buty juz sa, obraczki tez....

Zaczęty przez dragonfly, 21 Mar 2008, 16:41:58

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

dragonfly

Poniewaz musielismy leciec do Polski w poniedzialek, wykorzystalam sytuacje, wpadlam do Krakowa  na pol dnia i kupilam buty, co by miec juz to z glowy, odebralismy obraczki z Kruka, mega proste, moja 3 mm, jego -5mm, biale zloto, polokragle, wygladaja cudnie;) Przy okazji dowiedzielismy sie, ze slub nie moze byc na 16 tylko na 15, zaproszenia juz dawno wyslane, wiec musielismy obdzwonic/e-mailowac gosci i prawie tydzien na tym nam zszedl... Nic mnie juz nie zdziwi;)

mayagaramond

Sliczne buty, bardzo lubie taki otwarte z boku! W jakim sklepie je kupilas?
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

maya, a nie wysililam sie za bardzo i poszlam do Madonny bo tam mam sukienke i latwo mi bylo dobrac kolorem do niej... a potem jeszcze fajne balerinki kupilam, w Venezii, ale to juz chyba nie na ten watek...;)

mayagaramond

Cytat: dragonfly_80 w 21 Mar 2008, 16:49:42
maya, a nie wysililam sie za bardzo i poszlam do Madonny bo tam mam sukienke i latwo mi bylo dobrac kolorem do niej...

I wygodne? Mi sie tez jedne z madonny podobaly, ale byly oczywiscie za duze...A balerinki to do wiosennego watku :)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

wygodne, z koziej skorki czy jakiegos takiego pierunstwa sa, chodzilam z godzinke w domu i nic, wiec zostawilam w Polsce i polaze w nich pare dni przed slubem... i normalnie moj rozmiar 38 byl za maly, musialam 39 wziasc

sierpniowajulka

O! O tych butach w wątku Mary pisałam, że są śliczne i do dostania w Cymbeline! :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

sliczne sa te buty!
wczoraj z sentymentem lazilam caly dzien w domu w moich slubnych butach i wyciagnelam sukienke do popatrzenia  ;D ::)

dragonfly

ja bede lazila w moich przed slubem troche;)
czy musze zakladac jakies ponczochy czy moge na gole nogi do slubu?

mayagaramond

Cytat: dragonfly_80 w 23 Mar 2008, 16:37:46
ja bede lazila w moich przed slubem troche;)
czy musze zakladac jakies ponczochy czy moge na gole nogi do slubu?

Gole nogi!

Cytat: siog w 23 Mar 2008, 16:01:30
wczoraj z sentymentem lazilam caly dzien w domu w moich slubnych butach i wyciagnelam sukienke do popatrzenia  ;D ::)

:)
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

dragonfly

Cytat: mayagaramond w 23 Mar 2008, 16:43:50
Cytat: dragonfly_80 w 23 Mar 2008, 16:37:46
ja bede lazila w moich przed slubem troche;)
czy musze zakladac jakies ponczochy czy moge na gole nogi do slubu?

Gole nogi!

no, tak myslalam, ale chyba przez te przygotowania ogluplam, bo moje 2 kolezanki mowily ze ponczochy, a nawet pani z Madonny tez, ale to troche wrbrew mojej estetyce bylo;) ale pomyslalam, ze jak trza to trza;)

Kata

Pozdrawiam

Kata

asko8

super buty, w ktorej madonnie? na florianskiej czy w pasazy na rynku glownym? ile kosztowaly?


zuzia


dragonfly

dodaa84, dzikei;)
a co to za maluch na obrazku pod sygnaturka? czyzbym cos przeoczyla? ;)




dragonfly

didi_loczek
Od kilku miesiecy mam wyjatkowo aktywny instynk macierzynski... pewnie organizm sie sam tego domaga, to pewnie tak jak z czekolada przed okresem...;)
Ja juz zaczelam kwas foliowy brac nawet, i witaminki i nawet imiona wybrane juz sa, czekaja...
Czytajac  to co przed chwila napisalam, oficjalnie stwierdzam, ze calkiem w porzadku ze mna nie jest;)

didi_loczek

Cytat: dragonfly_80 w 29 Mar 2008, 19:18:00
ze calkiem w porzadku ze mna nie jest
A tam gadanie :) ja też bym już chciała, nawet P. coś przebakuje, że może zaraz po ślubie.... :)

A właśnie, miałam napisać że bardzo podobają mi się Twoje buciki, lubię takie
Myślałam o podobnym fasonie, tylko chciałam czarne

dragonfly

Cytat: didi_loczek w 29 Mar 2008, 19:42:28
Cytat: dragonfly_80 w 29 Mar 2008, 19:18:00
ze calkiem w porzadku ze mna nie jest
A tam gadanie :) ja też bym już chciała, nawet P. coś przebakuje, że może zaraz po ślubie.... :)
Moj N to namawia mnie na mlode juz od dawna, co by zaraz po slubie, no i chyba tak sie to skonczy.... a jak go poznalam, to sie zarzekalam ze zadnych dzieci na razie i jak nawet to co najmniej z 2 lata po slubie.... i prosze,  po 6 miesiacach zmienilam zdanie;)

Ja mam sporo tego typu butow, ostatnio poluje na podobne, w kolorze wsciekle fioletowym;)

nika

Cytat: dragonfly_80 w 29 Mar 2008, 19:18:00
didi_loczek
Od kilku miesiecy mam wyjatkowo aktywny instynk macierzynski... pewnie organizm sie sam tego domaga, to pewnie tak jak z czekolada przed okresem...;)
Ja juz zaczelam kwas foliowy brac nawet, i witaminki i nawet imiona wybrane juz sa, czekaja...
Czytajac  to co przed chwila napisalam, oficjalnie stwierdzam, ze calkiem w porzadku ze mna nie jest;)

dragonfly_80  ulżyło mi :)   myślałam, ze tylko ja mam jakąś obsesję pt. macierzyństwo. Już tak z 2 m-ce staram się łykać kwas foliowy - niestety często zapominam:( jakie witaminki bierzesz??

śliczne butki sobie wybrałaś i bardzo eleganckie:)  i zdecydowanie na gołe stopy
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
url=http://www.slub-wesele.pl]Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dragonfly

nika, z tym kwasem foliowym mam tak samo, STARAM sie brac go codziennie, ale... zwyczajnie zapominam czasem, a witaminki to Falwit (chyba tak sie pisze)...
Zawsze sie zarzekalam, ze pierwsze dziecko ok 32 roku zycia, ale dopadla mnie potrzeba rozmnozenia sie troche wczesniej;)
A ten kwas to trzeba chyba 3 miesiace przed brac, co by zaczal dzialac... Tak slyszalam przynajmniej...
Dzieki za butki;)

mary

dragonfly_80, z jakiej firmy są Twoje butki? Chyba je dziś przymierzałam ;) Występują w 3 opcjach wys. obcasa - 10cm, 7cm  i 5?

dragonfly

mary_popins, szczerze, to nie wiem... byly w Madonnie, ale jakiej firmy to nie mam pojecia, nawet nie wiem jaki moj obcas jest wysoki, 7 czy 10 cm...?