za mc ślub a przysłali suknię z inną koronką:(

Zaczęty przez katjaaa, 03 Kwi 2008, 10:54:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

a rabat Ci sie należy do KAŻDEJ sukni


za te nerwy i zwodzenie

panikarola

o, katjaaaa, ale bym sie wyzyla na tej babce!!! mi jazdy odwala wciaz pralnia, i tez im nie popuszcze. Kasia bedzie pewnie wiedziec co z ta koronka ecru, ale nawet jak Ci sie juz uda sfinalizowac sprawe to tego tak nie zostawiaj tylko skarz gdzie sie da, to w koncu nadal nie bedzie suknia ktora zamawialas!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

ze_nitka


dagi

Cytat: katjaaa w 03 Kwi 2008, 15:00:22
nowe wieści-
zadzwoniłam do salonu-poprosiłam o kopię umowy salon-firma-pani mi mówi,z e to mi nic nie da-ale ja wiem swoje-tam jest zaznaczony typ koronki , która miała byc w mojej sukni -
dostałam faksem kopię
jest jeszcze coś takiego jak umowa ustna.

Cytuji jeszcze jedno-mam dostac rabat -nie wiem tylko jeszcze za którą suknie-tak pani w firmie szyjącej zasugerowała salonowi...
zaczynam mieć wątpliwości co do salonu-czy faktycznie sprzedaje suknie producenta, czy też moze jakies nieudolne kopie rozprowadza? 
Pamiętaj powiedzieć o tym jak będziesz w salonie i to głośno przy innych klientkach.
Rabat należy Ci się w każdej sytuacji!

Cytuja na kolejna przymiarkę zabieram sis-babkę z ikrą:)
Koniecznie!
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

katjaaa

do Rzeszowa:)  mieszkam w Lublinie a suknię zamawiałam w Rzeszowie

Kasiu-chyba faktycznie wieść sie rozniosła-dzwoniłam przd chwilą do Warszawy-salon Tylko Ona-PAni w salonie dziwnie ze mną rozmawiała-nichętnie udzielając informacji:)

dowiedziałam się tylko tyle,ze suknie są tylko u nich dostępne ( ha ha)

ponadto suknie są w 3 wersjach- biała-biała koronka.
ecru-ecru koronka oraz cappucino i cappuccino koronka---za nic w swiecie pani nie chciała mi powiedziec, ze któras z koronek moze być złota lub srebrna


oszaleję z tymi salonami-ciągle kręcą i kręcą

mam nadzieję,ze zaproponują mi dobre warunki

i kolejna moja nadzieja-ze nie dostanę sukni przeznaczonej dla kogoś innego--

bo skoro na suknię trzeba czekać około 3 mcy ( ja czekałam dłużej) to ta , która przjdzie do salonu za 2 tygodnie, moze być suknią przeznaczoną dla kogoś innego...poprawcie mnie , jeśli się mylę..

zuzia

Cytat: ze_nitka w 03 Kwi 2008, 15:08:37
Dziwczyny, ale wy fajnie bojowe jesteście :)
bo trzeba być i walczyć o swoje.
Większość sklepów i punktów usługowych stosuje zasadę:
nabroiliśmy - trzeba klienta zbyć/ew. wmówić mu winę/zakręcić tak, że to nie my, ale przecież mu pomagamy - jak się będzie awanturował o swoje to dopiero załatwić sprawę jak trzeba.
A to chyba nie tak powinno być. W końcu przecież nie dają ci nic za darmo tylko ty za to płacisz!!!

katjaaa

Macie rację-i faktycznie bojowe jeseście-chyba sobie te wasze argumenty pozapisuję na kartce:)) ,zeby nie zapomnieć , kiedy się zdenerwuję:)

mary

koniecznie katjaa ;)
Z powodu tego całego zamieszania na miesiąc przed ślubem to salon powinien Ci załatwić suknie jaką chcesz za pół ceny! Aż strach pomyśleć jaki mają bajzel. A gdy się wchodzi do salonu przed dokonaniem wyboru to wszystko takie piękne i kolorowe się wydaje.

inkageo

Katja warszawski salon "tylko ona" jest dystrybutorem sukni Herm's i to oni wysyłają je do innych salonów. Ja kiedyś robiłam śledztwo na temat pochodzenia tych kiecek ;) Niezłe szambo wyszło ;) A sytuacja była taka, że salon wrocławski chciał mi sprzedać suknię, w kolorze, którego "tylko ona" nie miała w ofercie, czyli prawdopodobnie zamierzali mi opchnąć jakąś podróbkę uszytą na zapleczu, ale to dawne dzieje ;)
Imagine there is no hate

mary


nika

Katjaaa walcz o swoje!!! nie dość ze się podpisuje umowy przynajmniej pół roku wcześniej, płaci zaliczki albo zadatki to jeszcze taki numer wywinąć.  Jeszcze warunki Ci stawiają, "żebyś się zastanowiła do 14.04" To one powinny wszystko naprawić i starać się wyprostować jakoś całą sytuację. Jak nie, to niech zlecą jeszcze raz, za extra opłatą szycie sukienki, wg tego co podpisywałaś w umowie. Dobra krawcowa to i w tydzień uszyje.  A te, które zatrudnia producent sukni Herm's z pewnością mają wprawę. Te suknie możesz dostać też w salonach Adeline we Wrocławiu i Opolu, może któryś z nich ma na stanie suknię podobną do Twojej?                                                                                                                               A tak szczerze to nigdy bym nie przypuszczala, że coś takiego może się zdarzyć. Nieźle mnie nastraszylaś. Ja mam swoją przymiarkę dopiero 2 tygodnie przed ślubem - kobieta z salonu twierdzi że nie ma potrzeby wcześniej. Już ja jej to wybiję z głowy :hammer:  okłamię ją że cały lipiec nie będzie mnie w Polsce i niech staje na głowie, zeby suknie mi sprowadzić na czerwiec

Katja nie odpuszczaj im!!! trzymam kciuki !
i postrasz ich koniecznie UOKiK
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
url=http://www.slub-wesele.pl]Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

katjaaa,
w katowicach mają sukienkę jaką chcesz!!!!
Dom Mody Ślubnej MADONNA
40-064 Katowice , ul. Kopernika 7
tel: 032 201 01 81.

Dzwoniłam, jest możliwość odkupienia modelu salonowego. Salon działa dopiero 2 miesiące więc ona nie jest tak naprzymierzana jak w innych salonach :)

mayagaramond

Niezly historia, tez trzymam za ciebie kciuki, zebys dostala i rabat i Twoja wymarzona sukienke! Dziewczyny maja racje powinny teraz obdzwaniac wzsystkie salony prowadzace herms i szukac Twojej sukni.

Skoro chcialam zatluc sprzedawczynie ze sprzedanie odlozonych dla mnie przecenionych kozakow to nie wiem, co bym zrobila na Twoim miejscu, chyba zywcem ze skory obdarla...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

ewdomaga

katjaaa a w którym salonie w Rzeszowie zamawiałaś tę suknię? też będę kupować w Rzeszowie, więc chcę wiedzieć, który salon omijać szerokim łukiem. i trzymam kciuki, żeby wyszło dobrze, żebyś miała swoją wymarzoną suknię.  przytul

mary

zuzia a wiesz jaki dają upust za egzemplarz salonowy?

nika

we Wrocławiu w Adeline (0-71) 344 86 00
jest model liporio ze srebrną koronką rozmiar 38.
Za bardzo nie chcą odsprzedawać sukni z przymiarek, ale babka z salonu powiedziała mi, że ich szefowa w wyjątkowych sytuacjach zawsze stara się pomóc:) przyszłym pannom młodym
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
url=http://www.slub-wesele.pl]Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

Cytat: mary_popins w 03 Kwi 2008, 16:22:59
zuzia a wiesz jaki dają upust za egzemplarz salonowy?

w Katowicach raczej niewielki z racji tego, że sukienka ma raptem 2 miesiące. Ale to tak przez telefon. Na miejscu może być inaczej.
I sukienka ma rozmiar 38, ale poprawki do zrobienia na miejscu.

mary

Zuzia, Ty jesteś dobrą pomocnicą każdej PM :)

kamelia04.08.2007

mi bardziej się podoba ta która zamawiałaś niż ta co przyszła. Da się jednak przeżyć i taką, ale nie o to chodzi.
Jeśli jednak nie chcesz takiej, to powinnaś się domagać, żeby wykonały zgodnie z zamówieniem. Masz jeszcze prawo do odstąpienia od umowy i zażądania zadatku w podwójnej ilości. Kurka, płaci się ciężkie pieniądze, nie po to by odstawiali fuszerkę.

