fajny, darmowy program do NPR

Zaczęty przez zwierzatko_mojej_mamy, 26 Mar 2008, 11:03:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka

Inka, teraz to Ty się najwyżej możesz nauczyć dyscypliny w codziennej obserwacji organizmu, bo na razie z tego twojego wykresu to jedno wielkie nic będzie wychodziło, ale nie przejmuj się, to początki! :D

foszek

Inka a jak miezysz temp? Bo mnie oswiecono ostatnio ze pomiary spod pachy czy ust sa o pupe rozbic :)

inkageo

W ustach i nie ma mowy żebym robiła to gdzie indziej, tym bardziej że jeszcze śpię jak to robię ;)
Imagine there is no hate

foszek

inkageo a widzialas kiedys termometr do mierzenia temp dla zwierza? Jest na takim fajnym sznureczku, nie zgubi sie, jest bardzo dokladny....

inkageo

Haha, na sznureczku  jupi Moja kocica Inka wdała się w swoją właścicielkę bo jeszcze nigdy nie pozwoliła pani weterynarz zmierzyć sobie temperatury :) Zawsze jest wesoło :) Jest taka oburzona niecnymi zamiarami lekarki i skutecznie ucieka skacząc jak kangur ;)
Imagine there is no hate

rilla

Cytat: dodaa84 w 20 Kwi 2008, 11:36:49
dziewczyny, nie żartujcie :) wkładasz palec i badasz, normalnie, co w tym strasznego, dziwnego? jak można zawrotu głowy dostać ? :) tylko trzeba ręce umyć ;) ;) ;)

hm każdy ma inne reakcje dodaa... niektórzy mają od razu odruchy wimiotne od wsadzenia czegoś do buzi - i myślę o szczoteczce do zębów:) inni mdleją przy pobieraniu krwi...

ja miałam problem z aplikacją tamponów i do dzisiaj prawie mdleję przy usg dopochwowym.


zwierzatko_mojej_mamy

rilla84 oo to ja mam - jak na przyklad musze sobie latarke zebami przytrzymac ;) to mam odruch wymiotny :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Imagine there is no hate

inkageo

Imagine there is no hate

goga

a mnie się robi słabo jak pomyślę jak facetom badają prostatę :(
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

mary

ja za szyjkę też bym się nie wzięła. O nie!

OlaFasola

Zastanawiam się jak sprawdza się NPR dla osób takich jak ja. Każdego dnia wstaję o innej porze, zarywam średnio 4-5 nocy w miesiącu i więcej, i zdecydowanie nie nazwałabym swojego trybu życia uregulowanym?

brawurka

wstawac mozesz o innej porze, ale np budzik na 6, mierzenie temp i spać, a zarwane noce to sie jakos tam liczy, a nie pamietam

brawurka

co do wkładanie do buzi, to ja toleruje szczoteczke, ale juz języka nią nie umyje - od razu odruch wymiotny

Angie

Ja też bym sobie tej szyjki nie zbadała, bo podobnie jak Ince robi mi się słabo na mysl o wkładaniu sobie czegoś.

vobi

Cytat: inkageo w 20 Kwi 2008, 17:45:29
Kiedy ja już tracę zapał ;)

jasne, zapal ma to do siebie ze szybko gasnie ;) Ale do NPR zapal nie jest niezbedny, wystarczy... rutyna. Tak mi sie przynajmniej wydaje.

inkageo

Moich obserwacji ciąg dalszy ;) Wystygłam i temperatura nie chce drgnąć ;)
Imagine there is no hate

zwierzatko_mojej_mamy

inkageo moze trzeba Cie wystawic na jakis nagrzany w sloncu kamien ? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

inkageo

Chyba mi się system rozrodczy zawiesił... Jak tu go zrestartować? ;) Jak tak dalej pójdzie to mój cykl będzie miał 40 dni i dostanę okres na wycieczce :( No bo mniemam, że okres dostanę 14 dni po skoku temperatury.
Imagine there is no hate

brawurka

może być i 7 dni po skoku, to różnie bywa, a po tabletakch tak moze byc

inkageo

Imagine there is no hate

brawurka


inkageo

Imagine there is no hate

mary

Inka, to jest pierszy cykl po tabletkach?

inkageo

Imagine there is no hate