welon inaczej..

Zaczęty przez anawar, 16 Mar 2008, 21:53:25

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

anawar

Cytat: olgaaa1 w 19 Mar 2008, 20:53:33
Anawar, wiem, że te buciki twoje to cymbelaine, a w którym salonie je kupiłaś? dużo Cię kosztowały?

jeszcze ich nie kupiłam bo czekam na suknię żeby dobrać odpowiedni kolor..
one są w salonie białostockim i kosztują 360zl

anawar

#51
ale niedawno doszłam do wniosku, że jednak zdecyduję się na te z dziurką z przodu ;)
o ile znajdę coś odpowiedniego - codziennie mam nowe pomysły - ostatnio wymyśliłam, że jeśli będą pasowały to kupie sobie buty w kolorze srebrnym :)

magdarynka, ja uwielbiam tulipany - uważam, że są bardzo eleganckie i świetnie nadają się do mojej koncepcji ślubu :D
tylko jaki kształt nadać wiązance - oto jest pytanie!

anawar

kurcze butów jak nie miałam tak nie mam ale za to zamówiłam już bukiet ślubny - chociaż florystka twierdzi, że to raczej biżuteria z kwiatów.. zdecydowałam się na wachlarz z białych goździków  jupi

madea

Srebrne? Do tej sukienki nie wydaje mi sie żeby wyglądały dobrze, chyba że takie leciutko posrebżane, najbardziej chyba odpowiednie były by białe ale perłowe, np z czubem albo białe bez palców.

anawar

będą białe bez palców - to już postanowione

madea

to w porządku :) wklej ich zdjęcie jak już kupisz!

anawar

mam już buty :D http://picasaweb.google.com/anawar3/Butki2/photo?authkey=Z5sa89tyKLw#5218775606079494306
miały być bez tej pseudo-kokardki ale w wyniku "pomyłki" przyszły takie jak widać.. mogę ją oczywiście usunąć lub chociaż jedną z 2 części ale podczas przymiarki sukni stwierdziłam, że nie jest tak źle.. i teraz sama nie wiem co robić  ???

niewiemjaka

nie usuwaj kokardki! :D

anawar

dziewczyny podpowiedzcie proszę czy butów peep-toe mogę iść z "gołą" nogą?
ja tak bym chciała ale podpowiadają mi tutaj żeby założyć chociaż kabaretki  ???

wis

Idź bez rajstop/pończoch/podkolanówek !!!! :) Serio - kabaretki będą Cię "cisnąć", a peep toe'y wyglądają najlepiej na bosej stópce :)

siog

Cytat: anawar w 24 Lip 2008, 21:48:21
dziewczyny podpowiedzcie proszę czy butów peep-toe mogę iść z "gołą" nogą?
ja tak bym chciała ale podpowiadają mi tutaj żeby założyć chociaż kabaretki  ???

oczywiscie ze mozesz. Nie wyobrazam sobie latem peep toe z rajstopami. A juz moim zdaniem kabaretki sa koszmarne

Kasia

do peep toe to dla mnie tylko gołe nogi :)

ale wiem że część dziewczyn musi nosić rajstopy to takich "prawie" pełnych butów


kabaretki CAŁKOWICIE odpadają

bo jak sie naprężą to będziesz miała "pokratkowane" paluchy



a kokardkę możesz spokojnie zostawić, wogóle nie rzeszkadza :)

anawar

dzięki dziewczyny, to właśnie chciałam usłyszeć - noga będzie goła :D

eileen

z kokardką czy bez - buty są CUDNE!!!
:clover: