kiedy należy rezerwować fryzjera i makijażystkę?

Zaczęty przez mary, 30 Mar 2008, 18:25:02

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Kasia

ja też się jeszcze nie zapisałam i jakoś dziwnie sie tym nie denerwuję ;)

Stabilo

Cytat: mary_popins w 31 Mar 2008, 14:40:41
Stabilo pochwalisz się może fryzjerką? Gdybym miała blisko to może bym się skusiła na próbę ;)

Oczywiście, że się pochwalę. Zakład znajduję się na ulicy Gałeczki,rzut beretem od osiedla Tysiąclecia. Nie wiem, czy to Twoje okolice? Na priva prześlę Ci dokładniejsze dane.

mary


inspiracja

Ja na szczęscie w tej materii mam juz problem z głowy  8) moja fryzjerka jest baaardzo oblegana, więc juz w styczniu zaklepałam sobie u niej termin  :P pofatyguje sie nawet, i będzie mnie czesała u mnie w domu. To samo z makijażem- moja przyjaciółka od x lat ostro działa w Oriflame'ie, szkolenia, wyjazdy, kursy i takie tam, więc powinno być ok  :D

marlen_ka

inspiracja, ja też chciałabym zamówić fryzjerkę do domu, ale niestety jest to niemożliwe. jak udało Ci się ją do tego przekonac?

inspiracja

marlen_ka, w sumie to nie musiałam przekonywać swojej fryzjerki do uczesania mnie w domu. Przy rezerwowaniu terminu sama poprosiła o moj adres. Z tego, co się orientuję to jest normalnie w tym salonie ;) 

marlen_ka

uuuuuuuuuuuu, to zazdroszczę. u mnie nie ma szans na czesanie w domu:(

mary

ja chyba raczej też nie mam na to szans. W ogóle nie mam fryzjera  :'(

mary

Ponaglona Waszymi rezerwacjami przeszłam się dziś do polecanej mi fryzjerki (czesała koleżankę na jej ślub), która się lekko uśmiechnęła słysząc, że ślub w czerwcu (nie chwaliłam się, że ostatniego ;) ). Powiedziała, że wystarczy jak miesiąc przed przyjdę. Czesanie do ślubu ok. 70 zł, a próbne 35 :D

Majeczka

ja mialam okropnego pecha bo okazalo sie ze moja fryzjerka do ktorej chodze od 10roku zycia :D tego samego dnia jest swiadkiem na slubie swojej siostry. zaproponowala ze moze przyjsc z samego rana i uczesac mnie ale to bedzie 7.00rano, co z moimi wlosami jest niemozliwe, bo opadaja w zaledwie kilka godzinek :( zapisalam sie wiec do innej sprwdzonej, tyle ze tu nasuwa sie kolejny problem bo pani poinformaowala mnie ze wizyte moze potwierdzic w 100% dopiero na miesiac przed!!! 'bo ona nie wiem kiedy zechce jej sie urlop'!!!! mam na szczescie trzecia opcje. wsrod moich gosci jest pewna fryzjerka, ktora na szczescie przyjedzie w razie potrzeby mnie uczesze :) takze mary ja bym radzila zapisywac sie i to juz ;)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login