Kosmetyczny kit

Zaczęty przez mika, 31 Mar 2008, 08:36:10

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

latkosia

a najlepszy szampon jaki w zyciu mialam to ice shine pantene pro v, extra wlosy sie po nim blyszcza i sa mieciutkie i nie suche, bo ja mam z natury wlosy bardzo suche, a on mi fajnie nawilza, natomiast mysle ze dla osob z wlosami praetluszczajacymi sie latwo moze byc zbyt ciezki
fructis tez jest dobry

rilla

hm w ogóle nic dobrego l'oreal nie miałam... nie lubie szamponów dove. w ogóle nie miałam jeszcze idealnego szamponu.

A hm inne kosmetyki... szminki nivea - mam mega uczulenie. Pianka vit (jakoś inaczej się pisze)- jedyny kosmetyk, który wywaliłam od razu

mayagaramond

#27
sorry, pomylilam watki :D
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

Deremere

A jak wyglada Wasza poranna pielęgnacja?

Gornika

#29
U mnie się to dosyć często zmienia, w kategorii demakijaż, czy mycie zwłaszcza, ale aktualnie, cera sucha: 1. Mycie pastą z białą glinką z Bielendy Proffesional. 2. Tonizacja esencją w mgiełce Hyalu Minerals z Bielendy Proffesional. 3. Pod oko serum natural secrets z peptydami 8% 4. Aktywny krem pod oczy KOI. 5. Emużel 4% z Basiclab. 6. Miejscowo na przebarwienia Eucerin dual serum anti-pigment. 7. Lynia pro krem z peptydami i ceramidami lub jeśli wychodzę to krem spf od Selvert ( https://sklep.kosmoprof.pl/pl/menu/pielegnacja-twarzy-155.html Do zamówienia tutaj )