kosmetyczny hit

Zaczęty przez mika, 31 Mar 2008, 08:33:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

callja

#650
Z vit. C lubiłam serum z Natura Siberica, może być i na dzień, bo ładnie się wchłania (dyskutowałam na jego temat z malutenką ;) ). Mam też aktualnie serum z vit. C z Eveline, strrrrrasznie wychwalane na YT, ale używam go wyłącznie na noc, bo ma ewidentnie tłustą, wręcz olejkową konsystencję, która ślizga się po mojej skórze równie nieskutecznie jak hialuron :/ Analogicznie: serum makowe z Uzdrovisko kurzy mi się na półce - nijak się nie wchłania :zly:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

magdalinska

potrzebuje cos na powieki, pod oczy. Cos mega odzywczego. Uzywałam serum na powieki z ph doctor, po ok miesiącu miałam tak podraznione powieki, napuchniete, piekące, skorupa sie zrobiła, odstawiłam. i teraz na pod jednym okiem podraznienie, juz nie wiem z czego, czerwone, wygladam, jakby mi ktos oko podbił  :crazy:
cos polecacie?

wrobelek0403

magdalinska, moze jakas masc witaminowa do wygojenia?
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


magdalinska

wrobelek0403,  a fakt, retimax działa na wszystko :D bede smarowac tym przez jakis czas.
Cos ze swietlikiem tez kupie, juz jestem zdesperowana, mam te oczy jeszcze takie napuchniete, jakby, okropnie wygladam, tak staro, no postarzałam sie o 10 lat w ciagu miesiaca  :rotfl: a miało mnie to odmłodnic :D

a jak juz sie wygoi, to co uzywacie na powieki/pod oczy?


konwalia


magdalinska

konwalia,  dzieki!

wrobelek0403

Laski HELPUNKU :D Wy wiecie wszystko :D :D

mam karte douglas i próbuje zrobić zakupy na stronie. Niestety strona twierdzi, że nie mam konta, a jak założyłam nowe, to wygenerowało mi nową kartę. Jak się zalogować pod swoją karta????? :crazy:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

odwołuje, znalazlam lol wystarczyło się poskarżyć lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Łapcie, jeśli tylko macie okazję - świetny, uniwersalny i wielofunkcyjny kosmetyk ("robię" nim i twarz, i oczy), a kosztuje prawie nic:
https://www.sinsay.com/pl/pl/4920k-mlc/zestaw-do-makijazu-si?utm_campaign=Ecom_PL_SI_Grupawp.pl_w_face_GLOBAL&utm_medium=cps&utm_source=grupawp.pl&utm_term=2
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

Dagmara Garncarczyk

#660
Moim kosmetycznym hitem jest mydełko do brwi od Pimp My Lashes. Świetnie nadaje im kształt, utrwala a dodatkowo pięknie pachnie :)



callja

Mam z tej serii pod oczy, fajny jest.
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /