Autor Wątek: Opinie o thermomixie  (Przeczytany 26439 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

Odp: Opinie o thermomixie
« Odpowiedź #175 dnia: 07 Mar 2015, 22:39:10 »
Ja tez nie gotuje więc chyba tez nie ma to sensu. Skoro tobie sam nie gotuje to mi też nie zechce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

justynaaaa2

« Odpowiedź #176 dnia: 07 Mar 2015, 23:00:55 »
Ja tez nie gotuje więc chyba tez nie ma to sensu. Skoro tobie sam nie gotuje to mi też nie zechce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Właśnie nie wiem na co ja liczyłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no nie chce cholera sam gotowac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Głupie myśli ma każdy, ale mądry je przemilcza...

marax

« Odpowiedź #177 dnia: 07 Mar 2015, 23:05:09 »
Właśnie nie wiem na co ja liczyłam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj no nie chce cholera sam gotowac Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
i nie mów że cham jeden zakupów nie robi ? za tyle kasy to coś jednak mógły robić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #178 dnia: 07 Mar 2015, 23:16:16 »
i nie mów że cham jeden zakupów nie robi ? za tyle kasy to coś jednak mógły robić Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

hahahaah, kocham Was Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

konwalia

« Odpowiedź #179 dnia: 08 Mar 2015, 08:39:36 »
Ja uwielbiam gotować i mnie znowu do takiego sprzętu kompletnie nie ciągnie,  za to płyta na 5 palników to byłoby to,  i więcej garnków,  bo jak przychodzi do gości, to pożyczamy drugi duży garnek od Wróbla

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #179 dnia: 08 Mar 2015, 08:39:36 »

cherry

« Odpowiedź #180 dnia: 08 Mar 2015, 14:13:55 »
Hej dziewczyny ja tez z tych niegotujacych (gotowanie raczej nie jest maja pasja), ale z termomixem sobie raze.
no troche trzeba sie na poczatku nauczyc gotowac z ta maszyna, ale potem to juz z gorki.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

mika

« Odpowiedź #181 dnia: 08 Mar 2015, 19:52:09 »
Hej dziewczyny ja tez z tych niegotujacych (gotowanie raczej nie jest maja pasja), ale z termomixem sobie raze.
no troche trzeba sie na poczatku nauczyc gotowac z ta maszyna, ale potem to juz z gorki.
ja identycznie
przed posiadaniem thermomixa gotowałam niewiele
teraz nawet sama przerabiam przepisy z jadłonomii czy smakoterapii i robię w thermomixie
ja używam obecnie sprzętu codziennie - robię obiad na następny dzień (w tygodniu), co drugi dzień też gotuję zupę i raz-dwa razy w tyg robię jakieś ciasto - naszym hitem jest marchewkowe błyskawiczne z przepisowni
mój mąż codziennie robi soki, obłędny wychodzi z pietruszki
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

cherry

« Odpowiedź #182 dnia: 08 Mar 2015, 20:23:51 »
mój mąż codziennie robi soki, obłędny wychodzi z pietruszki
mika - poprosze o przepis
« Ostatnia zmiana: 11 Mar 2015, 08:01:17 wysłana przez cherry »

mika

« Odpowiedź #183 dnia: 08 Mar 2015, 20:28:20 »
1 pęczek natki pietruszki
1-1 i 1/2 cytryny obranej bez beztek i skórek, podzielonej na części
70-80 g cukru - dajemy miód albo ksylitol - mniej, ale ile to nie wiem bo mąż różnie sypie
100 g kostek lodu
500 g wody
wrzucasz pietruchę, cytrynę, cukier i kostki 30s/obr.10
dolewasz wodę i 10 s/obr. 10