jusia79 dołącza do grona ciężarówek ;)

Zaczęty przez jusia, 19 Mar 2008, 12:32:34

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jo_miekka


foszek


dagi

Jusia wielkie gratulacje!!!
dużo zdrowia :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

marax

gratulacje-duzo zdrowia super strasznie sie ciesze:)

twinnie77

jusia, to i ja dołączam do grona gratulujących!! Zobaczysz, czas w ciąży tak szybko leci, że ani się nie obejrzysz, a będzie listopad!!! Trzymaj się zdrowo, dużo odpoczywaj i ciesz się maleństwem!!
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

foszek

Cytat: twinnie77 w 19 Mar 2008, 14:01:59
Zobaczysz, czas w ciąży tak szybko leci, że ani się nie obejrzysz, a będzie listopad!!!
Ojj leci ten czas, leci. Masz racje Twinnie. Ja juz niedlugo bede na polmetku, a pamietam jak Ci gratulowalam :-)
Spaniem sie nie przejmuj, poprostu sie temu poddaj, nie ma co wlaczyc, bo sie tylko umeczysz a i tak przegrasz :-)

fasolka1980

JUSIA - GRATULUJEEEEE!!!!!:))))))Rośnij zdrowo:D

rilla

jusia wszystkiego najlepszego! dużego, zdrowego bobaska:) aby dał wam mnóstwo szczęcia!


natka

Gratulacje, spokojnej ciąży i szybkiego, bezbolesnego rozwiazania ::!!!!

mayagaramond

"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

jusia

dzięki dziewczyny ;) teraz się zastanawiam czy to będzie chłopiec, czy dziewczynka...zawsze marzyłam o chłopcu (bo z chłopakami mniej kłopotów ;) a teraz im bardziej myślę, że to będzie chłopiec, tym bardziej chcę dziewczynki...a to już postanowione jest, a ja nie wiem co ;) ech...;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

kamu2

Faktycznie czas bardzo szybko leci,mnie sie zaczął juz 6 mies nie wiadomo kiedy to zleciało.Ja też wolałam chłopca i u mnie się udało,ale tak naprawde było mi to obojętne z córci też bym się bardzo cieszyła.
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

foszek

Ja sie moze po swietach dowiem :-)
W sumie mi jedno, tylko chcialabym wiedziec co. Ale to wszystko przez Was dziewczyny, bo chwalicie sie Waszymi  bobaskami :-)

callja

Ogromne, ogromne gratulacje!!!

Obojgu - Mamie i Dzidzi życzę wszystkiego dobrego, zdrówka w szczególności :)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

tiliam

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

aniak1211

Oj GRATULACJE!!!
Czas tak szybko leci ze za chwile bedziesz wiedziala co ci w brzuszku rosnie :)

Ja dopiero test robilam a to juz nie dlugo-tylko 10 tygodni :D

Kasia

jusia gratuluję dwupaka :)

super :) bardzo sie cieszę :)

sweedee

jusia, ale się cieszę! Gratulacje!  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

elizapj

dopiero dzis czytam, wiec spoznione, ale WIELKIE gratulacje. opowiadaj czesto co i jak:)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

brawurka

jusia! jeszcze raz gratuluje. wiecie, tak sobie pomyślałam... czy któraś z nas byłych lub obecynch ciężarnych miałą wymioty lub inne okropne dolegliwości? Chyba nie, strefa działa cuda:)

Chermelle


nionczka

Cytat: brawurka132 w 20 Mar 2008, 08:37:14
jusia! jeszcze raz gratuluje. wiecie, tak sobie pomyślałam... czy któraś z nas byłych lub obecynch ciężarnych miałą wymioty lub inne okropne dolegliwości? Chyba nie, strefa działa cuda:)

Ja mam nadzieje, ze zadna i ze mi tez sie to udzieli bo dla mnie wymioty to jest zdecydowanie najgorsza czest calej historii ciazowo-porodowo-matczynej, brrrr....
Zaczynam myslec,z e te wymioty w ciazy to jakis mit. Taki chwyt telewizyjny bo w filmach zawsze wymiotuja. A w prwadziwym zyciu kogo nie zapytam mówi mi, ze nie.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

nionczka ja to mam bardziej mdłości niż wymioty (do wymiotów staram się nie dopuszczać ;, bo wtedy to by było ze mną kiepściutko, takie torsje rozstrajają mnie zupełnie), moja koleżanka, która w lipcu spodziewa się bliźniaków w pierwszym trymestrze schudła 7 kg!, bo mdliło ją wszytko chyba oprócz suchej bułki i naparu z mięty ;)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

nionczka

A co sie robi, zeby nie dopuszczac do wymiotów? Bo ja nigdy nie wymiotowalam i mam paranoje :-(
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login