kosmetyczny hit

Zaczęty przez mika, 31 Mar 2008, 08:33:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

używam go na przemian z tym
http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=5427
to był mój poprzedni wynalazek ale ten farmony jest zdecydowanie lepszy

maroonbug

Cytat: salsa w 09 Kwi 2008, 18:36:54
jednak mam wrazenie , że słabiej działa....
ten akurat jest bardzo drobny, ale te scierajace drobinki to pokruszone pestki brzoskwini- sa bardzo twarde i  szorstkie i jest ich bardzo duzo, wiec sciera dobrze. powiem nawet, ze do twarzy jest za mocny jak dla mnie. obiektywnie glosuje na "warto sprobowac i zobaczyc czy sie lubi" :)

tsb

Cytat: salsa w 03 Kwi 2008, 16:02:18
Baby, a jaki polecacie peeling do ciała??
wyprobowałam juz tony tego, nawet markowe i żaden mi tak do końca nie odpowiada, jak tez robiony własnoręcznie
ale to za duzo zachodu-macie coś godnego polecenia?

Salsa,
zobacz sobie peelingi do ciała z Body Shopu - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=7351&recenzja=209147
Doskonały efekt - skóra gładka i miła w dotyku. Wyraźna różnica na plus z porównaniu z innymi powszechnie dostępnymi peelingami. Kilka "smaków" do wyboru. Osobiście przepadam za migdałowym.

tsb

do demakijażu, mycia i odświeżania buzi doskonała jest woda miceralna Biodermy. Stosuję wersję do skóry wrażliwej - http://www.wizaz.pl/kosmetyki/produkt.php?produkt=4702&recenzja=220795. Dostępna jest również druga - do skóry przetłuszczającej się. Rewelacja! Wreszcie mam poczucie dokładnie umytej skóry, którą nie dawały mi ani żele, ani mleczko - toniki.

mayagaramond

Pomadka do ust sebamed, jest rewelacyjna, bo nie zawiera gliceryny.

Odkad nie ma wella vivality mam problem z szamponem, zaden mi nie pasuje...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

elizapj

#55
zielona glinka, argiletz, http://www.naturella.com.pl/product_info.php/products_id/612, w proszku, polecana przez Salse Gioseppe & co, sto lat temu:)

polecana tez tu na forum witamina , chyba E, ??? nie moge wlasnie odszukac, ktora i kto ja polecal. miala byc stosowana w plynie bezposrednio na rozne 'sprawy' na skorze...
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mobka

Krem do stóp głęboko nawilżający - Ziaja - świtny!!! mam juz chyba z 6 opakowanie, a u mnie sie to rzadko zdarza :)
Do twarzy:
Żel aktywnie nawilżający skóra normalna i mieszana - Olay
Emulsja aktywnie nawilżająca skóra sucha, normalna i mieszana - Olay
Emulsja do twarzy - promienny czy pranny blask - Olay Complete.
Włosy:
Matrix Sleek Look - specjalnie dla Mayagaramond (tez mam przetluszczajace sie wlosy, ale moim akurat on sluzy, moze sprobuj?

elizapj

a czy ktos pamieta, kt to byla witamina w plynie?? wstukaam w szukaj, ale pod haslem witamina nic mi sie nie pojawia, tzn nic w takim kontekscie w jakim to pamietam...

a wiem, ze dziala!!
nie mieli w plynie w buteleczce, to kupilam w tabletkach, i nosilam w torebce, przydawala mi sie na wszystko, a dawka w jedenj kapsulce byla idealna:) i teraz nie moge sobei przypomniec jaka dokupic... :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Eliza chyba mówisz o witamienie E lub A+E w tabletkach którą się przekłuwa i ten płyn ze środka stosuje na krostki

elizapj

no wlasnie nie pamietam...o ktyorej mowie...:( ale wlasnie cos wokol a i e mi sie kojarz..
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

tak to chodzi o witaminę E w kapsułkach :D ona jest w płynie tzn kapsułki mają płyn w srodku i ten płyn się stosuje bezpośrendio na krostki

elizapj

dzieki w takim razie!
nie wypada nie polac:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

