Image na poprawiny

Zaczęty przez kathrines, 01 Kwi 2008, 20:34:47

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kathrines

Tu możemy sie pochwalić kreacjami na poprawiny lub z poprawin ( wersja dla mężatek  ;) ) i wszystkimi dodatkami. Ja na razie nie mam pomysłu...

olgaaa1

Ja sobie dzisiaj kupiłam butki i sukienkę :)


kathrines

Cytat: olgaaa1 w 01 Kwi 2008, 20:52:10
butki
jakie ładne  :)
A sukienke słabo widać, ale nieźle się zapowiada! Szkoda,że nie na modelce...

olgaaa1

sukienka jest jedwabna, typu bombka do kolan z Molton, modelka moze jutro się zaprezentuje, bo dzisiaj strasznie się nabiegała po sklepach ze swoją mamcią, która szukała sukni na ślub i wesele swojej jedynej córy, a że jest wybredna to było ciężko :)

kathrines

Moja mama też szaleje i nie może się zdecydować...hehhee
No bo nie może wyglądac gorzej od teściówki  ;)

kamelia04.08.2007

jak miałam następnego dnia letnią sukienkę. No ale to nie były poprawiny, tylko obiad i cała filozofia.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

elizapj

ja na poprawiny planowalam swoja sukienke z cywilnego..nie mialam jej na sobie od slubu i poprawiny od samego poczatku wydawaly mi sie 'godna' okazja na jej ponowne wlozenie.
ale nie wiem czy w ogole chce poprawiny. raczej bedzie w stylu kamelii, lunch i krokpa. na pewno nie chce tancy ani zadnych podobnych..chce okazji by pogadac z kim sie nie dalo w dniu slubu, i mozliwosci pozegnania sie z goscmi, kt spiesza sie na samolot. taka jest moja wizja poprawin:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

my też będziemy mieli poprawinowy lunch ogrodowy, byle tylko pogoda nie spłatała figla ;) sukienka więc ala garden party się szykuje, ale temat traktuję bez fajerwerków
jak coś wpadnie mi w oko - po prostu kupię, nie mam wkrętki pt. POPRAWINY = WESELE REAKTYWACJA :P

kathrines

a ja chcę poprawiny i będę je miała :) U mnie rodzina N jest z daleka, zresztą większość poznam dopiero w dniu ślubu.
Z opowieści znajomych wiem, że podczas wesela nie ma za bardzo czasu na pogaduszki, chyba nawet nie starczyło by mi czasu na kilka minut rozmowy z każdym z gości. Wesele jest po to, żeby się bawić. Co innego z poprawinami. Ci co chcą bawią się dalej a pozostali spędzają czas na rozmowach.

Majeczka

A ja zakupilam taka i poprawiny bede miec ;) troszke zle ja zalozylam bo bez biustonosza i za luzno zawiazana wiec na male niedociagniecia prosze nie patrzcie :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

errata

Majeczka --> a gdzie ty  tą sukienkę kupiłaś?? śliczna :)



Majeczka

dziekuje Kobietki :) a sukienka zakupiona w jednym z butikow w Londynie. dragonfly a skad jest Twoja?
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

#15
Majeczka moja z Londynu 8)
a skad dokladnie masz? ;)

Majeczka

http://www.dillards.com/endeca/EndecaStartServlet?N=1000430+2010475 tu znalazlam stronke gdzie sa sukienki tej firmy, a nie powiem gdzie dokladnie kupilam bo nie pamietam :/ dawno bylo i chodzilam z przewodnikiem hihihi
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kathrines

Majeczka śliczna ta Twoja sukienka, podkreśla Twoje wszystkie atuty  :D

Majeczka

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

jestem troche zawstydzona, ale wlasnie kupilam sukienke, kt nie planowalam..i poniewaz jej nie planowalam, i tak na prawde nie potrzebowalam, ubzduralam sobie wytlumaczenie, ze jest idealna na poprawiny hahaha!

planowalam przeciez isc w tej z cyw..i w gole nie wiem czy poprawiny beda..ja nic nie zalatwiam, mame i tesciowa wstrzymuje w pol zdaniu za kazdym razem jak poruszaja temat, ze teraz nie na to czas...a tu sukiena kupiona haha
na szczescie moze zaloze ja gdzie indziej, jest piekna prosta i biala, troche podobna do tej Twojej Majeczka, dol prawie identyczny, gora tylko w glegokie V z przodu i z tylu - grecka inspiracja

ale numer...:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Majeczka

eliza z ta grecka inspiracja to dobry pomysl, zastanawialam sie jakie by tu dodatki zastosowac i moze cos greckiego??? daj znac jak cos znajdziesz :) no i konieczne wklej zdjecia swojej
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

elizapj

#21
Majeczka zgodnie z obietnica, moja grecka inspiracja:)

lubie w niej bardzo swoj przod, nie przepadam za tylem..takie zmarszczenia bardzo poszerzaja  du..ale trudno:) jej jedyna dekoracja to srebrna nitka w talii, i taki sam slaczek na ramieniu. buty i bizu chyba te co na zdjeciu...kupowac nowych mi sie nie chce..(tzn bransoletka jest nowa), ale kupiona do tej niebieskiej na czudze wesele:)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wredotka

Dziewczyny, a co sądzicie o tej sukience? Strasznie mi sie spodobała i chyba ja pojde przymierzyc w weekend

wrobelek0403

Cytat: wredotka w 21 Kwi 2008, 23:02:17
Dziewczyny, a co sądzicie o tej sukience? Strasznie mi sie spodobała i chyba ja pojde przymierzyc w weekend

sliczna, gdzie takie daja??? :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

Cytat: wredotka w 21 Kwi 2008, 23:02:17
Dziewczyny, a co sądzicie o tej sukience? Strasznie mi sie spodobała i chyba ja pojde przymierzyc w weekend

ładniutka ;)