Domagaj się stanowczo i upierdliwie i najlepiej idź tam cala rodzina. jak będziesz sama, to zbywają. Tak samo chcieli nas spuścić na szczaw przy obrączkach, ale się nie daliśmy, wymiękli trochę, jak przyszła moja rodzina i zaczęła im wykładać te same racje, które my im wcześniej przedstawilismy. Takie realia.., kupą mości panowie (panie)
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

katjaaa

dziewczyny-dziękuję za wsparcie-podzwonię jutro po salonach-szczerze- to już nie bardzo mam ochotę jeździć po Polsce za suknia-za dużo nerwów ta moja wybrana mnie kosztowała-poza tym rozmiar 38 jest dduuuzzooo za duży-36 też musiała byc zmniejszana-nie wyobrażam sobie przeróbki rozmiaru 38


co do najzdu rodziny na salon:) :) :) ta opcja coraz bardziej mi się podoba:)


będę pisać jeśli cokolwiek się zmieni, ale mam nadzieję, ze wszystko pomyślnie się ułoży

dzięki Waszym radom nawet się dzisiaj uśmiechnęłam...eh.. te salon, te suknie...

tyle nerwów dla 1 dnia:)

tak naprawdę to porozmawiam ze swoją zaprzyjaźnioną krawcową-jeśli suknia z salonu nie będzie odpowiednia, lub nie będą mi odpowiadały stawiane przez salon warunki( o irnio- bo to ja jestem klientem i ja powinnam stawiać warunki)to kupuję koronkę i przez tydzień mieszkam u krawcowej:)

annka-cygannka

katjaaa walcz o swoje i wyduś z tego salonu jak najwięcej kasy :):) A jeśli chodzi o sukienkę - ta liporio, której nie chcesz jest moim zdaniem ładna i jestem pewna, że jeśli nie wtajemniczysz gości w historię swoich przejść z salonem, to nikt się nie zorientuje, że coś jest nie tak :) Serio tak myslę.

zuzia

Cytat: katjaaa w 03 Kwi 2008, 19:24:03
dziewczyny-dziękuję za wsparcie-podzwonię jutro po salonach-szczerze- to już nie bardzo mam ochotę jeździć po Polsce za suknia-za dużo nerwów ta moja wybrana mnie kosztowała-poza tym rozmiar 38 jest dduuuzzooo za duży-36 też musiała byc zmniejszana-nie wyobrażam sobie przeróbki rozmiaru 38

Pani w salonie Madonna w Katowicach powiedziala, że nie ma problemu :)

zwierzatko_mojej_mamy

katjaaa - z nie takich rozmiarow potrafia zrobic 34 ;) a Ty juz po salonach masz zakaz jezdzenia ;) jesli juz to salon ma ci sprowadzic i zaplacic za przesylke ;) dzwonic Ci wolno hihi  :D trzymaj sie i zdawaj relacje na biezaco, bo jak widzisz towarzystwo tutaj bojowe i jakby co to rozniesiemy salon :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

katjaaa

hej hej urwałam się z pracy, by zając się sprawą sukni:)

dzwoniłam do Katowic ( zuzia-dzięki za namiary)

BArdzo miła pani powiedziala mi o cenie sukni, kolorach i o możliwych kombinacjach-

-rozmiar 38 -suknia od 2 tyg wisi w salonie -do kupienia od ręki--dobrze,z e chociaż taka opcja jest  (chociaż nadal mam nadzieję, ze uda się załatwic pomyślnie sprawę w moim salonie)

co do kombinacji : mozliwe są 3
1-kolor spodu jasny złoty, aplikacje migdałowe, koronka srebrna nić
2-biel-biel-srebro
3-ecru-ecru-srebro

hm..ten jasny złoty zaskoczył mnie( penie to cappuccino).Jeszcze bardziej zaskoczyły mnie aplikacje w kolorze migdałowym  ?

Suknia w salonie jest jest w trzeciej kombinacji( czyli takiej, jaką chciałam).Pani opisała mi, ze z bliska nić jest srebrna a patrząc na suknię z daleka wydaje się być lekko złotawa-czyli opisała ją pani identycznie tak, jak widziałam suknię w swoim salonie. ( Lekko złotawa a nie żółto-złota -tak jak kolor sukni przysłanej dla mnie do salonu)   
aaa


jeszcze jedno-Katowice niezależnie od Warszawy działają-nie sprowadzają sukni z Wawy, we własnym zakresie zajmują się tym( nie dopytałam skąd biorą suknie)

na razie tyle nowosci

dzwonię dalej

Kasia

myślę że wersja
1: to ta co ci ją przysłali
2: to ta co ja ją zamówiłam - cała biała
3: to ta co ją mierzyłaś w salonie i co ja ją mierzyłam (capuccino, toffi)

albo 1 i 3 odwrotnie i wtedy może sie okazać że tam mają tą żółtą kieckę :(

wydaje mi sie że ktoś Cię wprowadził w bład przy zamawianiu
bo nie ma takiej wersji jak ty zamawiałaś

czyli

spód jasny (ecru) a koronka taka jak w tej capuccino + złoty haft

problem powstał przy zamawianiu bo pozwolili Ci zamówić kieckę której nie produkują i tyle


a producent dostosował zamówienie do spodu :(