Poszukiwany biustonosz ślubny ;)

Zaczęty przez mary, 02 Kwi 2008, 17:08:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

salsa

Callija
:)
ależ po co było to latanie, mowiłam wam rpzeciez ze obwodu 65 nie uświadczycie we wrocławiu:(

co do netu-ja kupuje moje na allegro
mam kilka osob, ktore sa juz sprawdzone
dobrym rozwiazaniem jest tez intimo 4 you
albo bellissima
jak sie nie spodoba to odsyłasz na wymiane albo zrot pięniedzy
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

callja

No to pozostaje mi tylko wyprawa do Wawki... którą przynajmniej trochę znam. Krak to dla mnie czarna magia terenowa :P

Netety - dopóki nie wypróbuję "na żywo" mocnego obciskacza, nie odważę się zamówić w ciemno :( Stanowczo za kiepskie mam doświadczenia z zamawiania bielizny "na czuja", nie wspominając o tym że nie zaposiadam ani konta na allegro, ani nie robię przelewów internetowych, chi chi.

No, może jeszcze to Intimissimi w outlecie, zgodnie z sugestiami Inki.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

ze_nitka

zuzia, moim zdaniem on ma za wysokie fiżbiny i stad to uwieranie. W misce nie jest pusto.

zuzia

Cytat: ze_nitka w 02 Kwi 2008, 23:08:43
zuzia, moim zdaniem on ma za wysokie fiżbiny i stad to uwieranie. W misce nie jest pusto.
ale to nie chodzi o to, że jest/nie jest pusto. Po prostu fiżbina jest usytuowana inaczej i to dlatego :)

kathrines

Dziewczyny co możecie powiedzieć na temat silikonowego stanika jak poniżej. Fajny wynalazek do głębokich dekoltów i gołych pleców czy zwykły kit????
Może któraś z Was zaryzykowała jego kupno i może podzieli się swoimi doświadczeniami? Trzyma się on na piersiach (przy większym biuście C/D)? I co najważniejsze czy nie odparza??

zwierzatko_mojej_mamy

oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Kasia

kathrines w strefie mody jest cały wątek nt. tych staników - UNI BRA :)

kathrines

Ale zaśmieciłam  :-[  Dzisiaj jakaś nieprzytomna jestem. Może mała porcja kofeiny pomoże. Oby!

inkageo

Ja jestem na nie jeżeli chodzi o wszywanie miseczek do sukni i rezygnację z biustonosza. Może przy lekkiej sukni w stylu empire, czy takiej zupełnie zwiewnej to jest ok, ale w przypadku moich dwóch przyjaciółek to się zupełnie nie sprawdziło. Pierwsza miała mały biust, a suknia ciężka i z godziny na godzinę biust wyglądał coraz bardziej płasko, ciężar sukni chyba zgniatał te miseczki.. Druga miała dużo większy biust C/D i suknia z upływem godzin się jej zsuwała w efekcie czego pod koniec imprezy biust był prawie na brzuchu ;) Przy małym biuście przyda się dodatkowe wypchanie, przy dużym podtrzymanie, więc może przy takim średnim, optymalnym sprawdzają się miseczki wszyte do sukni..
Imagine there is no hate

mary

inkageo Ty miałaś ten biustonosz z koronką z pierwszej strony?
Czy jest on wystarczająco "pancerny" - bo chyba bym się skusiła na niego ;)

ze_nitka

To mnie Inka zmartwiłaś... :( dla mnie Lupo chyba odpadają kupiłam dwa i nie są dobre, triumph kilometr za szeroki, może popoluje na ochydliwce z H&M... Bo nie chce też stanika za 200zł.

mary

Zenitka, może po prostu zły rozmiar z lupo zamówiłaś? Ja się właśnie kuszę na ten, który miała Inka. Zmierzyłam się i zgodnie z info z ich strony powinnam brać 70C ;)

zuzia

Cytat: mary_popins w 03 Kwi 2008, 11:33:01
Zenitka, może po prostu zły rozmiar z lupo zamówiłaś? Ja się właśnie kuszę na ten, który miała Inka. Zmierzyłam się i zgodnie z info z ich strony powinnam brać 70C ;)
info na stronie Lupo jest do bani!

mary

Zuzia, więc co proponujesz? Bo chcę zamawiać właśnie ;)

ze_nitka

Mary to weź 70D, mi wychodzi 70B, a z B piersi mi wychodzą.

mary

nie wiem czy miałabym co włożyć do D ;)

ze_nitka

Tak jak Inka pisała, miseczki w Lupo są małe. 70D ma raczej miski takie jak 70C w triumphie.

mary

sprawdziłam, nie mają D z tego modelu

zuzia

Cytat: mary_popins w 03 Kwi 2008, 11:38:16
Zuzia, więc co proponujesz? Bo chcę zamawiać właśnie ;)
avocado albo bellissime. też prowadzą wysyłkę, można bez problemu zwrócić lub wymienić :)

mary

avocado dla pań z dużym biustem? Ja takiego nie posiadam ;)

inkageo

Mary już się pogubiłam w tych pytaniach stanikowych ;)
Rzeczywiście nie ma w tej chwili rozmiaru 70D z modelu 465..
Ja mam też model 422, on jest teraz na wyprzedaży za 30 zł i tu jest rozmiar 70D:
http://www.sklep.lupoline.pl/model,504.html
Ale on jest bardziej skromny ;) Bez koronki ;)
Imagine there is no hate

zuzia

Cytat: mary_popins w 03 Kwi 2008, 12:03:30
avocado dla pań z dużym biustem? Ja takiego nie posiadam ;)
oni nawet 60-tki mają więc nie marudź :D

ze_nitka

Inka czy ten 422 też ma kieszonki na poduchy?

ze_nitka

Cytat: zuzia w 03 Kwi 2008, 12:25:25
Cytat: mary_popins w 03 Kwi 2008, 12:03:30
avocado dla pań z dużym biustem? Ja takiego nie posiadam ;)
oni nawet 60-tki mają więc nie marudź :D

"Dobrze dobrany stanik" lepiej kupować bezpośrednio, nie przez net, szczególnie jeśli ma być to pierwszy raz i ślubny w dodatku, który jednak lepiej gdy nie uwiera.
Ja mierzyłam, te freye, gossardy i inne i na razie nie mogę nic sobie dobrać.

mary