Niezbędnik Eleganckiej Kobiety

Zaczęty przez elve, 13 Mar 2008, 20:47:01

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

mika

Golinda ta stalowa ołówkowa spódnica z h&m to za ile i w którym h&m kupiona?? masz fotos??

golinda

Mika, kupiłam ją w Arkadii, chyba coś koło 100zł (poniżej) kosztowała
foto póki co nie mam, ale spróbuję cyknąć w domu

elve

Simple i Solar to jeszcze przez jakiś czas za wysokie progi... Spódnicę kupiłam w Zarze (tyle że za kolano). W H&M upatrzyłam sobie zielony żakiet, ale nie umiałam się zdecydować.
Wynik dzisiejszego oczekiwania na wizytę u lekarza: brązowe spodenki (Reserved), zakolanówki czarno-brązowe i brązowe czółenka z Ryłko.
Teraz przydałyby mi się golfiki, najelepiej czerwony, zielony lub pomarańczowy. Ma ktoś pomysł?

elve


golinda

do niezbędnika zaliczę czarne spodnie rurki z takiego połyskliwego materiału (coś jak grubsza satyna, ale to co innego jest) - mam i są piękne i bardzo eleganckie, a przy tym sexy!

tachogti

Niezle olowkowe spodnice sa w Orsayu w niezlych cenach ja nabylam dwie ostatnio :)
Do wszytskiego co dziewczyny napisaly dodam jako ze zyjemy w Polsce gdzie bywa zimno:
Dobry, cieply, elegancki sweter pasujacy i do spodni i spodnicy, nie mowie ze zaraz kaszmir ale wiadomo o co chodzi.
Druga rzecz - eleganckie skorzane, dobrej jakosci  rekawiczki ( mam na ich punkcie fiola), najlepiej pasujace do torebki albo szala :)
Jako naukowiec i elegancka kobieta powinnas miec skorzany elegancki piorniczek i dobrej jakosci pioro i dlugopis - ludzie na to cholernie patrza, szczegolnie jak zaliczenia wpisujesz ;)
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

elve

tachogti co to to nie... lekarze nagminnie mi długopisy kradną, pióra nie będzie  :mocking:

do Orsaya się wybiorę  :beer:

mayagaramond

W mango widzialam dzis olowkowe spodnice, ale ich za bardzo nie ogladalam.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

adrianna79

moj maz uwaza ze kazda elegancka kobieta powinna miec elegancki zegarek.

salsa

Cytat: golinda w 11 Gru 2008, 22:20:51
do niezbędnika zaliczę czarne spodnie rurki z takiego połyskliwego materiału (coś jak grubsza satyna, ale to co innego jest) - mam i są piękne i bardzo eleganckie, a przy tym sexy!

powiedziałabym, ze czarne spodnie tak, jednakże nie ograniczyłabym sie do jedego fasonu - w rurkach wiele osob z biodrem wyglada kiepsko i lepszy jest inny fason - rurki są w zasadzie  tylko na super szczupłe, mało lub bez biodrowe osoby.

bardziej eleganckie będa tez z mało połyskliwego materiału, ale za to z kantem ;)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

#60
elve-polecam Ci  przejsc sie na zakupy do Aggi (Twoj Stroj) niedostępny nigdzie poza Krakowem - piękne rzeczy z dobrych tkanin za rozsądne ceny ;) duzo eleganckich ciuszków
oraz Yoshe - drożej, ale tez doprzezycia, ciekawe wzory, krotkie serie i na prawdę boskie materiały
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

Kasia

dla mnie rurki są bardziej eleganckie
a że ktoś nie ma figury .... no cóż
też jej nie mam ... ale i tak uważam że fajne rurki są the best :)

gioseppe

o tak, yoshe jest super
ale wg mnie troche drogie
http://www.szajnar.pl/   - makijaż Kraków - fotografia kobiet
http://www.facebook.com/EwelinaSzajnarMakeUP

golinda

Cytat: salsa w 13 Gru 2008, 18:17:42
Cytat: golinda w 11 Gru 2008, 22:20:51
do niezbędnika zaliczę czarne spodnie rurki z takiego połyskliwego materiału (coś jak grubsza satyna, ale to co innego jest) - mam i są piękne i bardzo eleganckie, a przy tym sexy!

powiedziałabym, ze czarne spodnie tak, jednakże nie ograniczyłabym sie do jedego fasonu - w rurkach wiele osob z biodrem wyglada kiepsko i lepszy jest inny fason - rurki są w zasadzie  tylko na super szczupłe, mało lub bez biodrowe osoby.

bardziej eleganckie będa tez z mało połyskliwego materiału, ale za to z kantem ;)

nienawidzę spodni z kantem! całe szczęście mogę sobie pozwolić na wszelkie rurki - od weekendowych jeansów do tych eleganckich - a biodra mam - normalne

zwierzatko_mojej_mamy

ja tez nie lubie spodni z kantem z diametralnie innego powodu ;) dla mnie wygladaja one tylko dobrze wtedy, gdy kant jest widoczny od kosci biodrowej az do stopy - u mnie niestety udziska rozpychaja zaprasowanie i kant znika od pasa do kolana i tam sie znowu pojawia fuuuuj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

salsa

hmm, no oczywiscie , że rurek nie prasuje w kanty, jeansów tez nie lol
mam na myśli klasyczne spodnie garniturowe, tu musza byc kanty (nie cierpie jak komuś wiszą smętnie nogawki) tym bardziej ze to spodnie do obcasów, są dłuższe tak zeby zakryły obcas-niezaprasowane wyglądają okropnie i poszerzają nogi ;)

Kasia - ja wyznaję zasadę, ze elegancki strój to nie tylko dopasowany do okazji ale również do sylwetki, figury
zasada: "com miała tom wdziała, bo modne"  nie przemawia do mnie ;)
śmieszą mnie laseczki w rurkach, które nie maja do tego figury, niestety to trudny fason.

Golinda - a gdzie Ty masz te biodra, chyba w szafie je chowasz-kochana, Tyś bioder chyba nie widziała (chetnie oddam CI moje a wezmę Twoje) lol
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

salsa

Cytat: gioseppe w 14 Gru 2008, 19:01:26
o tak, yoshe jest super
ale wg mnie troche drogie

mam od nich płaszczyk kaszmirowy, ktory jak na jakosc  był wrecz taniochą, dwie sukienki takie "lepsiejsze" cenowo też do przezycia - fakt, ze jak na kupowanie ciągle to drogo, ale raz na ruski rok, to mozna - bardzo dobra jakos rzeczy i ciekawe wzory  :thumbup:
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

golinda

Cytat: salsa w 15 Gru 2008, 22:15:41

Golinda - a gdzie Ty masz te biodra, chyba w szafie je chowasz-kochana, Tyś bioder chyba nie widziała (chetnie oddam CI moje a wezmę Twoje) lol

no te 91cm przy 65cm w pasie to chyba coś jednak jest :)

Kasia

salsa ja mam taką figurę że niewiele ciuchów na mnie dobrze wyglada
wiec jakbym miała patrzeć w czym mi jest dobrze to bym musiała zakwestionować wszystkie, uchodzace za eleganckie, ciuchy.


Mimo iż szpilki nie dla mnie dalej uwazam je za eleganckie.