Autor Wątek: Nasze kochane dzieciaki  (Przeczytany 53633 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

zuzia

Nasze kochane dzieciaki
« Odpowiedź #25 dnia: 13 Lis 2007, 19:09:56 »
moonlight,
witamy serdecznie. Zajrzyj na nasze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Czasami odjechane, ale z otwartymi lapkami witamy tam każdego.

A to ostatnie zdjęcie - no po prostu odjechalam. Szkoda, że mi nikt takich zdjęć nie robil.

pati986

• Gość
Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #26 dnia: 13 Lis 2007, 19:36:45 »
do zuzi
Nie, to moja Natalka:)

nerinea

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Lis 2007, 22:47:36 »
:mrgreen:
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
zęby  :mrgreen:
prawie raczkuję Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #27 dnia: 27 Lis 2007, 22:47:36 »

mika

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #28 dnia: 28 Lis 2007, 08:31:47 »
nerinea, ta pierwsza fotka to mistrzostwo świata - wczoraj się naoglądałam się zdjęć bliźniaków i już chce bobasa!!!!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i

sierpniowajulka

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Lis 2007, 20:35:19 »
nerinea, przepraszam, że się tak niemiło wtrącę, ale... czy wiesz, że zdjęcia Twojego szkraba wyświetlają się bez logowania? Czyli dosłownie każdy może je sobie obejrzeć i ściągnąć na swojego kompa...

Strefa Ślubna

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #29 dnia: 29 Lis 2007, 20:35:19 »

brawurka

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #30 dnia: 29 Lis 2007, 21:28:12 »
dlatego popierałam salse w zahasłowaniu

zwierzatko_mojej_mamy

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #31 dnia: 29 Lis 2007, 21:39:27 »
sierpniowajulka,  no bo zdjecia nerinea wkleila jako linki - czekam na modyfikacje, ktora to ukryje - jak tylko dostane to ani linki, ani zdjecia wklejone jako linki nie beda widoczne bez zalogowania Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

nerinea

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #32 dnia: 29 Lis 2007, 21:48:33 »
sierpniowajulka, trudno, nawet, jakby nie było ich widać, to każdy się może zalogować Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
teraz mnóstwo osób pokazuje zdjęcia swoich pociech w internecie, wystarczy wejść na pierwsze lepsze forum ciążowo-dziecięce... internet ma taką wadę-zaletę, że jest ogólnodostępny...
Misiek to ma nawet swoją stronkę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj tak łatwiej pokazywać zdjęcia babciom, ciociom, które mieszkają daleko od nas niestety Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

julka

• Gość
Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #33 dnia: 29 Lis 2007, 21:54:49 »
nerinea - uściskaj Miśka ode mnie, on ma dziś miesięcznicę  :-D

Słodki jest  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko_mojej_mamy

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #34 dnia: 29 Lis 2007, 21:56:06 »
no dzieki nerinea, bo juz mialam pisac odzew Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
sierpniowajulka,  ja Cie bardzo przepraszam z gory, jak Cie uraze, ma ostatnio dni ironizujace - ale ani nerinei bobas to nie dziecko z michaelem jacksonem, naprawde nie sa to najbardziej poszukiwane zdjecia w necie - internet nie cierpi na brak zdjec brzuszkow ciazowych, oslinionych dzieciochow biegajacych po dywanach (nerinea, wiesz, ze sie nabijam - bardzo lubie miska, chyba, ze mi sie drze do ucha, a mamy nigdzie w poblizu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

poza tym wydawalo mi sie, ze wyjasnilam - zdjecia ladowane z dysku sa ukrywane, linki i zdjecia wstawiane jako linki na razie nie - dostane modyfikacje gotowa, to nawet avatary beda sie ukrywac dla niezalogowanych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i wydaje mi sie, ze chwilowo sie zgodzilysmy na takie rozwiazanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nerinea

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #35 dnia: 29 Lis 2007, 21:56:51 »
Cytat: "julka"
nerinea - uściskaj Miśka ode mnie, on ma dziś miesięcznicę  :-D

Słodki jest  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Dostał buziaka w czółko od Ciebie, bo śpi (10 minut temu padł) Dzięki!!
A 8 miesięcy skończył 5 dni temu, coś mi się suwak zaciął Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

[ Dodano: 29-11-2007, 21:59 ]
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"
to nie dziecko z michaelem jacksonem

no wiesz!! już nie miałaś kogo wymyślić ;P

brawurka

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #36 dnia: 29 Lis 2007, 22:00:20 »
zwierzatko_mojej_mamy,
nie denerwuj się kochana :mrgreen:  ja na przykład trochę tępa jestem w takich temach i czasem trzeba mi 2 razy powtarzać, ale juz zapamiętam i Maja na 100% galerię zaszczyci

zwierzatko_mojej_mamy

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #37 dnia: 29 Lis 2007, 22:08:01 »
brawurka132,  nie denerwuje sie, bo juz jestem od wczoraj wpieniona Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i mam lekki slowotok od reklamacji, tlumacznia dziwnym ludziom, ze o godzini 12.00 to ja pracuje, a o 08.00 rano w srode nie wyrwe sobie zeba i nie pojde do pracy, boo moge tam pasc - najprawdopodobniej nie padne, ale glupia baba z recepcji chyba nie miala nic wyrywane nigdy i niech mi nie wmawia ze to tylko 15 minut - to jest 15 minut, ale moge miec zszywane dziaslo, zapalenie okostnej i inne powiklania i samochodem po 3 persenach i znieczuleniu nie bede jezdzic, tlumaczenia w jezyku angielskim francuzom, ktorzy go nie opanowali, a myslec to chyba w zadnym jezyku nie potrafia, ze NIE zrobie czagos co zajmuje 7 dni w 2 i w ogole Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj dlatego tak emocjonalnie zareagowalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj za co z gory przeprosilam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
nerinea,  no tak pojechalam z majkelem, bo to on nakladal dzieciom maski do fotografii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

sierpniowajulka

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #38 dnia: 30 Lis 2007, 13:07:00 »
Cytat: "zwierzatko_mojej_mamy"
poza tym wydawalo mi sie, ze wyjasnilam - zdjecia ladowane z dysku sa ukrywane, linki i zdjecia wstawiane jako linki na razie nie - dostane modyfikacje gotowa, to nawet avatary beda sie ukrywac dla niezalogowanych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i wydaje mi sie, ze chwilowo sie zgodzilysmy na takie rozwiazanie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zwierzatko, wybacz... widocznie przegapiłam. nie śledzę aż tak forum.  :oops:
nerinea, spox... po prostu nie wiedziałam o tym, co wyjaśniła mi teraz zwierzatko... będąc przekonaną, że zwierzatko poukrywała wszelkie wklejone zdjęcia, trochę się zdziwiłam widząc Twoją pociechę nieukrytą... i  nie byłam pewna, czy masz świadomość, że zdjęcia widać...  :->  
Ale teraz już łapię o co chodzi i przepraszam za zamieszanie.  :oops:  :oops:  :oops:

aniak1211

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Gru 2007, 22:48:14 »
Ja jeszcze sie nie moge swoim chwalic... ale jeszcze troche i bede ;-)

Poki co pochwale sie moim kochanym siostrzencem i bratanica :-D
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj    Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Kobiety i koty zawsze będą robić to,co chcą,a mężczyźni i ps

Strefa Ślubna

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #39 dnia: 03 Gru 2007, 22:48:14 »

julka

• Gość
Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #40 dnia: 16 Gru 2007, 19:59:27 »
Proszę Państwa, oto Maja.
I jeszcze raz

mika

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #41 dnia: 16 Gru 2007, 20:01:20 »
ojej jaka piękna Majunia :mrgreen:  :mrgreen:  :mrgreen:

Monika

• Gość
Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #42 dnia: 16 Gru 2007, 20:21:21 »
słodka jest - cóż więcej dodać  :mrgreen:

jusia

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #43 dnia: 16 Gru 2007, 20:39:41 »
sama słodycz  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

kamu2

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #44 dnia: 16 Gru 2007, 21:15:55 »
Super zdjęcia wreszcie zobaczyłyśmy Majunie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

aniak1211

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #45 dnia: 16 Gru 2007, 21:28:19 »
Ale piekna lala :!:  :!:  :!:
Z daleka widac ze to mala dama :-D

foszek

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #46 dnia: 16 Gru 2007, 21:53:35 »
sliczna kruszynka....

goga

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #47 dnia: 16 Gru 2007, 22:28:41 »
Duża dziewczynka :->  śliczna i zdrowa czegóż chcieć więcej....
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

gioseppe

• Trajkocząca wiedźma
  • Ilość polubień: 0
  • Ilość piw: 556
  • mama Wiktora zmysłowoustego ;)
    • stylizacja, make-up, sesja portretowa Kraków
Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #48 dnia: 16 Gru 2007, 23:30:40 »
julka, to brawurkowa Maja?Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj  :mrgreen:  przekochana!!
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   - makijaż Kraków - fotografia kobiet

riannka

Nasze szkraby - GALERIA
« Odpowiedź #49 dnia: 17 Gru 2007, 08:40:29 »
Cudna, na pierwszym zdjęciu widzę podobieństwo do mamy  :mrgreen: