Nasze kochane dzieciaki

Zaczęty przez nerinea, 07 Sie 2007, 23:38:49

0 użytkowników i 3 Gości przegląda ten wątek.

MadameTulip

Ania  :thankyou: trzeba tylko tatusia trochę podszkolic i...  :fireworks:

vobi

MadameTulip, Julcia sliczna, a zdjecie w dzinach i z golymi szlapkami - boskie! :D

zosia2007

MadameTulip masz sliczna coreczke :) mala modnisia - perly i piora ;)

ishka82

MadameTulip, śliczna córcia :)

nionczka

MadameTulip
Ale slodka Twoja Julcia! A ile teraz ma?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MadameTulip

nionczka, dziekuje! Ponoc podobna do taty :) W marcu skonczyla 6 m-cy.

wrobelek0403

MadameTulip piekną masz córcie :)

laski wejdzcie na blog Madame - tam jest dopiero galeria małej modnisi - od razu widac, co sobie kobieta ceni  :mocking: :mocking:
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

giga

MadameTulip,śliczną macie córeczkę. :thumbup: :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MadameTulip

Dziękuję Dziewczyny! Pozdrawiam  :hello:

Lwica

#684
MadameTulip córcia przecudna ale zdjęcia po prostu rewelacja!!

Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

gatka2804

Dorotka1981, ale urocza!

A tych gumek sobie nie sciaga z wlosow? Bo ja bym naszej zalozyla, bo grzywka prawie do oczu, tylko boje sie ze polknie

Lwica

no jak na razie zero zainteresowania nimi tak samo z opaskami jak ma to nie ściąga.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Pyś

Dorotka1981 Mała jest Boska! Kiedy moja będzie miała takie kucyki?
Chyba za kilka lat  :zly: Na razie łysiną świeci.

;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

MadameTulip

Dorotka1981, dziękuję i cieszę się, że zdjęcia Ci się podobają.
Twoja córeczka jest przekochana i cudownie wygląda w tych gumeczkach! Nie mogę doczekac się kiedy mojej Julce zaczną rosnąc dłuższe włoski.
Pozdrowienia!

vobi

Dorotka1981, Wiki juz duuuza, wciaz sliczna i wesola - no a fryzure ma super, ciekawe kiedy mojej minie faza fryzury a la sw. Franciszek z Asyzu...

giga

Dorotka1981,ale fajne minki robi Wiki. Wie jak pozować  :bravo: :bravo:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

brawurka

śliczna!!! Maja nienawidzi gumek,spinek itd więc wygląda ...

kamelia04.08.2007

Irena na okoliczność 3 m-cy dzisiaj, a na samym dole jej stara (jędza)  ;)
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane


zwierzatko_mojej_mamy

kamelia04.08.2007 Irenka pieknie lysa (jako i ja bylam ;) ) i radosna , no ale mamusko! ;) dziecie Ci sluzy :D:D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

vobi

kamelia04.08.2007, no wlasnie mialam zapytac niesmialo czy sie pochwalisz zdjeciami jak zagladnelas... czytasz mi w myslach :)

Ale wesolek z Irenki!  :daisy: A ostatnia rzecza o ktora podejrzewalabym babke z ostatniego  zdjecia jest urodzenia dziecka 3 miesiace temu - Ty w ogole nie przytylas w ciazy czy juz wszystko udalo Ci sie zrzucic???  :beer:

kamelia04.08.2007

#697
Cytat: vobi w 24 Mar 2009, 14:25:36
Ty w ogole nie przytylas w ciazy czy juz wszystko udalo Ci sie zrzucic???

w ciazy uważałam, żeby nie upaść się, bo będzie ciężko przed porodem, przy porodzie i po porodzie - przytyłam ok. 13 kg, chodziłam do konca w normalnych bluzkach. W biodrach przez całą ciążę przybyło mi 2 cm, a obwód brzucha był mniejszy niz obwód bioder.
Teraz zostało mi jeszcze 2-3 kg po ciąży - większośc zeszła przez pierwsze 2-3 tyg.
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

justynaaaa2

kamelia04.08.2007 śliczna córeczka, jaka wesoła :daisy: i ty też super wyglądasz  :thumbup:

Kasia

kamelia04.08.2007 wesolutka ta Twoja córa i całkiem podobna do Ciebie :)


SUPER  :jejeje: :jejeje: :jejeje: :jejeje: