na gazetowym joanna z poznania

Zaczęty przez elizapj, 05 Kwi 2008, 07:51:54

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

sonja

Kamelia u mnie w rodzinie to rodzinne;) (ale masło maślane:)) babcia jest od dziadka starsza 8 lat! (i super, bo teraz dziadek może się nią opiekować jako młodszy), mama od taty o 3, podobnie ciocie od wujków (najbliższe mi wg stopnia koligacji) ja jestem od mojego młodsza o miesiąc i to mnie niepokoi;) biorac pod uwage to co wyzej napisalam:)

sonja

A co do fotek nie zauważyłam, że młodszy, za to Misztala mi przypomina (nie pytać czemu;)

dragonfly

fajna stylizacja tej joanny, ale nasza julka miala fajniejsza... (wg mnie;) )

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

elizapj

to albo z moim wzrokiem cos nie tak, albo przestalam potrafic oceniac mezczyzn od zamazpojscia, bo ja nie wiedzialam, ze ani maz Joanny, ani Twoj Kamelia jest mlodszy:)

wg mnie po zadnym z nich nie widac, ze sa mlodsi od zon. wygladaja 'w dobrym wieku do ozenku' ;) - na co ja zwracam zdecydowanie wieksza uwage, bo to co mi sie najbardziej rzuca w oczy przegladajac fotki polskich cydzych wesel, to to, ze na oltarzu staja dzieci;(((

nie chce tu zabrzmiec jak stara madra, wymadrzajaca sie 30tka;), ale nie wyobrazam sobie wychodzeneia za maz w mlodszych latach 20tych...i niech mnie tu nikt nie zlinczuje (to jest subiektywna opinia) wydaje mi sie, ze wiekszosc popelnia blad wiekowy:( ..

tak to widze, kto sie ze mna nie zgadza, nie zapraszam ta naprawde do dyskusji..bo zdania raczej nie zmienie...

nie tylko w Polsce ludzie nadal wczesnie sie pobieraja, sa i inne spoleczenstwa, ale wg mnie to jest mniej sprawa narodowosci, bardziej otoczenia. wiec nie chce podjac dyskusji narodowosciowej, bardziej tradycyjnej , staroswieckiej polski, nie o to mi chodzi.
Chcialam jedynie zwrocic uwage, ze bardzo czesto widze, bardzo mlodych ludzi w strojach slubnych, i dla mnie wyglada to dziwnie...mam wrazenie, ze ich brak dojrzalosci fizycznej (na tworzy) jakos odzwierciedla ich malo przemyslana decyzje zyciowa malzenstwa...
to jest oczywiscie bardzo stereotypowe, swojskie i generalizujace z mojej strony...ale tak mam za kazdym razem jak widze takie fotki, i mowie o tym otwarcie:)
i szczegolnie razi (mnie) wlasnie wyglad faceta..bo o ile kobieta majac 21 moze wygladac tak samo jak bedzie wygladala majac 31,, to facet zazwyczaj w 21 przypomina swoj wyglad z 16tki, niz z 30....

stad moje zaskoczenie, ze Wasi mezowie sa mlodsi...bo nie zwrocilam na to uwagi! haha!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

konwalia

Ja też nie zauważyłam,
ale może dlatego że ja jestem młodsza od mojego N a wszyscy mówią, że wyglądam na starszą :/

wrobelek0403

ja tez nie zauwazylam, a sama jestem ta młodsza (o 4 lata). Zreszta nie widze w tym nic niestosownego czy dziwnego, w pewnym wieku roznica zaciera sie, bo czymze jest 5 lat w obliczu wiecznosci...  ;D

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamelia04.08.2007

elizapj

ja też nie wyobrażałam sobie, że ślub i te wszystkie okołoślubne duperele mogą mnie dotyczyć, nigdy mnie nie podniecała ta tematyka, wręcz przeciwnie. Mój mąż, podobnie, jak mój brat oni obaj chcieli sie żenić od zawsze.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

kamelia04.08.2007

konwalia

a czy to ma znaczenie kto na ile wygląda i o ile może być starszy czy młodszy.

A joannąpoznań jestem nadal zachwycona.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane