jusia79 dołącza do grona ciężarówek ;)

Zaczęty przez jusia, 19 Mar 2008, 12:32:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

brawurka

jusia ja czesto plamiłam, pierwszy trymestr spędziłam leżąc, a potem było okej, tylko leki cały czas brałam. będzie dobrze!!!

mary

grunt to nie tracić pewności, że będzie dobrze.
Jak widać, takie plamienia wcale nie są rzadkie przy ciąży, więc się nie stresuj! Będzie dobrze :) Trzymam kciuki!

twinnie77

jusia, kochanie, leż ile wlezie i bądź dobrej myśli. Trzymam kciuki bardzo mocno.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

sputnik_sweetheart

Jusia, nie narzekać na leżenie! Jak trzeba to trzeba a i czasami skorzystać z tego mozna - poczytać, pooglądać, pospać ;) I myśleć pozytywnie! Będzie dobrze!

brawurka

dla mnie w lezeniu najorszy byl ciagly apetyt, niestety na slodycze

foszek

Mnie tam do slodyczy nie ciagnie, ale za to do swiezych bueczek ojjj i to bardzo :)
Jusia siostra przelezala 3 tyg w szpitalu, pozniej jeszcze 2 w domku a w s7 miesciacu malowala mieszkanie (wariatka :))

elizapj

Cytat: jusia79 w 27 Mar 2008, 10:37:41
bo szczerze mówiąc to leżakowanie w domu trochę mnie już nudzi...
jesli masz laptopa, to mozesz spokojnie zapelnic sobie 10 z 24h odpisywaniem na watki tego forum nie opuszczajac lozka;) haha

powaznie mowiac, trzymaj sie cieplo, sluchaj lekarza i mamy/tesciowej/bratowych. i sie nie martw za bardzo, dobre samopoczucie mamy w ciazy to przeciez jeden z najwazniejszych warunkow rozwoju dzieci. wiec same rozowe okulary:) dobre komedia pisane i krecone:)
pozdrawiam serdecznie!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kata

jusia trzymaj się, będzie dobrze tylko choćby nie wiem co leż, leż i jeszcze raz leż!!!

Mamy Ci podesłać jakieś książki lub filmy??
Pozdrawiam

Kata

sweedee

jusialku, olej robotę, nudy i wszystko inne!!! Leż do góry anteną, jak trzeba i jak lekarz mówi, bierz leki, a na pewno wszystko będzie dobrze. Ajm siur! ;) Jak leżałam na OCP, to były baaardzo różne przypadki. Plamienia to dosyć częste zjawisko w I trytm. i nie muszą oznaczać najgorszego.
Leż, wypoczywaj i dbaj o siebie!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

jusia

Cytat: Kata w 27 Mar 2008, 17:31:18
jusia trzymaj się, będzie dobrze tylko choćby nie wiem co leż, leż i jeszcze raz leż!!!

Mamy Ci podesłać jakieś książki lub filmy??
dzięki, dzięki, uzbierałam już dość pokaźną biblioteczkę zaległości, ale ciągle nad nimi usypiam ;)
mam nadzieję, że wszystko się dobrze skończy, jestem dobrej myśli, a to dopiero początek drogi...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

zwierzatko_mojej_mamy

jusia - masz teraz inne ambitne zadanie - znalezc u siebie te kola i antene :D zeby dobrze lezec :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

Louve

jusia79 trzymam kciuki!
i pomyśl sobie ile ludzi na świecie dało by wiele za możliwość "przymusowego" leżenia w łóżku  ;D
na pocieszenie dodam, że moja przyjaciółka leżała w ciązy w szpitalu przez 7 miesięcy - Synek urodził się zdrowy i w terminie i dokazuje za dwóch  ;)

malutenka

jusia, gratuluje i życzę spokojnej i zdrowej ciąży :)

jusia

kolejne doniesienia z placu boju: ginka zapisała mi Luteninę (dopochwowo!!!) i jutro mam USG (nareszcie!), ale z tego wszystkiego nie wiem jakie? i nie wiem czy mam się nabąblować wody, czy nie, mam się oszczędzać i polegiwać w łóżku, w drodze powrotnej wstąpiłam do pracy, gdzie przyjęto mnie bardzo serdecznie (mimo dalszego zwolnienia), więc jeśli chodzi o pracę to spoko (a miałam takiego stracha), poza tym mama miała niespodziewanie operację już dziś (tzn. zabieg był planowany, ale dziś było dopiero przyjęcie do szpitala, a zabieg miał być jutro), wybudziła się już po narkozie, jestem bardzo zadowolona, bo tak martwiłabym się jutrem, a tak już nie mam czym ;)
tylko nadal nie wiem co z tym moim znamieniem, usuwać czy nie?miałam zapytać ginki, ale z tego wszystkiego zapomniałam, w ogóle chyba muszę zmienić lekarza, bo ta babeczka traktuje mnie tak jakbym już przeszła parę/paręnaście porodów i jakiś taki olewający ma do mnie stosunek, nie czuję w ogóle żeby "prowadziła mi ciążę", czuję, że sama się prowadzę i to po omacku...
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

abkasia

jusia, to lez grzecznie i sie nie przemeczaj... a to plamienie juz mniejsze??
a co do lekarza, to mozesz zawsze zmienic na jakiegos innego, lub choc sie skonsultowac, dla pewnosci i spokoju:)

kamu2

Jusia nie wiesz jakie będziesz miała USG? raczej na 100% dopochwowe ja do ok 12 tygodnia miałam właśnie takie,dopiero od 2 trymestru zaczynają robić takie zewnętrzne po  brzuchu.
Ciesze się że mama bez problemu obudziła się po narkozie i ma to już za sobą
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

brawurka

jusia dopochwowe raczej, a ginke zmien jak tylko masz jakies watpliwosci, ja mialalam nie zmienilam i bardzo zaluje.

foszek

Wiecie ze ja nie mialam do tej pory dopochwowego USG?? Ale w zasadzie mam za kazdym razem USG jak jestem u lekarza, w tym tyg nawet 2 razy, bo dzisiaj tez :)

gatka2804

To dziwne. To w jakie sposób na początku ciąży lekarz potwierdził/sprawdził jej przebieg. Wydawało mi się, że tylko podczas usg dopochwowego można dokładnie stwierdzić czy np. ciąża jest prawidłowo usytuowana.
Ja w pierwszym trymestrze miałam dwa dopochwowe, a potem już przez powłoki brzuszne.

Jusia, co do niesatysfakcjonującego lekarza, proponuje podejść do innego na wizytę kontrolną. Zobaczysz jak będzie to wyglądało, jak ten nowy się do Ciebie odnosi, jak wyjaśnia niepokojące kwestie. Przecież nie musisz mówić że jesteś u niego żeby skontrolować obecnego lekarza. A może akurat okaże się być lepiej niż u obecnego.
Powodzenia

jo_miekka

Jusiulka, ciesz się wolnym czasem, oszczędzaj się, nie przesadzaj kwiatków po nocach!
I zmień tę lekarke, może Sweedee ma kogos godnego polecenia?

sweedee

Cytat: jo_miekka w 04 Kwi 2008, 10:19:54
Jusiulka, ciesz się wolnym czasem, oszczędzaj się, nie przesadzaj kwiatków po nocach!
I zmień tę lekarke, może Sweedee ma kogos godnego polecenia?
już dałam jusi namiary na mojego gina!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

jo_miekka

O, no to tym bardziej - Jusia nie zwlekaj!
A Sweedee - piwko :)

sweedee

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

jo_miekka


twinnie77

jusia, daj znać jak już będziesz po usg!!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login