foto-amatorszczyzna, zdjecia nie fotografa

Zaczęty przez mam6lat, 15 Sie 2007, 12:39:53

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mam6lat

ja jestem zadowolona :(
(za namową męża zaczełam fotografowac nie tylko dzieci i kwiatki)
oczekuję KONSTRUKTYWNEJ krytyki

mam6lat


nionczka

Podobaja mi sie dwa pierwsze, szczegolnie pierwsze. To z samochodem tez fajne ;-)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

inkageo

Imagine there is no hate

zuzia


siog

bardzo fajne. podoba mi sie pierwsze i to z samochodem! ja ogolnie lubie czarno-biale bardziej :-D

znow_wedrujemy


mary


sweedee

Też się zajmujemy fotografią ślubną  ;-) Prawda, że fajnie jest pracować ze szczęśliwymi ludźmi?
Konstruktywna krytyka: masz fajne pomysły na zdjęcia! Dopracuj kadrowanie i będzie ok  :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


www.foto.adtwinzz.com
www.adtwinzz.com

mam6lat

dziękuję za pochwały :)
z pewną nieśmiałością towarzysze M na ślubach (jednak focenie włsnych dzieci związane jest z wiekszym luzem), "wymusił" to M (nie mozna byc w kilku miejscach naraz)
od wiosny uczestniczyłam w kilku plenerach i 3 uroczystościach - kurcze..to na prawde jest przyjemne towarzyszyc Młodym w takim dniu - zawsze blisko :)
ja angażuję sie w to bardzo emocjonalnie;  
mam świadomość braków (jestem totalnie nietechniczna), ale z drugiej strony "mam oko i tą wrażliwość" ..... więc juz z coraz mniejsza nieśmiałością biora aparat do ręki :)

nionczka

I tak trzymac MAM 6 lat!
Mam kolege fotografa, ktory robi beznadziejnie nudne zdejcia. Technicznie nic im nie mozna zarzucic, ale sa strasznie nudne, takie nijakie bo facet nie ma za grosz wrazliwosci.  Moja siostra natomiast ma braki techniczne a potrafi zrobic takie zdjecia, ze dreszcz mnie po plecach przechodzi. Bo jest artystka. Umie rysowac i robic zdjecia. Ona sie moze jeszcze technicznie doszkolic, ale ktos kto nie ma wrazliwosci ma o wiele trudniej.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Mi się podobają za wyjątkiem tego z kościoła - razi mnie ta świadkowa stojaca plecami na 1 planie.
Poza tym ładne :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mam6lat

tez widzę ze swiadkowa  stała się skupiająca uwagę "dyżą czarną plamą",
ale...(nie wiem dlaczego swiadkowie nie stali"normalnie" tylko sie zwrócili do siebie?)
zalezało mi na zarejestrowaniu wszystkich będacych przy ołtarzu: i świadków i służących do mszy kuzynów panny młodej, to samo ujęcie zrobiłam tez zza pleców świaka  - majac swiadkowa przydem i w poziomie, ale wtedy "straciłam" rysunek sklepienia i lampę...., no uczę się ;)

sputnik_sweetheart