę to wypróbuję olejek dla kobiet w ciąży nacomi.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mayagaramond

« Odpowiedź #76 dnia: 11 Gru 2016, 13:29:43 »
damka gratuluje!! Wszystkiego najlepszego i spokojnej ciąży.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

doda

« Odpowiedź #77 dnia: 11 Gru 2016, 20:28:23 »
Ja miałam olejek dla kobiet w ciąży nacomi. Skończył mi sie i obecnie nie mam nic.
A ja mam po obu ciążach  rozstępy
« Ostatnia zmiana: 11 Gru 2016, 20:28:54 wysłana przez doda »

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #77 dnia: 11 Gru 2016, 20:28:23 »

justynaaaa2

« Odpowiedź #78 dnia: 11 Gru 2016, 21:25:44 »
Ja smarowałam całą ciążę zwykłym olejem kokosowym
rozstępów brak
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

salsa

« Odpowiedź #79 dnia: 12 Gru 2016, 08:10:43 »
damka, ja w ciąży z A. używałam bio oil
w ciąży z L. oliwkę z Rossmana na zmianę z olejkiem kokosowym, który koleżanka przywiozła mi z podróży. Nawet nie wiem czy ten olejek kokosowy był do tego, ale do czegoś musiałam do zużyć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

rozstępów po ciąży nie mam, ale nie wiem na ile to jest efekt smarowania a na ile predyspozycji skory.

teraz nadal używam tego rosmanowego dla kobiet w ciąży na zmianę z dzieciowym, który akurat jest w promocji Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj nacieram się na mokre ciało przed wyjściem z kabiny prysznicowej i po chwili wycieram ciało ręcznikiem
niczym więcej się nie smaruje Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 12 Gru 2016, 08:10:43 »