Kuchnia przed, w trakcie i po remoncie!

Zaczęty przez nionczka, 20 Mar 2008, 14:23:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka

a ja nie widziałam kuchni Panikaroli!!!

nionczka

Cytat: jo_miekka w 18 Wrz 2008, 13:37:13
a ja nie widziałam kuchni Panikaroli!!!

No to masz czego zalowac!!! Kuchnia Panikaroli ma klase i styl godny zubozalej arystokracji z tytulami kupionymi na bazarze lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

goga

czemu tak narzekacie na Panikarolciową kuchnię - proszę do wglądu to cudo !!!!!!
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

panikarola

Cytat: nionczka w 18 Wrz 2008, 13:41:00
Cytat: jo_miekka w 18 Wrz 2008, 13:37:13
a ja nie widziałam kuchni Panikaroli!!!

No to masz czego zalowac!!! Kuchnia Panikaroli ma klase i styl godny zubozalej arystokracji z tytulami kupionymi na bazarze lol

buehehehe, co najmniej!!!!!!!! wkleje wam wieczorem!!!!

szczegolnie detale ma pojechane
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

goga

panikarola rozumiem że wynajmowane mieszkanie ??
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)


magda_ok

JA tez, ja tez! Moja wczoraj pokazalam... To teraz tez chce cos w zamian!

magda_ok

#82
...

Chermelle

nionczka lubie reportaże  remontowe  :)
plus opisy wyjasniajace  :thumbup:

powodzenia w remoncie

i czekam na efekt końcowy

nionczka

No i juz prawie kuchnia skonczona. Jeszcze tylko rzeczy szukaja swojego miejsca w nowej kuchni, brakuje kilku elementów dekoracyjnych, ale wszystko juz dziala i nie bedzie wiecej robotników w domu. W sumie jestem baaardzo zadowolona bo jak na nasz ograniczony budzet, zdolnosci i poswiecony czas jest swietnie. Jakby to bylo docelowe mieszkanie to bylaby zupelnie inna historia :-) Teraz juz nie chce sie wynosic z Hiszpanii.
Teraz sie chyba zabiore za gotowanie tych wszystkich strefowych przepisów. :chef:

http://picasaweb.google.com/290607/RemontKuchni?authkey=qijZJ0dT5t8#
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

nionczka fajowo :D bielutko - macie zmywarke? :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Paź 2008, 15:08:08
nionczka fajowo :D bielutko - macie zmywarke? :D

Nie, przeciez jak powiedzial moj malzonek mojej mamie ja nie potrzebuje zmywarki bo nie zmywam. Mamy zmywak z drugiej strony, ale ze byl pelen brudnych naczyc to jeszcze nie obfotografowalam tamtej strony.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

nionczka a to luzik - bo juz mialam pisac, ze jak do zmywarki to za malo sztuccow :D fajnie, ze masz drewniany blat :D lubie biale z drewnianym :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

nionczka

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 13 Paź 2008, 15:11:17
nionczka a to luzik - bo juz mialam pisac, ze jak do zmywarki to za malo sztuccow :D fajnie, ze masz drewniany blat :D lubie biale z drewnianym :D

Malo sztucców bo jeszcze zakurzone w salonie czekaja albo brudne w zlewie  lol lol lol
Wczoraj zaczelam zabawe z natluszczaniem blatu. Zobaczymy jak sie bedzie sprawowal.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Braaaaawoooo  brawo brawo brawo brawo Pięknie :) I jaki porządeczek  :yeah:
Zdjęcie cegieł boskie :)
Imagine there is no hate

talula

Superowa kuchnia Nionczka ;) ciekawa jestem, jak biale mebelki sie beda sprawowawy pod katem czystosci, bardzo mi sie podoba, lae niektorzy twierdza, ze sa malo pralktyczne, tymczasem mnie sie wydaje, ze to wlasnie ciemne moga byc mniej praktyczne.... Widze tez, ze jest lodowka wolnostojaca ...fajnie..ostatnio widze, ze wszyscy zabudowane robia, ale jej szkoda by bylo zabudowac. Mam jeszcze pytanie, czy plytki nie powinny dochodzic do wyciagu?


nionczka

Dzieki dziewczyny!

Plytki chyba nie musza dochodzic do wyciagu chociaz w hiszpanskich domach dochodza od podlogi do sufitu. Ja chcialam tylko tam gdzie sciana moze sie rzeczywiscie pochlapac, pobrudzic.

Lodówka jest wolnostojaca bo juz ja mielismy. W ogole cale AGD jest stare (albo sprzed 3 lat nasze jak lodówka, mikrofalówka) albo juz bylo w mieszkaniu kiedy je kupilismy- cala reszta). Nowy jest jedynie wyciag.

Ja nie jestem specjalna fanka bialych kuchni, ale na drewniane czy inne wykonczenie nie bardzo nas stac. zreszta nie wiemy i tak ile tu zostaniemy wiec chcielismy cos taniego/neutralnego.

Meble montowlismy sami, ja tym razem mniej bo z moim brzuchem to ani przysiasc ani przykucnac ani chodzic po drabinach. Kuchenne sa latwiejsze niz inne. Jedynie specjalista nam wycial blaty.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

siog

o Nionczka wreszcie widze rezultat:) Bardzo fajnie wyszlo i kuchnia jest bardzo przyjemna! Jaka duza roznica z tym co bylo :)

giga

Cytat: nionczka w 13 Paź 2008, 15:14:07
Wczoraj zaczelam zabawe z natluszczaniem blatu
Ciekawa jestem czym nstłuszczasz blat.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

dagi

obejrzałam zdjęcia i bardzo mi się podoba  brawo
dzięki tej bieli kuchnia sprawia wrażenie o wiele większej a drewniany blat i zieleń na ścianach powodują że jest przytulnie :)
teraz na pewno miło będzie się tam przygotowywać różne pyszności.
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

nionczka

Cytat: giga w 14 Paź 2008, 00:22:46
Cytat: nionczka w 13 Paź 2008, 15:14:07
Wczoraj zaczelam zabawe z natluszczaniem blatu
Ciekawa jestem czym nstłuszczasz blat.

Specjalnym olejem do natluszczania drewnianych blatów (wszystko z Ikei). Dzisiaj znowu bede natluszczac. Bo w 1 tygodniu robi sie co 2 dni, potem co 3 a potem 3-5 razy w roku. Ale jest to bardzo przyjemne.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

bardzo, bardzo, bardzo ładnie...mnie się takie połączenie bieli i drewna szalenie podoba, kuchnia jest totalnie odmieniona :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

talula

Cytat: dagi81 w 14 Paź 2008, 08:13:20
obejrzałam zdjęcia i bardzo mi się podoba  brawo
dzięki tej bieli kuchnia sprawia wrażenie o wiele większej a drewniany blat i zieleń na ścianach powodują że jest przytulnie :)
teraz na pewno miło będzie się tam przygotowywać różne pyszności.


No własnie jest bardzo przytulnie, widzialam biala kuchnie z niebieskimi plytkami i jeszcze jakims jasnym blatem i bardzo strerylnie wygladała....

mayagaramond

Wreszcie obejrzalam, nie wiem dlaczego, ale wczesniej picassa zatrzymywala sie w polowie i nie widzialam "po remoncie"

Teraz juz niestety w konkursie na najbrzydsza kuchnie nie wygrasz;) Ale na najladniejsza :)

Bardzo lubie szyldy (takie jak ten Twoj z Chocolate Pierre).
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"