Dekoracja samochodu-podoba wam się?

Zaczęty przez olgaaa1, 26 Mar 2008, 18:49:43

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

olgaaa1

Hej dziewczyny, zamówiłam wczoraj dekoracje samochodu, w kwiaciarni bardzo mi się podobała, przyszłam do domu, pokazałam domownikom i wszyscy kręcą nosem, że brzydka, a jak wam się podoba?
Niestety nie mogę wkleić zdjęcia, bo nie da się kopiować z tej stronki zdjęć.
http://www.trzyswiaty.pl/?_=kwiaciarnia_artystyczna_trzyswiaty_srem_galeria
Trzeba zjechać strzałką w dół aż do Prace na pokazie "Wally Klett - świat florystyki ślubnej 2005"
Międzynarodowe Targi Poznańskie
tam będą same dekoracje samochodów. Dekoracja którą ja zamówiłam jest 3 w drugim rzędzie, zielony cylinder.
ale zamotałam, ale inaczej się nie da :)

Stabilo



inkageo

Imagine there is no hate

magdalinska

a mi sie tez podoba :) bardzo ciekawa, napewno niepowtarzalna, widze taka pierwszy raz w zyciu :) taka smiechawska, kazdy ma kwiaty, wy bedziecie mieli inna, powiem wiecej, bardzo mi sie podoba!!!!  ;D

vobi

Mi sie bardzo podoba!

A ze domownicy kreca nosem - to nie oni beda jechac tym samochodem przeciez, tylko Wy. A Narzeczonemu sie podoba?

foszek

Mi sie podoba :-) Tylko cos z tym welonem bym sprobowala pozmieniac.

importerka2008

Mi też bardzo się podoba. Garbus to nie żaden limuzynopodobny samochód, więc i dekoracje powinny być do niego dopasowane. Samochód oryginalny, dekoracja też.
Pasuje do niego, ale na większości samochodów może wyglądać nie na miejscu (my jedziemy Warszawą i też głowimy się jak i czy w ogóle ją przystroić).

lenka27

  moim zdaniem jest bardzo oryginalna, co w moim przekonaniu jest in plus
ale to Ty przede wszystkim musisz zdecydować, no może z n. czy właśnie taką chcecie i nie powinno Was obchodzić zdanie ciuć, wujków, stryjeczek itp.
to Twój dzień - ewentualnie przyczepiłabym się do całej aranżacji ślubu, tzn. czy macie jakiś motyw przewodni, w jakim będzie stylu
jeśli zielony cylinder pasuje, to ja jestem jak najbardziej ZA!
lenka

olgaaa1

Narzeczonemu się nie podoba :) A jedziemy WW pasatem granatowym. Chyba jednak zmienię tą dekoracje, bo w razie deszczu, z tego welonu i kapelusika nic nie zostanie.

olgaaa1

Cytat: lenka27 w 26 Mar 2008, 20:17:49
  moim zdaniem jest bardzo oryginalna, co w moim przekonaniu jest in plus
ale to Ty przede wszystkim musisz zdecydować, no może z n. czy właśnie taką chcecie i nie powinno Was obchodzić zdanie ciuć, wujków, stryjeczek itp.
to Twój dzień - ewentualnie przyczepiłabym się do całej aranżacji ślubu, tzn. czy macie jakiś motyw przewodni, w jakim będzie stylu
jeśli zielony cylinder pasuje, to ja jestem jak najbardziej ZA!

Ślub będzie wosjkowy, bo mój N. jest zawodowym żołnierzem, bedzie w mundurze i będzie cała ta ceremonia wojskowa z szablami i sygnalistami, więc może tak żołnierzowi, do ślubu w zielonym cylindrze nie przystoi :) Chociaż ja bardzo lubie takie dziwaczne i śmieszne rzeczy  ;D

zwierzatko_mojej_mamy

olgaaa1 to zamien mu cylinder na rogatywke :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

dragonfly

olgaaa1
fajna, nigdy jeszcze takiej nie widzialam:)
ale moze masz racje, ze do wojskowej koncepcji slubu moze nie zabardzo pasowac... chociaz z drugiej strony jak Wam sie podoba i tego chcecie, to najwazniejsze ;)

kffiatek

Dekoracja jak dla mnie super :) Przede wszystkim oryginalna- żadne tam plastikowe obrączki czy gołąbki brrrrr ;) A jaki kolor bukietu?

elve


olgaaa1

Cytat: kffiatek w 26 Mar 2008, 21:49:32
Dekoracja jak dla mnie super :) Przede wszystkim oryginalna- żadne tam plastikowe obrączki czy gołąbki brrrrr ;) A jaki kolor bukietu?

Bukiet będzie taki jak miała inka, czyli zielone storczyki.

kffiatek

Tym bardziej mi się podoba :) Postaw się rodzinie :)

mika


magdalinska

zmien cylinder na jakas wojskowa czapke, jak zwierzatko juz napisalo(a)!!! podoba mi sie bardzo, slub bedzie wojskowy, "sztywny", to cos z "jajem" sie przyda :)

sierpniowajulka

ale to Twoja i narzeczonego dekoracja... jeżeli jemu się nie podoba, to powinniście poszukać takiej, która obojgu przypadnie do gustu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

powiem tak

podoba mi sie na zdjeciu, u kogoś etc

ładna do poogladania

ale sama bym sie na taką nie zdecydowała

bo to taka "LEPSZA" wersja misów, obraczek, gołąbków czy lalek na masce

magdarynka

Cytat: Kasia w 27 Mar 2008, 09:22:58
powiem tak

podoba mi sie na zdjeciu, u kogoś etc

ładna do poogladania

ale sama bym sie na taką nie zdecydowała

bo to taka "LEPSZA" wersja misów, obraczek, gołąbków czy lalek na masce
Uff, nie odwazylam sie sama pierwsza tego napisac, mnie sie podoba ale jako ciekawostka, i tyle. Nie wybralabym jej na dekoracje swojego samochodu
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

isabelles

Ogólnie fajna - do garbusa pasuje - ale do pasata chyba niezbyt

marlen_ka

Cytat: sierpniowajulka w 27 Mar 2008, 09:17:25
ale to Twoja i narzeczonego dekoracja... jeżeli jemu się nie podoba, to powinniście poszukać takiej, która obojgu przypadnie do gustu.
podpisuje sie pod tym. razem bedziecie jechac do slubu, to powinno sie to podobac Wam, a nie tylko Tobie

wrobelek0403

dziewczyny, te posty sa z zeszłego roku  :rotfl: :rotfl:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login