Druhny i ich rola ;))

Zaczęty przez Ami, 26 Mar 2008, 00:30:26

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Masz tu Pani młoda tę pierwszą złotówkę, żeby Ci Twój stary oddawał gotówkę. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, żeby Ci Twój stary oddawał gotówkę.
Masz tu Panie Młody tę flaszeczkę wina, żeby Wam Pan Jezus dał pierwszego syna. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, żeby Wam Pan Jezus dał pierwszego syna.
A Ty masz tu Młoda niebieską szklaneczkę, żeby Wam Pan Jezus dał drugą córeczkę. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, żeby Wam Pan Jezus dał drygą córeczkę.
Masz tu Pani Młoda tę chustę brązową, żebyś się zgadzała ze swoją teściową. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, żebyś się zgadzała ze swoją teściową.
A Ty masz tu Młody tę łyżkę stołową, żebyś napie**alał teścia i teściową. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, żebyś napie**alał teścia i teściową.
Masz tu Pani Młoda ten kieliszek soli, żebyś zrozumiała jak pierwszy raz boli. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, żebyś zrozumiała jak pierwszy raz boli.
A Ty masz tu Młody wspaniałe delicje, żebyś pierwszej nocki miał dobrą kondycję. Oj dana, oj dana, oja dana, oj dana, żebyś pierwszej nocki miał dobrą kondycję.
A Ty masz tu Młoda kawałek łańcuszka, jak Ci młody zwieje przywiąż go do łóżka. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, jak Ci młody zwieje przywiąż go do łóżka.
Masz tu Panie Młody pieprzu odrobinę - jak Ci sama nie da wsyp jej pod pierzynkę. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, jak Ci sama nie da wsyp jej pod pierzynkę.
Masz tu Pani Młoda pięć dyszek do tego, jak Ci młody zbrzydnie kupisz se drugiego. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, jak Ci młody zbrzydnie kupisz se drugiego.
Masz tu Panie Młody tę małą tareczkę - będzie pyskowała, przytrzesz jej mordeczkę. Oj dana, oj dana, oja dana, oj dana, będzie pyskowała, przytrzesz jej mordeczkę.
Masz tu Panie młody ten proszkowy kisiel, żeby stał Ci w nocy jak u wozu dyszel. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, żeby stał Ci w nocy jak u wozu dyszel.
Masz tu Panie młody małą paczkę fajek, mówili mi goście, że Ty nie masz jajek. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, mówili mi goście, że Ty nie masz jajek.
Moi mili goście proszę się nie gniewać, bo to jest wesele wszystko można śpiewać! Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, bo to jest wesele wszystko można śpiewać.
Kończę to śpiewanie, bo mnie Młody prosi, bo mu się fujara do góry podnosi. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, bo mu się fujara do góry podnosi.
Co było to było. To było do śmiechu, teraz by się zdało wypić po kielichu. Oj dana, oj dana, oj dana, oj dana, teraz by się zdało wypić po kielichu.


magdarynka

Znam jeszcze taką
u ( tu imie Mlodego ) w sieni, gowno sie zieleni
nie ma go kto wyniesc bo sie ... zeni

Wiem, wiem obrzydliwa :D
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik


suegro

#79
o ludzie, jaki wątek :D

no to teraz ja:

Tańcowała Magdalena, tańcował i Grzegorz, potrącił ją nogą z tyłu, ona mówi: czegóż?
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

effik

suegro o bardzo ładne :D
może jakaś kontynuacja historii?  :rotfl:

suegro

#81
Oloboga! Co sie stało
Pod fartuskim pynkło ciało
Ani zasyć, ni załotać
Ino z tako dziuro lotać.

jest i kontynuacja :D
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Ło laboga rety, monitor oplułam  :rotfl: :rotfl: :rotfl:
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

effik

Cytat: suegro w 06 Maj 2009, 14:18:55
Oloboga! Co sie stało
Pod fartuskim pynkło ciało
Ani zasyć, ni załotać
Ino z tako dziuro lotać.

jest i kontynuacja :D


:D :D

salsa

o matko świeta!
toz to trzeba wydzielić :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

callja

#85
A coś ze skarbczyka poezji "ludowej"  :P

"Wasza (tu wstaw imie Panny Młodej) Was oszukała,
jak była panną, to dziecko miała !!!
Dzidzi, dzidzi, każdy to widzi,
wszyscy się śmieją, Panna się wstydzi !!!

U mnie mieszkała, gdy już przytyła,
żeby się sprawa cicho skończyła,
Dzidzi, dzidzi...

Jak urodziła, to powiedziała,
żebym jej dziecko sama chowała !!!
Dzidzi, dzidzi...

Patrzcie na małą, jaka śliczniusia,
oczka ma czarne, buzia drobniusia,
Dzidzi, dzidzi...

Te oczka czarne, buzia drobniusia -
toż skóra cała zdjęta z tatusia !!!
Dzidzi, dzidzi...

Ja ją karmiłam mlekiem i bułką,
tak się męczyłam z tą ichnią córką !!!
Dzidzi, dzidzi..."

Co Patulko-druhenko, podoba się ???  jak zaśpiewasz coś takiego Pannie Młodej, będzie zachwycona ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

magoo