Księga gości

Zaczęty przez talula, 30 Mar 2008, 23:25:49

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

talula

Nie wiem, czy juz o tym było. Mamy taką, ale nie wiemy, jak ją przygotować do wpisów dla gosci. Miałyście księgę? Jesli tak, co wpisywałyscie do niej, jakies dedykacje, zdjęcia, prośby o wpisy...?

Będę wdzięczna za wszelkie pomysły;)

trik26

Ja mam księgę, którą kupiłam na allegro, poprosiłam o przygotowanie wkładki, na której jest ten sam cytat co w zaproszeniach,a  następnie wpis
"Drodzy Goscie!
dziękujemy za uczestniczenie w najważniejszym dniu naszego zycia!
Będzie nam miło, jesli wpiszecie sie do naszej pamiątkowej ksiegi"
Podpis nasze imiona
pod spodem data i meijsce

Zewnętrzna okłądka to nasze inicjały i data

mollana

Wczoraj byłam na weselu, gdzie księga była wyłożona na osobnym stoliku, przy księdze była lista kto na której stronie księgi ma się wpisać, a fotograf robił zdjęcia każdej parze podczas wpisywania. Na początku wesela państwo młodzi poprosili o wpisy do księgi a później świadkowa pilnowała by wszyscy się wpisali (kto się wpisał to zaznaczał to na liście, więc było wiadomo kto jeszcze nie zrobił wpisu). Życzenia wpisywaliśmy na lewej stronie, a po prawej zostanie wklejone zdjęcie. Księga to fajny pomysł, ale jest z nią trochę zachodu.

mollana

Zapomniałam dodać, że pierwsze 4 strony młodzi zostawili na swoje zdjęcia i być może tam wpiszą coś. Na okładce były ich imiona i data ślubu.

marlen_ka

ja generalnie nie wymyślam nic specjalnego na księdze gości. na pierwszej stronie będzie nasze zdjęcie, kilka słów od nas do gości, a na dalszych stronach po prostu wpisy. w mojej rodzinie ta księga była juz na wielu weselach (u mnie teraz taki sezon ślubny w rodzinie) i większość gości raczej się wpisywała. nie mam zamiaru robić żadnej listy, bo nie chcę, żeby to wyglądało na przymus, że goście muszą się wpisać. wg mnie jest to raczej dobrowolne i jeśli ktoś ma ochotę, to skreśli te parę zdań dla PM, a jeśli nie, to na pewno nie będe wywierać na to presji.   

natomiast więcej czasu mam zamiar poświęcić na taki album , pamiętnik z naszego ślubu i wesela. mam zamiar wkleić zaproszenie, winietkę, kartę menu, próbki materiału mojej sukni, kilka płatków kwiatów z mojego bukietu i duuuuuuuuuużo zdjęć- począwszy od naszych pierwszych wspólnych zdjęć, aż po fotki z przygotowań do ślubu i z samej uroczystości. myślę, że gdybym próbowała to zrobić w jednej księdze, to raczej na wpisy gości już nie zostanie zbyt wiele miejsca.

marlen_ka

i tak mi sie jeszcze przypomniało... jeśli zostawicie księgę w czasie wesela, żeby goście mogli sie spokojnie wpisywać, to koniecznie niech ktoś zwróci uwage na to, żeby dzieci nic w niej nie pisały same, ponieważ widziałam już piekną księgę, która była kompletnie popisana przez dzieci!!! okropnie to wyglądało

kamelia04.08.2007

nie mieliśmy księgi gości. Nie czułam takiej potrzeby. Wystarczyły pamiątki w postaci zdjęć i nagrania video.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

twinnie77

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Nasz ksiega stala na osobnym przyzdobionym ladnie stoliku.
Kazdy z gosci podchodzil z ciekawosci i sie wpisywal.
Mozesz poprosic orkiestre czy DJa zeby oglosil to przez glosniki ze jest taka ksiega i prosisz o wpisy.
Nasza orkiestra stwierdzila ze powie o tym po paru kiekiszkach,goscie odwazniejsi wtedy ;)

Majeczka

A czy macie jakies sprawdzone adresy gdzie znajde ladna ksiege??
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

Ja kupiłam dla siebie i dla moich przyjaciół taką

http://www.allegro.pl/item333735193_ksiega_gosci_zlota_77_pozioma_na_slub_wesele.html

Wykonanie i czas realizacji - super! W moim poście powyżej dałam link do wątku, w którym wkleiłam moją stronę z księgi (sama ją robiłam, tylko przesłałam wzór mailem i panowie mi wydrukowali).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

twinnie77
mamy takie same ksiegi ;)
ja mam bordowa :)

Tulipanna

My podobnie jak niektore z Was zamierzamy polozyc ksiege na osobnym stole i kazdy w swoim czasie bedzie mogl cos tam wyskrobac. O ksiedze bedziemy mowic juz przy zaproszeniach i jeszcze dla przypomnienia podczas wesela. Przymusu nie ma- kto nie czuje weny tworczej, nie ma obowiazku koniecznie czegos wpisywac. Mysle, ze bedzie ok. A, co do ksiegi- kupilismy ja w papierniczym- 30 stron z czerpanego papieru plus piekna, nieco haftowana biala obwoluta. Prosta, a ladna :)

ze_nitka

Tulipanna ile w papierniczym kosztuje taka ksiega?


Tulipanna

Cytat: ze_nitka w 02 Kwi 2008, 08:41:39
Tulipanna ile w papierniczym kosztuje taka ksiega?


ze_nitka, mieszkam z Holandii i taka ksiega zakupiona w papierniczym kosztowala niecale 20 euro.
Jesli kupowalabym ja w salonie slubnym zaplacilabym min. 3 razy tyle.

Majeczka

dziekuje :) i jesli znajdziecie cos jeszcze to czekam
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

iliana

Dziewczyny z Wrocławia - nie wiecie, gdzie można kupić księgę gości? Są w Costa?

jaanka7

Ja kilka miesięcy temu byłam na ślubie moich przyjaciół i w prezencie dałam im oczywiście księgę gości :) do księgi poprosiłam o zrobienie osobnej kartki z życzeniami, tak żeby był stały komplet. Zaproponowano mi na początku żeby umieścić dedykację dla pary młodej na pierwszej stronie ale wolałam umieścić tam jakiś zwrot z prośbą o wpisy gości. O tej księdze powiedziałam parze młodej wcześniej - może zepsułam niespodziankę ale nie chciałam żeby kupili sami drugą :)) U nich wyglądało to tak że księga gości leżała na stoliku przy wejściu na salę, była ładnie wyeksponowana... a w czasie wesela DJ prosił gości o wpisy (tak w przerwach między piosenkami). Fajne to było bo przynajmniej ludzie czuli się bardziej zmotywowani do wpisów. Aha... ja kupiłam tę księgę w wersji złotej: http://www.as-studio.net/ksiega-gosci-duza-roza-p-33.html Co do kartki to niestety nie zrobiłam zdjęcia, a żałuję :( była w podobnym stylu co księga.

paela

Ja się zastanawiam nad tą księgą, bo już nie raz widziałam, jak została przez gości "olana" i wpisów było jak na lekarstwo... A te księgi troche stron mają i głupio potem mieć takie puściutkie :/

ewelinkaa

moja kolezanka miala super pamiatka
carpe diem

Marysia23

Niewielkim kosztem można sobie zafundować przepiękny prezent, który będzie pamiątką na całe życie - jak najbardziej popieram :) tutaj są śliczne wzory https://www.jdstyle.pl/44-ksiegi-gosci , widzialam ich też na allegro.