Dorotka1981 wrażenia i fotki ze ślubu

Zaczęty przez Lwica, 04 Kwi 2008, 17:47:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lwica

Hello! Laseczki witam w gronie świeżo upieczonych mężatek  :love: Od czego by tu zacząć. Rano w dniu ślubu (jak niektóre czytały na strefie) lało i pogoda wyglądała nieciekawie. Ale cóż poradzić! Od 10 uderzyłam w długą wizyta u fryzjerki potem kosmetyczka (chyba powinnam startować w Łabędziem Być ;D bo to co ze mną uczyniły przechodzi najśmielsze marzenia)!! jak wróciłam z zabi8egów upiększających to sie zaczęło przejaśniać i słonko postanowiło umilić mi ten dzień!! Hehhehe zamieszania było dużo! Okazało sie że świadek, który nas wiózł miał być na 14.30 żebyśmy zdążyli auto ustroić. A tu godzina 14.50 przyjeżdża już fotograf  i kamerzystka a świadka z autem ani widu ani słychu  :o (a przez telefon twierdził że już jest pod domem)!!   Wpadł jak burza nawet nie wiem kiedy i kto im pomógł stroić auto bo ja już się ubierałam w suknię w domu. Na około 15.30 zaplanowany był przyjazd Młodego i błogosławieństwo a tu się okazuje że nie ma teściów. myślałam że się uśmieję!! Więc ja w pełnym rynsztunku za telefon i dzwonie do teściowej. Okazało się że nie raczyli nikogo poinformować że już dawno są tylko stoją na dole i gawędzą z rodzinką i teściowa pali fajeczkę. Hheheheh! Potem poszło jak z płatka ! Udało nam się nawet iść na piechotkę do kościoła bo przez ten czas słoneczko wysuszyło kałuże! W kościele cudo! Schola pięknie grała, tatuś prowadził mnie do ołtarza (jestem najmłodsza i ostatnia z 3 sióstr poprzednie też prowadził). Msza i samo zawarcie sakramentu przepiękne wspomnienie ( z moim mało nie padliśmy ze śmiechu jak sobie w oczy patrzyliśmy tak miło było- a on przeżywał że nie wydusi słowa i będzie sie denerwował- ale popatrzyliśmy sobie w oczy i atmosfera się rozluźniła). A potem to jak z bicza trzasnął pierwszy taniec, pierwsze gorzko-gorzko i potem to już tańce hulanki i swawola. Tort przepyszny i przepiękny, zabawy na oczepiny pełne jaj (dzięki moim kuzynom głównie). Nawet udało nam sie skoczyć na zakończenie ok 2 w nocy do rynku Legnickiego z kamerzystką i na sesje z fotografem. Było trochę zimno ale przynajmniej nie padało. A moja dzidzia córunia to na pochwałę zasługuje bo tylko wariowała w brzuchu w kościele.  A potem cisza i spokój. Widocznie podobało jej sie jak mamusia tańcowała i szalała (bo odstawiałam dzikie tańce). Tak mniej więcej wyglądał ten najpiękniejszy dzień mojego życia! dodaje kilka zdjęć zebranych od rodzinki jak będę miała od fotografa to coś dorzucę. Pozdrawiam i dziękuję wszystkim forumkom za pomoc w przygotowaniach!

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

vobi

Swietnie ze wszystko sie udalo! Gratulacje i wszystkiego najlepszego dla calej ... trojki! :)

mika


zosanka

Gratuluje! Zycze wszytkiego dobrego dla calej trojki :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

bozena.dp

Dorotko gratuluje :) wszystkiego dobrego na nowej drodze dla całej rodzinki życzę ;)

inkageo

Gratuluję i życzę dużo szczęścia :)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

alez rączo biegniecie do kosciola ;D hihi ;) gratulacje!! duuuzo milosci i szczescia ;)

trwam w wielkim podziwie dla Twojej figury :D jak urodzisz to nie beda wiedzieli dlaczego :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

emcia



brawurka


jo_miekka

Dorotka1981  brawo gratulacje i najlepsze życzenia dla naszej Pierwszej Żonki 2008 :D

sonja

Dużo dużo szczęścia na starej-nowej drodze życia:)

mimbla

Ja też gratuluję! I patrz, wszystkie mówiłyśmy , że będzie dobrze! brawo

aniak1211

Gratulacje!!!!!!!!!

A dzieci w brzuszku to najbardziej lubia jak mamusia sie rusza,wtedy one sa kolysane i bujane :D

wrobelek0403

dorotko, gratuluje i zycze duzo szczescia :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

martullek


abkasia


magdalinska


twinnie77

Dorotka, cieszę się, że wszystko sie udało!!! Składam serdeczne życzenia i gratulacje!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

wszystiego najlepszego!
i
gratulacje z okazji otwarcia sezonu slubnego 2008;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

isabelles

gratulacje i wszystkiego najlepszego!!!

dzidzia101

Gratulacje!!!!  i duuuuuuzooooo szczescia dla cale rodzinki!!!!!


Ps. mialam podobne bolerko futrzane
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wisienka

samych cudownych wspolnych chwil :) gratulacje zazdroszcze ze tez wybralam sobie date na sierpien tak dlugo czekac:)

callja

Ogromne, baaaardzo serdeczne gratulacje - samych szczęśliwych chwil dla nowej Rodzinki!!!!!!!!
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /