buty Arte di Roma nowa kolekcja

Zaczęty przez Basia, 28 Mar 2008, 22:16:28

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Basia

Hej Dziewczyny!

znalazłam na stronnie www że arte di roma ma całkiem fajną nowa linie butków pod nazwą Victoria. ;)

Czy któraś z Was widziała je może na "żywo"?
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

kathrines

Powiedzcie mi dziewczyny ile kosztują średnio te buciki. Nie mieszkam w duzym mieście, więc nie mam łatwego dostępu do tych informacji.

Majeczka

Ciekawa ta kolekcja mi sie podoba 332C maja 7,5 cm troche duzo :(
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

kathrines za buty ślubne Arte di Roma musisz zapłacić średnio 280-350 zł, więc i z tą kolekcją pewnie jest podobnie ;)

kathrines

Dzięki cumberland :) Piwko for you!

mary

najtańsze w Katowicach kosztują 270zł, a najdroższe są za ponad 300- w salonie Madonny. Więc lepiej nie tam kupować buty z Arte di Roma ;)

Basia

Hmmm.... ale żadna nie widziała ich na żywo?


jak je gdzies zobaczycie, prosze napiszcie! Na tych zdjęciach niewiele widać a myślę że mogą być ładne....

postaram się w tym tygodniu zrobić tournee po salonach i jesli je znajde to dam znać!
Koniec ery grzecznej dziewczynki .....................

rilla

buty arte di roma kupiłam właśnie, ale z kolekcji Sofia. Tych nigdzie nie widziałam, i Pani mi mówiły, że może być ciężko je zobaczyć jeszcze w tym półroczu w salonie - ale to info z dwóch salonów w KAtowicach;)

jowita

 A podpowiecie mi gdzie w Warszawie te buty są najtańsze, bo ja sie wybrałam do Blue City i tam sa po 380 i 390 zł.
I kolejne moje pyatanie: lepiej jasniejsze od sukni czy jednak ciemniejsze? Bo idealne jednak nie bedą w moim przypadku.

zuzia

Cytat: jowita w 13 Kwi 2008, 20:32:29
A podpowiecie mi gdzie w Warszawie te buty są najtańsze, bo ja sie wybrałam do Blue City i tam sa po 380 i 390 zł.
I kolejne moje pyatanie: lepiej jasniejsze od sukni czy jednak ciemniejsze? Bo idealne jednak nie bedą w moim przypadku.

1. ja bym brala jaśniejsze
2. zależy jakich szukasz. Są w KDT - od chyba 100 w górę, ale są i buty w niektórych salonach takie, że i ponad 300 kosztują.

Angie

Ja kupowałam te buty w czerwcu zeszłego roku w salonie Mystique  na Jana Pawła i były tam duzo tańsze niż we wszystkich innych sklepach. Kosztowały 299zł.

ze_nitka

Mi doradzono do madonnowej kiecki, w kolorze kości słoniowej/złamanej bieli/perły arte di roma, biale perłowe, sa jaśniejsze od sukienki ale na zdjęciach wychodzą idealnie ;)
Arte di roma ma kolor ecru, ale on jest duuuuzo za ciemny do sukienki w takim kolorze.
Jeśli szukasz butów w Warszawie (wnioskuje po Blue City, chyba że jest jeszcze gdzie indziej to samo ;) ) to arte di roma za 350 sa w elisabeth na chmielnej 7

Angie

Ja tez miałam perłowe i pasowały idealnie do sukienki w kolorze kosc słoniowa.

jowita

Dzięki dziewczyny za odpowiedzi ja właśnie wczoraj sie specjalnie do Warszawy wybrałam żeby przymierzyć te buty i mam teraz taki problem z tym kolorem, bo byłam pewna że ta biała perła bedzie lepsza, ale jak przyłożyłam do swojej szmatki :) to pan z salonu powiedział że absolutnie nie białe tylko ecru. Pasować ani jeden ani drugi nie pasował ale jestem zdecydowana na te buty z braku innych. To mówicie że lepiej te jasne. A jeszcze zeby za 270 je jak rilla kupić.

zuzia

jowita,
jeżeli interesowalyby cie satynowe klasyki to wybierz się do La Marki na Chmielnej (znajdź sobie ich stronę www, ale z butów to tam malo co jest - więcej w sklepie) - ja swoje kupilam za 220 zl i moglam wybierać wys. obcasa.

jowita

Szczerze Zuziu to mi sie nie chce jezdzić do Warszawy na szukanie butów, przypomne ze zamówiłam suknię z katalogu bez mierzenia bo nie w planach miałam jechanie do innego miasta:) :) :) ( nawet nie wiecie jaka jestem przerażona nadal oczekując na efekty). A wracając do tematu butów te z arte di roma bardzo mi sie podobają  dokładnie te które rilla kupiła tylko teraz nie wiem który kolor no i gdzie one są do dostania do 300 zł.

ze_nitka

jowita, przypomnij jaką sukienkę wybrałaś...

rilla

hm jowita zawsze mogęCi kupić i przesłać:) ja podawalam rozmiar na oko... buti sa super wygodne!


jowita

#19
Ten kwiat albo z tyłu albo z przodu  moze być, a może i u mnie wcale  go nie bedzie. I w mojej dół bedzie wykończony taśmą bo to na zdjeciu to koszmarnie wyglada.

jowita

Cytat: rilla84 w 13 Kwi 2008, 22:03:12
hm jowita zawsze mogęCi kupić i przesłać:) ja podawalam rozmiar na oko... buti sa super wygodne!
Jestes pewna że mogłabyś to dla mnie zrobic???, bo moge poprosić!!! Jutro podzwonie po tych salonach w Warszawie  które są na stronie arte di roma.

ze_nitka

Na zdjęciu sukienka ma biały kolor, a Ty jaką zamówiłaś?
Z przodu ta sukienka jest bardzo ładna. Jaką taśmą chcesz ja wykańczać?
Jak planujesz podpiąć ten tren?

jowita

Nie moja nie bedzie biała, ale jak sie ten kolor nazywa w Agnes to niestety nie wiem, chodze wszędzie ze szmatką i dopasowuję do niej:)  Nie znam sie tak jak Wy specjalistki na kolorach jakiś taki ciepły może śmietankowy. Tren nie wiem jak podepne, zobaczę co mi zaproponują na przymiarce. A jeśli chodzi o taśmę to dół ma wyglądać tak jak w tej sukni

ze_nitka

ja generalnie rozróżniam trzy kolory sukienek: bialy, kremowy (i inne jego nazwy) i ecru... ;)

Aaaa... chodzi o koronke na dole? Czy o co , bo na pierwszy rzut oka to one są podobnie wykończone...

jowita

Tak o koronkę, bo to jest przynajmniej w Agnes taka tasma koronkowa przyszywana. Proponują suknie w wersji tańszej czyli ucięty dół  i po ślubie na weselu do butów na mniejszym obcasie można sobie jeszcze ją nożyczkami krócej ciachnąć (to żart oczywiście), lub obszyte tą taśmą o całe 350 zł droższa.