To ja dopiszę krem brązujący do twarzy Sopot Ziaji, uwielbiam go, zużyłam chyba z 6 opakowań, muszę znowu kupić :)
Imagine there is no hate

mika

Inka a on brązujący jest tak mocno??

inkageo

Ma malutką ilość samoopalacza, ale na tyle niedużą, że efekt jest delikatny i stopniowy.
Imagine there is no hate

golinda

dodaję do hitów puder o nazwie "ziemia egipska"
naprawdę godny polecenia!

inkageo

Ja też używam ziemi egipskiej (bi-kor) i jestem zadowolona :)
Imagine there is no hate

Basia

Cytat: mika9983 w 16 Kwi 2008, 15:31:20
tak to chodzi o witaminę E w kapsułkach :D ona jest w płynie tzn kapsułki mają płyn w srodku i ten płyn się stosuje bezpośrendio na krostki

a czy ja można stosowac na całą twarz?

Inka, fajny avatarek!  jupi
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

inkageo

Imagine there is no hate

elizapj

Cytat: Basia w 17 Kwi 2008, 21:21:21
Cytat: mika9983 w 16 Kwi 2008, 15:31:20
tak to chodzi o witaminę E w kapsułkach :D ona jest w płynie tzn kapsułki mają płyn w srodku i ten płyn się stosuje bezpośrendio na krostki

a czy ja można stosowac na całą twarz?


no w zasadzie nie widze czemu nie. ale to jest oleista forma...wiec tylko na noc...albo jesli po domu:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

ja tez uzywam vit. E na lokcie, wokol oczu, na usta, na dlonie i skorki wokol paznokci. Jest dobra na wszystko. Polecam zakupic vit. E w buteleczce, nie trzeba wtedy jej wydobywac z kapsulek- ma sie wiecej do dyspozycji :)
http://www.hollandandbarrett.com/pages/product_detail.asp?pid=46

elizapj

Cytat: maroonbug w 18 Kwi 2008, 11:14:09
ja tez uzywam vit. E na lokcie, wokol oczu, na usta, na dlonie i skorki wokol paznokci. Jest dobra na wszystko. Polecam zakupic vit. E w buteleczce, nie trzeba wtedy jej wydobywac z kapsulek- ma sie wiecej do dyspozycji :)
http://www.hollandandbarrett.com/pages/product_detail.asp?pid=46
dla domowego uzytku, moze i tak:) :P ale zaleta kapsulek jest ich mozliwosc podrozowania samolotem, razem z Toba w Twojej torebce:) nikt tego nie uznaje za plyn...a nwet jesli, to jest go malo:)
i ja ich nie przekuwam, ja je gryze lekko i pekaja latwo:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

maroonbug

Cytat: elizapj w 18 Kwi 2008, 20:05:03
dla domowego uzytku, moze i tak:) :P ale zaleta kapsulek jest ich mozliwosc podrozowania samolotem, razem z Toba w Twojej torebce:) nikt tego nie uznaje za plyn...a nwet jesli, to jest go malo:)
i ja ich nie przekuwam, ja je gryze lekko i pekaja latwo:)

A ja zawsze mam ten olejek ze soba. Wygodniejsze to niz przegryzanie kapsulek   ;)
To malutka buteleczka, 60ml. Latac mozna z pojemnikami do 100 ml, wiec nie ma problemu :)

elizapj

Cytat: maroonbug w 21 Kwi 2008, 10:43:35
Cytat: elizapj w 18 Kwi 2008, 20:05:03
dla domowego uzytku, moze i tak:) :P ale zaleta kapsulek jest ich mozliwosc podrozowania samolotem, razem z Toba w Twojej torebce:) nikt tego nie uznaje za plyn...a nwet jesli, to jest go malo:)
i ja ich nie przekuwam, ja je gryze lekko i pekaja latwo:)

A ja zawsze mam ten olejek ze soba. Wygodniejsze to niz przegryzanie kapsulek   ;)
To malutka buteleczka, 60ml. Latac mozna z pojemnikami do 100 ml, wiec nie ma problemu :)
to jesli to 60ml to bede szuac i zakupie:) a ta Twoja buteleczka t jest czysta E, czy a+e?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

ja pytalam wczoraj w aptece o wit. E w plynie - to jest, ale na recepte
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl