PM 2008 podróże poślubne- planowane i już zamówione.

Zaczęty przez mary, 25 Mar 2008, 12:48:04

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zwierzatko_mojej_mamy

mika9983 - ty sie nie smiej - ja mam zaliczonych duzo krzakow na trasie tarnobrzeg-krakow :D z dokladnym rozpoznaniem topografii typu "tutaj jak pada, to latwo sie zabuksowac" albo "tutaj w lecie to sie nie da, bo rosna takie klujki" :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mary


sierpniowajulka

Mary, jestem w szoku co do Twoich informacji dotyczących Turcji!!! No, normalnie w wielkim szoku!!!
Bzdur Ci ten kolega naopowiadał przeogromnych! Z resztą, Kasia już się sensownie do tego odniosła.
Turcja jest pięknym krajem, więc jeżeli nie chcecie szaleć z wydatkami na podróż, to może być dobrym kierunkiem. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mika

Zwierzak powinnaś zrobić "krzakową Mapę Polski" a potem kto wie może i świata, ubawiłaś mnie do łez, piwko za to... ktora mi coś poleci na Maj, kierunek dowolny, byle było ciepło, ale nie upał, można się było poopalać, wykąpac w ciepłym morzu, troszkę pozwiedzać i do 2tyś na głowę, hotel ma być czysty itd...

sierpniowajulka

#29
Cytat: mika9983 w 25 Mar 2008, 13:22:58
Dziewczyny a w maju to gdzie najlepiej?? tak do 2000 zł na osobę?? Egipt będzie bardzo gorący?? może Turcja albo Kanary??
Mika, do 2000 to jednak Egipt. Kanary są droższe.
Egipt w maju nie jest bardzo gorący (wieczorami chłodnawy - wieje zimny wiatr). W Turcji w maju będzie zimna woda, więc kąpiele odpadną. A w Egipcie będziecie mogli się wymoczyć. :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Cytat: sierpniowajulka w 25 Mar 2008, 13:28:32
Mary, jestem w szoku co do Twoich informacji dotyczących Turcji!!! No, normalnie w wielkim szoku!!!
Bzdur Ci ten kolega naopowiadał przeogromnych! Z resztą, Kasia już się sensownie do tego odniosła.
Turcja jest pięknym krajem, więc jeżeli nie chcecie szaleć z wydatkami na podróż, to może być dobrym kierunkiem. :)

Julka, tylko czy to dobry pomysł na początku lipca?

Kasia

to musicie szybko wyjeżdżać :)

mary nie słuchaj głupot
jak będziesz zbytnio ostrożna to nie będziesz mogła posmakować, pozwiedzać itd - nie poznasz kraju

aaaaaaaaaa i z kremami do opalania tez nie ma co popadac w przesadę - o sie nie opalisz wcale :)


mika co do turcji vs. Egiptu w maju to powiem szczerze że jakbym miała patrzeć na pogodę to wybrałbym Egipt

bo Egipt moze i gorętszy ale klimat suchy więc temperatura tak nie przeszkadza

a w Turcji duchota straszna, straszna - aż sie boje tego wyjazdu - bo wiem ze duchota jest paskudna
wieczorem na ławki były mokre od tej skroplonej duchoty ;)

mika

dzięki Julka, a może Kreta?? jaka tam będzie podoga w maju??

zwierzatko_mojej_mamy

mary_popins - no nam sie rozmowy o poslubnej rozlaza - glownie z powodu remontu , ktory planujemy na lipiec - jak z tym skonczymy to wtedy moze wrzesien ? :>

najbardziej nas kusi japonia, na ktora kasy nie mamy ;) z mozliwosci typu "bez wyrzeczen" to T. chce hiszpanie, ja bardziej bym wolala jakies wrzosowiska szkockie albo cos ;)
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

mary

Kasia, w jakim terminie Wy do Turcji się wybieracie?

sierpniowajulka

Cytat: mary_popins w 25 Mar 2008, 13:30:19
Julka, tylko czy to dobry pomysł na początku lipca?
Mary, ja w Turcji byłam raz na przełomie lipca i sierpnia, a raz we wrześniu. I za każdym razem było gorąco, ale do przeżycia. W trakcie wyjazdu lipiec/sierpień bardzo dużo zwiedzaliśmy z moim mężem. I daliśmy radę. Ale nie dalibyśmy, gdybyśmy wypożyczyli samochód bez klimatyzacji. :P
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

mika9983 - do tych krzaczorow moge jeszcze dorzucic pole kukurydzy zwizytowane przez moja mame z bardziej wrazliwym jelitem nadwrazliwym :D do dzisiaj placze ze smiechu jak sobie przypomne te wysokie kukurydze trzesace sie tak jak na amerykanskich horrorach - tam zawsze cos z kukurydzy wyskakuje :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

sierpniowajulka

Cytat: mika9983 w 25 Mar 2008, 13:30:58
dzięki Julka, a może Kreta?? jaka tam będzie podoga w maju??
Pogoda pewnie będzie ładna, ale woda - jak w Turcji - zimna (ok. 19 stopni).
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

nionczka

My wlasciwie tez sie wybieramy w podróz POslubna, rok po slubie :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdarynka

