strasznie mi smutno

Zaczęty przez ania2347, 01 Kwi 2008, 11:18:49

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Aniu,
głowa do góry. Będzie dobrze. A on niech szuka innej naiwnej :)

rubin04

Aniu - tak jak napisało Zwirzetko - zostań z nami - tu nie tylko slubami żyjemy, wiec bedziesz dobrze sie tu czuła, a w razie potzreby zawsze jest komu sie wypłakac :)

Gratuluje decyzji - i wiem, ze kiedys bedziesz szczesiwa że tak własnie zdecydowałaś!

Sciskam mocno!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mayagaramond

ania2347 przesylam wirtualne przytul

Trzymaj sie cieplo  :) :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

maroonbug

Brawo Aniu! Ciesze sie, ze podjeclas taka decyzje i ciesze sie tym bardziej, bo zrozumialas juz, ze byla wlasciwa.
Na pewno sobie poradzisz i zobaczysz inna przyszloasc dla siebie. Nie bedzie latwo i nie stanie sie to szybko, ale stanie sie na pewno.
Zagladaj do nas, podtrzymamy Cie na duchu :)
przytul

vobi

Ania, gratuluje, madra i odwazna z Ciebie kobieta!! Wierze ze teraz jest nielatwo, ale jak sama piszesz to na pewno byla wlasciwa decyzja. Bedzie dobrze, takie fajne babki zawsze daja rade  przytul

ewdomaga

I ja się dołączam. Trzymaj się dzielnie. Pamiętaj czas leczy rany. Za kilka miesięcy (lat) będziesz wspominać tę sytuację z uśmiechem na ustach patrząc na swego męża i dziękując Bogu za to, że odwołałaś ślub z tym niegodnym Ciebie mężczyzną a forumowiczkom będziesz stawiać piwo za to, że
Cię podtrzymały w decyzji. :-))) Jesteśmy z Tobą.

panikarola

aniu, ciesze sie bardzo, ze wytrwalas w decyzji - i ze to dobra decyzja!!! teraz glowa do gory, mysl o sobie i do przodu! bedzie pieknie!!!!
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

kamelia04.08.2007

#57
ania2347

dzielna dziewczyna :-)

a facet jest żałosnym dupkiem. Mój były, jak się z nim rozstawałam, powiedział mi (ze złości i bezsilności) mniej więcej, że jestem starym...pośladkiem. A pies go ganiał.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

elizapj

ania2347, to cudowna wiadomosc. mysle , ze wszystkie czekalysmy 'na wdechu' na Twoja odpowiedz  i wiesci o tym jak Ci z tym wszystkim po kilka dniach.
Jak juz pisaly dziewczyny, rozpiera nas radosc, ze czujesz sie dobrze:)

tez namawiam, bys na forum zostala, na plotach prawie sie o slubach nie mowi, a jest tyle ciekawych innych stref, ze czasu w 24h na wszytsko nie starcza:) wszedzie sa za to te same mile geby!!!, od ktorych nie sposob sie oderwac;)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login