za mc ślub a przysłali suknię z inną koronką:(

Zaczęty przez katjaaa, 03 Kwi 2008, 10:54:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

ja nie chcę nic mówić ale ta liporio ma żółtszą koronkę niż ta lametti

prównuję zdjęcia z jednego postu

katjaaa

widziałam Kasi sukienkę-odpowiedź -mam wrazenie ,ze to nie jest ta złota. TA ostatnia liporio wygląda mi własnie na KAsi sukienkę-na zdjeciach nie, ale wczoraj miałam ja na sobie-to ta ostatnia suknia , którą mierzyłam
Dzisiaj mi już emocje opadły, ale nikomu nie życzę takich " niespodzianek".
Złota owszem-jest łądna, ale wisząc obok tej (niech będzie) cappuccino ze srebrną koronką, wyglądała, jak jej marna podróbka. Za duży kontrast między bielą i złotym. Ta ostatnia cappuccino wygląda bardziej dystyngowanie. ALe jest za duża!!! I jest brudna:(
MArzyłam o sukni szytej tylko dla mnie, nowiutkiej, czyściutkiej, pachnącej-takeij spod igły. A tu taka niespodzianka...

katjaaa

Ta liporio, którą przysłali była wg pań ecru-( dla mnie to była biel) liametti jest w kolorze  cappuccino-w kolorze liporio dostępnej w sklepie( tej ze srebrną koronką)

kathrines


Kasia

no właśnie

piszesz że za duży kontrast między BIELĄ a ZŁOTYM

kiecka którą ja przymierzałam była capuccino ze złotą/capucino koronką

ona nie miała białego spodu !!!!!!

a wiem ze taką wersję można zamówić

jak Ci przywieźli z białym spodem a złotą/żółtą koronką to może być rzeczywiście nieciekawie :(


katjaaa

zwierzątko_mojej - ta sukienka , którą przysłali, a własciwie koronka , jest żółto-złota.Przypomina mi to stroje komunijne z naszywanymi żółto-złotymi hostiami.

Kasia

Cytat: katjaaa w 03 Kwi 2008, 12:01:58
Ta liporio, którą przysłali była wg pań ecru-( dla mnie to była biel) liametti jest w kolorze  cappuccino-w kolorze liporio dostępnej w sklepie( tej ze srebrną koronką)


czyli przysłali INNĄ sukienkę niż moja

moja mierzona mie miała nic wspólnego z żółtym

ona była jasno brązowa (capuccino właśnie) a nie ECRU



w tym modelu mozna wybrać różny SPÓD, KORONKĘ I HAFT
różne wariacje z trzech/czterech dostępnych kolorów

mika


zwierzatko_mojej_mamy

katjaaa no tak czulam... ale mialam nadzieje, ze sie myle  :( no to nie wiem co Ci doradzic  przytul
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

mika jak ja zamawiałam to mi proponowali dowolny układ kolorów

spód biały, ecru lub capuccino
koronka biała, ecru lub capuccino
wypełnienie haftu srebrne chyba tylko - tego wypełnienia wogóle nie widać

ta którą ja przymierzałam miała capuccino spód i koronkę i srebrne wypełnienie haftu (wypełnienie to takie 4-6 kreseczek przy środkach kwiatów na koronce)

katjaaa

Kasiu- jeszcze raz przejrzałam Twoją suknię-to jest suknia, którą ja mierzyłąm w sklepie-z daleka wygląda na lekko złocista, ale z bliska ta koronka jest srebrzysta-ta przysłana jest żółta. zaraz poszukam fot z lepszym odworowaniwm koloru-robionych z bliska

A moze ja już przesadzam z tym wszystkim?...  


cumberland

katjaaa

liporio świetnie wygladała w złocie ale na cappucino (to chyba był model mierzony przez Kasię...)
na tym ecru faktycznie kontrast jest bardzo widoczny....i nie wygląda to już tak jak cappucino+złoto, albo biel/ecru+srebro
a skoro twierdzisz że na żywo jest jeszcze bardziej wyraziste, to nie dobrze....

a może udałoby Ci się wynegocjować jakiś rabat rekompensujący to całe zamieszanie, dzięki któremu mogłabyś pójść w swojej wymarzonej srebrnej liporio (z salonu) a za odzyskaną kasę kupisz sobie jakąś extra exclusiv ślubną biżuterię, która odwróci Twoją uagę od "salonowości" sukienki..?

Kasia

różnice widać porównując lametti i przysłaną liporio

widać dokładnie tą żółć

kathrines

Cytat: cumberland w 03 Kwi 2008, 12:09:23
katjaaa
a może udałoby Ci się wynegocjować jakiś rabat rekompensujący to całe zamieszanie, dzięki któremu mogłabyś pójść w swojej wymarzonej srebrnej liporio (z salonu) a za odzyskaną kasę kupisz sobie jakąś extra exclusiv ślubną biżuterię, która odwróci Twoją uwagę od "salonowości" sukienki..?
Świetny pomysł!! Ja bym próbowała w ten sposób!

mika

no i wszystko wiem
Liporio występuje w takich odmianach:
spód biel lub ecru
haft biel lub cappucino
koronka czyli ta nitka: srebrna lub złota
dostępne są jedynie wariacje tych wariantów!!!
Czy wygląda na to że ta przysłana to biel z haftem cappucino i koronką złotą, a Kasi była na ecru

zwierzatko_mojej_mamy

katjaaa - nie przesadzasz, slusznie masz wkurwa, ale trzeba teraz cos wymyslic, a juz sie nie nakrecac ;)

poiwedz nam jeszcze co Ci salon zaproponowal cenowo w ramach rekompensaty?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

rubin04

katja - ja Cię rozumiem - mi się srebrna bardziej podoba, jest na Tobie taka delikatna.
A czy Panie z saolnu mówią coś ze uda sie zdąrzyc z tą srebrną?

I uwierz mi ze nie przesadzasz, jesli nakrzyczalas nawet to miałas do tego pełne prawo...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

czyli chciałaś kupić tą którą ja mierzyłam a przysłali Ci całkiem inną

brrrrrrrrrr

zaraz dzwonię do salonu aby mi takiego nru nie zrobili

katjaaa

Wysyłam foty z bliska-pierwsza przysłana do salonu( spód ecru, koronka zółto-złota)
druga suknia z salonu, którą ewentualnie mam wybrać- wg mnie to taka sama suknia jak KAsi (spód cappuccino, koronka srebrna)

inkageo

Ale numer :( Ja mam jeszcze jedną uwagę.. Na tej fotce suknia dosyć mocno się marszczy w talii i na biodrach, nie jest czasem za mała?
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

katjaaa czyli ta pierwsza fotka - to ta zla i brzydka?? bo niewyglada az tak komunijnie jak mowilas :D dla mnie super - chyba, ze wina oswietlenia
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

walcz o rabat
niech Ci sprzedadzą tą przymiarkową za pół ceny

lub oddają podwójny ZADATEK


kathrines

Powinnaś prezentować suknie ślubne w katalogach :)
Walcz o duuuuży rabat!

mary

ja się już pogubiłam. Która to ta z żółtą koronką? Obraz 154?

Kasia

no własnie
inka dobrze pisze

ta kiecka nie jest idealnie dopasowana

zwierzu na tej focie wrzuconej przez inke widać żółć