A my musielismy obejsc sie ze smakiem na wszystkie miejsca ktore nam sie marzyly i w efekcie jedziemy nad nasze morze
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: nionczka w 25 Mar 2008, 13:38:13
My wlasciwie tez sie wybieramy w podróz POslubna, rok po slubie :-)
chwal się, dokąd tym razem jedziesz? :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Mój N. nie lubi upałów i koniecznie chce czynnie spędzać czas. Musimy więc wybrać taki kraj, w którym da się żyć poza plażą.

mary

Cytat: magdarynka15 w 25 Mar 2008, 13:40:33
A my musielismy obejsc sie ze smakiem na wszystkie miejsca ktore nam sie marzyly i w efekcie jedziemy nad nasze morze
czemu musieliście się obejść smakiem?

magdarynka

Cytat: mary_popins w 25 Mar 2008, 13:42:04
Mój N. nie lubi upałów i koniecznie chce czynnie spędzać czas. Musimy więc wybrać taki kraj, w którym da się żyć poza plażą.
My tez nie mamy zamiaru lezec plackiem ;), zwlaszcza ze nie wiadomo jak z pogoda bedzie
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

cumberland

mary, o tych tureckich przebojach to ja też pierwsze słyszę ??!! ;) hihi

ale powracając do wywołanego tematu to zgadzam się z Tobą w 100% - też planujemy jechać sami - to ma być NASZA podróż poślubna - niepowtarzalna, jedyna, oczekiwana

i też myślimy o jakimś mniej popularnym i mnie typowym kierunku  -  specjalnie wybranym na nasza poróż poślubną ;)
na chwilę obecną na tapecie mamy Meksyk, który intensywnie wirtualnie zapoznajemy ;)

mika

Magdarynka my w podróży poślubnej też byliśmy nad naszym polskim morzem i to we wrześniu, było cudownie!!!! Morze kochamy oboje i mimo że planowaliśmy Egipt to pieniądze które mieliśmy na to odłożone chcieliśmy przeznaczyć na inny cel bardziej szczytny :)

mary

cumberland, Meksyk? Piękna podróż :) Jednak cenowo nie dla nas.

nionczka

Cytat: sierpniowajulka w 25 Mar 2008, 13:40:50
Cytat: nionczka w 25 Mar 2008, 13:38:13
My wlasciwie tez sie wybieramy w podróz POslubna, rok po slubie :-)
chwal się, dokąd tym razem jedziesz? :)

Portugalia! Bo oboje b. lubimy i chcemy dokladnie poznac okolice Hiszpanii póki tu jeszcze mieszkamy :-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: mary_popins w 25 Mar 2008, 13:42:04
Mój N. nie lubi upałów i koniecznie chce czynnie spędzać czas. Musimy więc wybrać taki kraj, w którym da się żyć poza plażą.
To może Austria? Można zacząć romantycznie od doliny Wachau, spędzić trochę czasu w Wiedniu, zahaczyć o Salzburg, następnie trochę czasu spędzić w Tyrolu wędrując po górach i zafundować sobie dzień na nartach na lodowcu, a w drodze powrotnej zajrzeć jeszcze do Graz?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sierpniowajulka

Cytat: nionczka w 25 Mar 2008, 13:48:07
Cytat: sierpniowajulka w 25 Mar 2008, 13:40:50
Cytat: nionczka w 25 Mar 2008, 13:38:13
My wlasciwie tez sie wybieramy w podróz POslubna, rok po slubie :-)
chwal się, dokąd tym razem jedziesz? :)

Portugalia! Bo oboje b. lubimy i chcemy dokladnie poznac okolice Hiszpanii póki tu jeszcze mieszkamy :-)
Ja do Portugalii też chciałabym pojechać... musiałabym jednak bez męża. Bo był tam raz i bardzo mu się nie spodobało. I nie umiem go przekonać, że mógł się w swojej ocenie pomylić. :(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login