płaszczyk wiosenny

Zaczęty przez marax, 18 Mar 2008, 09:40:36

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marax

czy ktoras z was wie moze gdzie cos fajnego najlepiej do 300 zl mozna kupic??.oblecialam wczoraj zare -no wybor maja ale generalnie w 3 kolorach czarny kremowy i braz.wszystko takie same.chcialabym moze cos takiego jak bez wpadajacy leciutko w odcien zloty taki szlachetniejszy beż. No i moze inny fason niz wizazany w pasie stojka,kolniez. Nie lubei chodzic po sklepach,moze macie jakas strone internetowa gdzie mozna sobie wirtualnie oogladac??

inkageo

http://cogdziezaile.pl/index.php?k=67
A widziałaś ten żółty, który mierzyłam w H&M? Miał świetny fason bez paska, ale na inne kolory nie zwróciłam uwagi..
Imagine there is no hate

marax

ja w plaszczu z kolniezem duzym z moimi big cyckami 70C to wygladam jak stok narciarski dla dzieci-taka osla laczka;).stujka juz lepiej ale ciagle mi sie brudzi kolniez od pudru i to malo praktyczne jest rozwiazanie

marax

nie jaki zolty?? mierzylam wczoraj zolty w zarze ale jakos ten kolor srednio do mnei pasowal wygladalam jak cytrynka :)

marax

poza tym co tzecia szesnastka przechodzac kolo mnie miala zolta kurteczke,obcisle czarne spodnie i biale adidasy:)

inkageo

Haha :) Przestań, spod płaszcza nie mają wystawać cycki :) :) :) Zmierz ten w H&M, pewnie są inne kolory niż żółty :) Kosztował mniej niż 200 zł.
Imagine there is no hate

marax

nie no ok nie maja ale u mnie to tak wyglada jakbym miala wsadzona jakas deske na klatce piersiowej a ten kolniez leci mi na boku:) no duze kolnieze z malymi piersiami sie nei bardzo lubia

inkageo

Ja się ściskam paskiem to wtedy cycki widać ;) Ale chcesz bez paska.. Będzie ciężko ;)
Imagine there is no hate

marax

o juz widze ten twoj - kolor do mnie kapletnie nie pasuje mierzylam bardzo podobny w zarze (byl krotszy) no widzisz ten twoj ma kolniez ale on zaczyna sie od poziomu poczatku gornego mostka,zupelnie inaczej to by wygladalo gdyby kolniez byl  wyciety w ksztalt duzego tekoldu.

marax

wiesz co pasek moze byc tylko nie wiem dlaczego ja mam pas w innym miejscu niz ten w plaszczu-i dzienie to wyglada  :)

inkageo

No ja mam same takie wycięte, 99% płaszczyków ma dekolt w V.
Imagine there is no hate

marax

w poprzednich latach bywalu dobrze wytaliowane plaszcze i wcale paska nie potrzeba a jak juz to tylko jako ozdobe

brawurka

ciesze sie ze nie kupiam żótego albo zielonego, całe liceum w tym chodzi.

inkageo

Może i ja przestanę wzdychać do tego żółtego, jak kilka osób w nim zobaczę :)
Imagine there is no hate

abkasia

ja tez chcialabym sobie kupic jakis fajny plaszczyk wiosenny, al enie wiem jaki. zolty odpada, bo juz sobie zolta torebke kupilam:) oczywiscie chcialabym fajnei taliowany i na stojke i z paseczkiem moze byc..

marax

Cytat: brawurka132 w 18 Mar 2008, 09:58:38
ciesze sie ze nie kupiam żótego albo zielonego, całe liceum w tym chodzi.


no wlansie jak sie przeszlam po galerii to co 2 to miala na sobie jakis element zoltego co nie koniecznie pasowalu do adidasow na nogach:)

marax

Cytat: abkasia w 18 Mar 2008, 09:59:43
ja tez chcialabym sobie kupic jakis fajny plaszczyk wiosenny, al enie wiem jaki. zolty odpada, bo juz sobie zolta torebke kupilam:) oczywiscie chcialabym fajnei taliowany i na stojke i z paseczkiem moze byc..


teraz nie ma taliowanych one sa szyte troche podobnie jak ten inki w taki trapez ale dodatkowo maja pasek i wychodzi efekt wiazanego worka -nie we wszytkich ale w sporej czesci

marax

ja mysle o stonowanym fiolecie albo o takim bezu wpadajacym lekko w zloto.Takim ze ten material wyglada tak szlachetnie

marax

czy wam tez kolniez sie tak brudzi od pudru ??

inkageo

Ja mam dwa klasyczne wiosenne płaszyki z reserved (czarny i kremowy), nie były drogie, a noszę je już trzy lata i nic się z nimi nie dzieje. Pewnie jak co rok mają coś podobnego :)
Imagine there is no hate

inkageo

Cytat: maraxela w 18 Mar 2008, 10:04:25
czy wam tez kolniez sie tak brudzi od pudru ??
Mi nie..
Imagine there is no hate

abkasia

maraxella, w zarze ok tyg temu widzialm same taliowane..,
a kolnierz mi sie nie brudzi od pudru, bo nie pudruje twarzy.. tylko lekko pod oczami:)

marax

ja mierzylam tam wczoraj 8 roznych modeli wszytkie mialy pasek .jak juz byly taliowane dobrze to  byly w formie bardziej marynatki albo krotkiej korteczki.Te dluzsze byly srednio taliowane.No i nie podobalo mi sie ze wszystkie na jedno kopyto : 6 guzikow na przodzie i pasek

abkasia

no tak wygladaja raczej jak takie marynareczki.. i sa cholernie drogie...

marax

#24
ja wczoraj kupilam wkoncu plaszcz.kupilam chyba tylko dlatego ze poszlam z mezem i to byl 1 ktory mierzylam . On stierdzil, ze jak nie kupie tego to zadnego nie dostane,bo on nie ma czasu na fanaberie:):):) I tym sposobem mam plaszczyk wkoncu -lubie zakupy z mezem nie ma czasu na wymyslanie :)