Dekoracja samochodu.

Zaczęty przez olgaaa1, 03 Kwi 2008, 20:29:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olgaaa1

Hej Laseczki, jaką będziecie lub miałyście dekoracje samochodu? Bo ja się teraz zastanawiam, bo ostatnio zrezygnowałam z kapelusika  jupi  i szukam czegoś normalnego.

magdarynka

Ja wlanie nie wiem czy nie zostane przy dekoracji klamek, tylko  :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

ja chyba jednak w ogole nie bede dekorować, ale szalenie podobaja mi sie ozdoby przy klamkach.
np cos takiego. Proste i piekne


Tulipanna

Na poczatku mialy byc kwiaty. Ale w koncu zrezygnowalismy. Bedziemy miec najwyzej wstazke na antence. I wystarczy  ;)

kffiatek

U nas będą tylko kwiatowe dekoracje przy klamkach, bo samochód sam w sobie jest raczej hmmm... ozdobny ;) Chcę je w kolorze bukietu, tylko jeszcze nie wiem jaki będzie bukiet  ;)

Feeling.good - podobają mi się te perły  :D Nie masz nic przeciwko, żebym ściągnęła pomysł?  :D

niewiemjaka


wrobelek0403

mnie sie podoba wersja, jak na pierwszym aucie wklejonym przez niewiemjaka, auto dosc ozdobne mamy, wiec tylko kilka kwiatow takich jak w bukiecie, ale kremowych przyczepimy do maski :)
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

feeling.good

Cytat: kffiatek w 03 Kwi 2008, 21:02:18
Feeling.good - podobają mi się te perły  :D Nie masz nic przeciwko, żebym ściągnęła pomysł?  :D

Ależ skąd:) Znalazłam to zdjęcie chyba na stronie mojej fotograf. Ciesze się, jeśli się przyda:)

trik26

Ja kiedyś juz wkleiłam zdjęcie to które wkleiła niewiemjaka to pierwsze i ja własnie planuję taką dekorację, tyle, że z żywych kwiatów i mniej tego, ale podobają mi się też te perły

zuzia


zosanka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

ze_nitka

Zuzia, bardzo podoba mi się jak wyglądał Wasz samochód :)
My planujemy o taką dekoracje:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Tylko ze zamiast kalli kremowa róża, na drzwiach z tyłu tez po jednym takim bukiecie.

mobka

My dzis zamowilismy taka: (plus kokardy na klamkach, ktore musimy domowic, bo o nich zapomnielismy - pan kwiaciarek nas zagadal na smierc :D )

aleksandra83

Czesc dziewczyny! Wlasnie ujawniam sie na forum:)
Mam pytanie co do tych samochodow, bo my bedziemy miec wlasny i.... moze to glupio zabrzmi, ale nie mam pojecia jak przykleja sie bukiety, czy pojedyncze kwiatki do np. maski.
Czy ktos moglby mnie poinstruowac? :)

mika

Witamy Olu
cieszymy się że się ujawniłaś
Kwiaty do samochodu przytwierdza się na specjalne przyssawki, do kupienia na giełdach kwiatowych i  w lepiej zaopatrzonych kwaiciarniach (choć tam rzadko chcą sprzedawać same przyssawki bez dekoracji)


aleksandra83

Dziekuje bardzo!
Chyba nigdy bym na to sama nie wpadla:)

kwiaty-aga

a ja ostatnio na życzenie klientki coś takiego robiłam..

kwiaty-aga


kwiaty-aga


martullek

kwiaty-aga przesłałam Ci PW

Majeczka

Druga dekoracja bardzo mi sie podoba zwlaszcza elementy na klamkach
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kwiaty-aga

To dorzuce jeszcze 2 fotki :)

kwiaty-aga

Tym razem dekoracje z calli -  moze którejś z Was się przydadzą.

zwierzatko_mojej_mamy

kwiaty-aga pieekne te lisciaste rozetki klamkowe!!!  :clapping:
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl