kosmetyk bez którego nie możecie żyć?

Zaczęty przez lenka27, 29 Mar 2008, 10:06:57

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

lenka27

jest takowy??
ja z racji strasznie wrażliwej cery do demakijażu itp. używam tylko płynów miceralnych i każdy kontakt z wodą bierzącą powoduje u mnie na twarzy jakieś dziwne reakcje czego wynikiem jest niepokazywanie się światu przez kilka godzin:)
ostatnio jestem też zachwycona masłem do ciała sephory o smaku czekolady
no i mam jeszcze kilka specyfików na pociążowe rozstępy, ale tych używam raczej w celu zaspokojenia własnego sumienia, bo efekty ciężko mi dojrzeć...
lenka

golinda

żel do mycia Emolium - po wszystkim innym mam przesuszoną cerę

inkageo

Ja jestem uzależniona od zielonej glinki ;)
Imagine there is no hate

nionczka

Ja nie mam zadnego takiego kosmetyku, bez ktorego nie moge zyc ze wzgledu na ekfekt. To znaczy nic konkretnego bo nie jestem zbyt wierna markom i lubie zmieniac. Ale szlag mnie trafia jesli nie uzyje:
-kremu nawilzajacego do twarzy
-szminki ochronnej
- kremu do rak (zawsze mam w torebce, przy lózku i na biurku w pracy)

Poza tym nie lubie wychdzic z domu bez perfum :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

A ja nie moge wytrzymac bez zelu do mycia twarzy, tak to jest jak sie ma tlusta cere :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

zapomniałam, że jestem totalnie uzależniona od pomadki ochronnej i muszę też mieć puder matujący, bo ciągle się świecę (nienawidzę tego!)

nionczka

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

Wlasciwie to jest mnostwo takich rzeczy tylko sa juz dla mnie oczywiste : krem nawilzajacy, podklad, puder itd.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

hehe, nionczka, jak gdzies jade, zapomne i umyję się czymś innym, to wydaje mi się, że mam już sto tysięcy różnych infekcji

evelka

Jestem uzależniona od wszelakich błyszczyków, sztyftów ochronnych oraz balsamów do ciała (mam ich całą szafke tylko kiedy je zużyje)  :)

nionczka

Cytat: golinda w 29 Mar 2008, 10:36:39
hehe, nionczka, jak gdzies jade, zapomne i umyję się czymś innym, to wydaje mi się, że mam już sto tysięcy różnych infekcji

Mnie denerwuje to, ze zwariowali calkiem na lotniskach z tymi plynami. i czesto kiedy lece gdzies na kilka dni lub z przesiadkami laczanymi z pociagiem lub Alitalia nie nadaje bagazu. i wtedy nie moge zabierac moich kosmetyków. Bez sensu. Czasem musze kupowac niektore rzeczy na miejscu albo bardzo male opakowania. Albo ryzykowac, ze zostanie mi to odebrane :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zuzia

ja też nie mam takiego jednego, konkretnego kosmetyku (w sensie firmy), ale mam kilka od których jestem uzależniona:
pomadka ochronna do ust,
krem nawilżający do buzi,
balsam do ciala,
krem do lapek.
pierwsze 2 zawsze mam je gdzieś pod ręką :)

goga

pomadka ochronna, krem nawilżający i preparat do demakijażu - używam dwufazowego z Avonu - jestem od niego uzależniona:)
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

krem mocno nawilzajacy, a ostatnio odkryłam, że na noc najlepszy jest nivea :)
puder matujacy
krem do rąk (też nosze w torebce) :)

Cytat: nionczka w 29 Mar 2008, 10:52:43

Mnie denerwuje to, ze zwariowali calkiem na lotniskach z tymi plynami. i czesto kiedy lece gdzies na kilka dni lub z przesiadkami laczanymi z pociagiem lub Alitalia nie nadaje bagazu. i wtedy nie moge zabierac moich kosmetyków. Bez sensu. Czasem musze kupowac niektore rzeczy na miejscu albo bardzo male opakowania. Albo ryzykowac, ze zostanie mi to odebrane :-(

mam to samo, i dotyczy to też płynu do soczewek, który musze miec w samolocie - w ten sposob zawsze woze dwie butelki - mała w torebce i duza w bagazu.

Nionczka, a może uzyj małych buteleczek po próbkach na swoje kosmetyki? Ja osoatnio dostałam a aptece zestaw la roche posay - tonik i mleczko, starcza na 3 uzycia. Teraz przelewam swoje specyfiki i jak znalazł do samolotu.

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

krem nawilżający
tusz do rzęs
szminka
reszta może nie istnieć":P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

siog

jestem totalnie uzalezniona od kremu do rak:) zawsze muzsze miec przy sobie..
dobry podklad
roz do policzkow Diora
krem nawilzajacy La Roche Posay

adrianna79

ja koniecznie musze miec nawilzajacy krem la roche posey albo z vichy - zmieniam co 3 miesiace. rowniez nie moge sie obyc bez kremu pod oczy h2oplus. reszta dla mnie moze nie istniec bo niczego wiecej nie stosuje... ale niezbyt dawno odkrylam wspalnialy make up firmy bare essentials kotry jest zrobiony z mineralow. jest bardzo latwy w aplikowaniu, co dla mnie jest najwazniejsze. po drugie wynalazlam maskare firmy trish ktory jest bardzo latwy to zmycia! yey... wystarczy zmoczyc tylko rzesy i maskara po prostu sama schodzi... polecam!

nionczka

Cytat: wrobelek0403 w 29 Mar 2008, 21:21:38
Nionczka[/b], a może uzyj małych buteleczek po próbkach na swoje kosmetyki? Ja osoatnio dostałam a aptece zestaw la roche posay - tonik i mleczko, starcza na 3 uzycia. Teraz przelewam swoje specyfiki i jak znalazł do samolotu.

No niby tak robie, plus zabieram probki. Ale szampon wolalabym zabrac caly. Poza tym o ile zele do kapieli i kremy nawilzajace daja w probkach, np. zel do higieny intymnej raczej nie jest rozpowszechniany w formie probek.
Uzywam tez buteleczek od hotelowych kosmetyków.

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

Cytat: siog w 30 Mar 2008, 01:37:57
dobry podklad
roz do policzkow Diora

to tak jak ja, zreszta obydwa produkty mam z Diora, a jeszcze maskare musze miec, bo bez pociagnietych rzes wygladam jak sledz....

kamelia04.08.2007

pomijając żel pod prysznic, damski żel i szampon, to jest to:
pielęgnacja:
* krem na noc,
* krem na dzień,
* mikrodermabrazja w kremie albo kwasy owocowe w płatkach avonu

kolorówka:
jak już się maluję (czyli zawsze jak wychodzę w innym celu niż do sklepu, czyli np. szkoła, praca) to:
*podkład, obecnie jest to "burżuj"
*kamuflaż art deco
*puder sypki
*baza pod cienie art deco
*cienie - różne firmy
*szminka lub błyszczyk
*czasami mascara


tam, gdzie nie podałam marki, to jest to najczęściej avon (80-90%).

legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

malutenka

żel do mycia twarzy
krem nawilżający (obydwa z Bielendy, seria 'ogórek i limonka')
podkład
szminka

magda_ok

A mi wystarcza kremy do twarzy, mocno natluszczajace i mocno nawilzajace!!! No i pasta do zebow :)

wredotka

Ja uwielbiam cienie shiseido, sa bardzo perlowe i trzymaja sie na oczach caly dzien (nawet bez uzywania bazy). Jesli ktoras z was szuka sprawdzonych cieni na slub- polecam.

salsa

czy te tematy troche nam się nie dublują;)??
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)