Poszukiwany biustonosz ślubny ;)

Zaczęty przez mary, 02 Kwi 2008, 17:08:20

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mary

Dziewczyny, na pierwszą przymiarkę zaleca się już wystąpienie we właściwym biustonoszu. Pomyślałam, że wykorzystam ostatnie dni urlopu na zakupienia takowego. Niestety, słabe mam rozeznanie w temacie. Dotychczas nosiłam 75B, a z Samanthy to nawet 75A. Planuję jednak rozejrzeć się za 70C ;) Tyle, że stanik musi być dość "pancerny" z możliwością uzupełnienia braków wkładkami, najlepiej dwiema. Możecie coś polecić?
Suknia w kolorze ivory- czy biustonosz może być biały czy musi ecru?

inkageo

Ja już polecałam Ci mój, ale jak się zdecydujesz to powinnaś zamówić raczej 70D bo ten fason ma wyjątkowo małe miseczki. Fajne jest to, że biustonosz ma duże kieszonki na wkładki ;) Ten drugi gładki też jest fajny. Nie udało mi się znaleźć innej bardotki z kieszonkami, taka cecha fasonu, że zazwyczaj są bez..

Imagine there is no hate

rilla

lupo nie mogę znaleźć w KAtowicach.
Samathy w byłym geancie jest jeden super, akurat kolor między ecrue a białym, poduszki wszyty + miejsce na coś jeszcze... ale nei ma 70C. Szukałam w innych sklepach, też nie było. Nie byłam tylko na Kościuszki 25.... Znasz mary inne sklepy z bielizną w KAtowicach?

W tiumphie nic nie ma:)

inkageo

Ja też w sklepach nic nie znalazłam.. 75 ze mnie spadały bez ramiączek, a 70 nie było.. W końcu nie miałam wyjścia i kupiłam w necie, ale wymieniałam, bo nie mogłam trafić z rozmiarem..
Imagine there is no hate

rilla

hm czyli warto byłoby już spróbować. TO zaglądam na stronę Samathy... i lupo:) tylko ja musze mieć go do 9 kwietnia:D

inkageo

Lupo przesyła błyskawicznie i błyskawicznie wymieniają, ja też zamawiałam w ostatniej chwili, ale dużo zależy od poczty..
Imagine there is no hate

rilla

w ogóle na stronie nic mi nie pasuje do biustonosza, który widziałam w sobotę:(


inkageo

Ten jest tylko za 30 zł na wyprzedaży, ale z wyprzedaży nie ma zwrotów i wymiany chyba..
http://www.sklep.lupoline.pl/model,504.html
Dodam, że 70C jest malutkie. Ale mają też D.
Imagine there is no hate


inkageo

Tak ten jest biały. Jak będziecie kupować coś na stronie Lupo to warto się zarejestrować, jest spory rabat, na ten 465 wyświetla mi się cena o 10 zł niższa po zalogowaniu.
Imagine there is no hate

rilla

hm ja jeszcze zoabcze ten samanty. Ale tamten był po 158 złotych.. dużo jak na jeden raz.
Inka mówisz, że 70 C jest mały tak? ty jaki miałaś finalnie?

inkageo

Miałam 70 C, ale ja mam 81 cm w biuście.. Najpierw zamówiłam B, ale był miniaturowy ;) Gdzieś wklejałam zdjęcia tych moich staników, muszę poszukać.
Imagine there is no hate


inkageo

Imagine there is no hate

zuzia

Cytat: rilla84 w 02 Kwi 2008, 19:10:19
hm ja jeszcze zoabcze ten samanty. Ale tamten był po 158 złotych.. dużo jak na jeden raz.

rilla84,
czy ty aby nie przesadzasz? przecież nie schowasz go do pudelka z rzeczami ślubnymi :) możesz go nosić i po ślubie :)


inkageo

Ja tego ślubnego 465 nie noszę. Pod ciężką suknię potrzebowałam pancernego stanika, który uwypukli suknię w biuście i nie podda się jej naporowi ;) Na codzień wolę trochę mniej pancerne modele ;) 422 już jest ok i nadaje się na inne okazje ;)
Imagine there is no hate

errata

Ja w zasadzie potrzebowała bym 65C, ale nigdzie takiego znaleźć nie mogę :(

callja

Witam w klubie!! Pól Wrocławia zlazłam dziś za 65C - panie robiły wieeeelkie oczy i wciskały mnie w pancerne push-upy 70A :o   w internecie wolę nie ryzykować zamówienia... przynajmniej na tę chwilę.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

errata

ja bym zaryzykowała, ale nie znalazłam takiego co by mi się podobał. Ja też tak chodziłam i również dziwnie na mnie patrzyły...

rilla

Cytat: zuzia w 02 Kwi 2008, 20:06:12
Cytat: rilla84 w 02 Kwi 2008, 19:10:19
hm ja jeszcze zoabcze ten samanty. Ale tamten był po 158 złotych.. dużo jak na jeden raz.

rilla84,
czy ty aby nie przesadzasz? przecież nie schowasz go do pudelka z rzeczami ślubnymi :) możesz go nosić i po ślubie :)

ale on mi się średnio podoba. Na codzien nosze gladnie i sportowe bardziej. Mam juz taki ecrue z triumpha z 4 lata na mega okazje i uzylam go raz (ale nei jest to bardotka)

ze_nitka

Babka w Madonnie powiedziała mi że mam nie kupować stanika bo wszyją mi poduszki i szczerze mówiąc bardzo mnie to ucieszyło bo jakiego stanika bym nie kupiła coś jest nie tak. A Wam ktos coś sugerował? A no i biust mam niewielki 69-84/85

ze_nitka

A co do lupo ostatnio zakupiłam biały stanik i uwiera mnie pod pachą -70C, obwód dużo za duży wiec sama go zwężałam.

Jednak stanik to trzeba przymierzyć.

Dość ścisłe 70 ma H&M (jak sie oczywiscie jakaś cudem trafi), ale staniki białę bez ramiączek mają średniej urody

zuzia

Cytat: ze_nitka w 02 Kwi 2008, 22:41:28
A co do lupo ostatnio zakupiłam biały stanik i uwiera mnie pod pachą -70C, obwód dużo za duży wiec sama go zwężałam.
bo kupilaś stanik za duży od razu. nawet nie mial się jak naciągnąć.
A jak zwężalaś sama to i fiżbiny się inaczej ulożyly i stąd to uwieranie :)