Coś dla przyszłych rodzących

Zaczęty przez kamu2, 01 Kwi 2008, 14:14:38

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

kamu2

Wczoraj przypadkiem trafiłam na ta stronę,jest kilka sposobów jak naturalnie przyspieszyć sobie poród albo jak kto woli żeby poród postępował szybciej.Coś w tym musi być bo jak moja kuzynka rodziła w tamtym tygodniu to położna powiedziała jej żeby spacerowała i mocno masowała sutki,przez to wydziela się jakiś hormon który powoduje szybsze postępowanie porodu.
http://umamy.homestead.com/porod.html
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

nionczka

Ja slyszalam, ze seks przyspiesza :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

kamu2

też to słyszałam i to jest prawda,goga coś chyba też o tym wspominała
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

aniak1211

Kamu2 piwko sie nalezy za te stronke :)

goga

owszem - seks przyspiesza, bo składniki zawarte w nasieniu wywołuja skurcze macicy
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

twinnie77

Ja jeszcze nie myślę o porodzie :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

A ja juz zaczelam :-\
I szukam wszystkich sposobow aby to ulatwic i przyspieszyc-jak sie juz zacznie.

brawurka

u mnie seks się nie sprawdził;) tz niczego ni eprzyspieszył, goraca kąpiel też nie i beganie po schodach też nie:/

kamu2

Aniak1211 o tych liściach malin to czytałam już kiedyś jak taka dziewczyna na forum babyboom pisała muszę poszperać i sprawdzić jak tam było  z jej porodem bo nie pamiętam.Wierzyć nie wierzyć w te sposoby ale coś w tym musi być jak stare położne tak radzą.A nóż coś pomorze.No i dziękuje za piwko :)
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

konwalia

Jak zamawiam czasem dziewczynom liście malin, to zastanawiam się jaki cuda ja będę wyczyniać.

Goga, ten składnik nasienia mogący wywoływać skurcze, to prostaglandyny.