za mc ślub a przysłali suknię z inną koronką:(

Zaczęty przez katjaaa, 03 Kwi 2008, 10:54:00

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

katjaaa

Jestem załamana. Za mc ślub a do salonu przysłali sukienkę -model , który zamówiłam, ale koronka w złotym ( dla mnie żółtym ) kolorze. Miała być suknia ecru z koronką w kolorze srebrnym.Mam do wyboru: albo biorę suknię, która przyszła( doskonale na mnie skorojona tak na marginesie), albo suknię z salonu (suknia wisi tam od grudnia,  wielokrotnie mierzona-ma być oddana do czyszczenia-i nie leży dobrze, jest za duża-ma byc dopasowana, przez krawcową)Zostaje jeszcze opcja wyboru innej sukni-tu wchodzi w grę liametti herm's.to także suknia z salonu, która ma być na mnie dopasowana).Suknie zamawiałam w grudniu - wczoraj pojechałam na przymiarke wymarzonej sukni-nakrzyczałam na panie z salonu i w koncu popłakałam się z bezsilnoci. Mam sie zastanowic do 14 kwietnia (ślub 1 maja)-wtedy podobno ma przyjsc nowa dostawa sukienek-jeśli będzie moja wybrana, z odpowiednią koronką, to biorę nową, jesli nie to mam wybór jak powyżej. Niechcę tej sukni ze złoto żółto koronką-koronka jest obrzydliwa wg mnie( w porównaniu z koronką , która miała być). Już ochłonęłam trochę i jest mi głupio ,z ę sie tak uniosłam w salonie-nie wiem co robić, jeśli 14. 04. nie przyjdze moja suknia(tzn-czyjas suknia, którą ja mam przejąć)-nie mam pewnosci ze będzie i że będzie dopasowana. Nie chcę te sukni z salonu mierzonej tysiące razy, nie wiem czy po drodze gdzies nie była też czasem wypozyczana. Eh...
już mam dosyć wszystkiego...
postaram się wrzucic foty z przymiarek.


Pomyliła się firma szyjąca dając inną koronkę. Zastanawia mnie tylko czy faktycznie pomyliła się, czy po prostu nie dysponuje już zamówionką koronką...

mary

oj, przykra sprawa. Dotychczas nawet nie pomyślałam, że coś takiego może się wydarzyć. Masz fotki tej "żółtej"? Może po bliższym przyjrzeniu się zobaczysz w niej coś fajnego?

kathrines

Pokazuj fotki sukni zamówionej i tej, którą dostarczyli. Porównamy sobie te koronki.

feeling.good

Biedactwo...myślałam, że takie sytuacje mogą mieć miejsce tylko w filamach. Trudno powiedzieć jaka jest przyczyna. Czy panie z salonu zawinily, firma czy moze faktycznie brak tej koronki. Niemniej jednak powinnaś być o tym wczesniej poinformowana.
Nie zalamuj się na razie (wiem...łatwo mówić).Pokaż zdjęcia.
Jeśli tak bardzo Ci sie nie podoba, to nie mozesz jej zalozyć. Tego dnia musisz czuć się wspaniale.
Moim zdaniem jeśli doszłoby do wypożyczenia to absolutnie nie mogą  żądać od Ciebie piedziedzy.
Trzymam kciuki żeby za kilka dni przyszła właściwa suknia!!!
Będzie dobrze

mika

Dawaj fotki tej sukienki
PS Liametti to boska kieca

ze_nitka

Swoją drogą potem kolejna dziewczyną będzie miała taką samą przeprawę bo albo nie będzie sukni na czas albo dostanie też co innego...
Współczuje Katjaa, ale 14 juz niedlugo i sprawa sie wyjasni

katjaaa

złota koronka
na zdjęciu nie bedzie widocznej dużej różnicy-na zywo jest duuuża różnica-miną też mam nietęgą...
a fryzura miała być próbna , wyszła beznadziejnie:( chyba sama zajmę się włosami...

kathrines

Ale pięknie dopasowana i jak podkreśla figurę :) Wow!
Nie wiem jaki miał być pierwowzór, więc nie wypowiadam się co do koronki.

Kasia

o K..WA !!!!

toż to moja Liporio

jak mi wywina taki numer to sie załamię

kathrines


zwierzatko_mojej_mamy

katjaaa - slicznie - mozliwe, ze ostra jest roznica w tym zoltym, ale suknia piekna..
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

o jezu to jest herms Kasi!!!!! ja ci zaraz dam białą, ta złota jest piękna!!!!!!!!! ja ją widziałam na żywo i nie tylko ja!!!!!! bierz złotą!!!!!

ze_nitka

Katjaa, masz super figurę, no extra wyglądasz! :)

zwierzatko_mojej_mamy

mika9983 to jest ten zloty co na fotach od Kasi?? co 5 stron probowalysmy ja wcisnac w zloto?? TO KATJAA - BIERZ ;D chyba, ze masz plakac... ale widzialysmy ta sukienke i chcialysmy juz zabic jedna forumke, ze nie chce zlota :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

tak to jest ta, ja się załamie nerwowo że kolejna jej nie chce i Golidna i zuzia też, ogłoszę strajk i nie będę tu zaglądać!!!!!

Kasia

Cytat: kathrines w 03 Kwi 2008, 11:42:13
Dziewczyny wrzućcie fotę dla porównania!


w moim wątku jest wiele wiele zdjęć tej kiecki

i tej capucino i białej

katjaaa

no nie
namęczyłam się  i nic nie dotarło
może jeszcze raz 

liametti

na koncu liporio z koronką , którą zamawiałam

Kasia

mika ja nie jestem pewna czy to jest ten sam kolor co mój

bo ja przymierzałam capuccino i to był takie zgaszony color ecru


a ta wyglada mi na tą wersję ecru i ta może być bardziej żółta

są trzy wersje
biel/biel/srebro
ecru/ecru/srebro
capucino/capucino/srebro

i chyba są możliwe kombinacje

ta nie wyglada trak samo jak moja

katjaaa

dodam jeszcze, ze liametti i liporio z "moją" koronką są w kolorze toffi-na fotkach tego nie widać

mika


zwierzatko_mojej_mamy

katjaaa w obu wygladasz super.. no nie wiem ;) popatrz na zdjecia Kasi z przymiarki liporio capuccino i powiedz nam, czy ta koronka u Kasi niebiala jest taka jak Tobie uszyli, czy ta Twoja jest inna i rzeczywiscie tak bardzo zolta?
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mika

mi się wydaje że to jest to co u nas w salonie się nazywa cappucinno

ze_nitka

Liametti jest taka sobie, ale Liporio super i złota i srebrna.
Zamówiłaś srebrna, przyszła złota, dziewczyny cie zachęcaja zebys nie upierala sie przy srebrnej bo złota piękniejsza.


Kasia

a liporio którą przysłali była w kolorze tej przymierzanej liametti??

czy inna?

maadzia28