nasze ślubne plenery: miejsca+stylizacje

Zaczęty przez cumberland, 13 Mar 2008, 15:35:12

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Ania14209

Ja swoją sesję ślubną zaczęłam w garażu  :dance:, gdzie stacjonuje już prawie zabytkowe ( jeszcze klika miesięcy) nasze ukochane autko. Później garaż był inspiracją do naprawdę fajnych zdjęć. No i dalej jako, że mąż jest kierowcą były zdjęcia z ciężarówką i w ciężarówce.  A jako, że zdjęcia były zimowe no to jeszcze sanki są uwiecznione.

Ale zgadzam się z Golindą  :thumbup:

Cytat: golinda w 22 Lip 2009, 10:36:51
zauważyłam jednak, że fotograficy zajmujący się głównie zdjęciami ślubnymi mają zwykle parę tych samych standardowych miejsc i ujęć: tory kolejowe, para na walizce, para przy samochodzie, gdzie on niby naprawia samochód, a ona się wścieka, falujący na wietrze welon, skrzydełka anioła ( :D ), ona z uwodzicielsko podniesioną nogą pod murem jakiejś starej kamienicy, on zbliżony do niej etc.
potem jest szereg zdjęć w okolicach wody, gdzie w rezultacie panna młoda ląduje w kiecce w wodzie
nie widziałam jeszcze sesji zdjęciowej, która byłaby efektem super oryginalnego i niepowtarzalnego pomysłu fotografa

No i właśnie tak jest, że ile razy się ogląda różnych par zdjęcia to już nie ma tego zachwytu, bo pomysły po raz kolejny te same, a tylko para młoda się zmienia. 

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Anupka

Cytat: golinda w 22 Lip 2009, 10:36:51

nie widziałam jeszcze sesji zdjęciowej, która byłaby efektem super oryginalnego i niepowtarzalnego pomysłu fotografa

W sumie to ja też nie (wliczając w to "nie" moją własną sesję). Oczywiście wiele sesji obejrzanych tu na strefie podoba mi się bardzo lub nawet bardzo, bardzo, bardzo. Ale faktycznie nie ma wśród fotografów nic nowego, jeśli chodzi o pomysły. Tym bardziej kręcę głową z niedowierzaniem, gdy moja siostra, przyszłoroczna PM pisze mi, że fotografowie za rok 2010 życzą już sobie 6.300 zł. I to za naprawdę przeciętne zdjęcia! Przegięcie!!!

Wracając do tematu:
my mieliśmy sesję na Starówce (dosłownie kilkanaście zdjęć cykniętych po zakończeniu mszy i życzeniach, w miejscach oklepanych, a przecież z warszawskiej Starówki tyle można wydobyć, ych..), nad Wisłą i na Pradze, na fajnych schodach, które to ja (a nie fotograf) znalazłam w necie...
I`m looking strange in the mirror of truth, I`m not immortal I`ve lost my youth...

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

noki

Cytat: golinda w 22 Lip 2009, 10:36:51
nie widziałam jeszcze sesji zdjęciowej, która byłaby efektem super oryginalnego i niepowtarzalnego pomysłu fotografa

My pleneru nie robilismy, ale po jakims czasie od naszego slubu trafilam na zdjecia dwoch fotografow z Warszawy  - Krzysiek Tkacz i Sebastian Malachowski - polecam, bo widac, ze sie przykladaja do zdjec i nie traktuja kazdej pary wg tego samego schematu. Gdyby nie to, ze sukni juz nie mam, to pewnie bysmy sie z ktoryms z nich umowili na sesje.

inkageo

Ja mam kilka oryginalnych zdjęć, bo są zrobione w nocy, w deszczu, na scenie w centrum miasta (w dzień musiał tam być jakiś koncert). Ale wcale nie cenię ich bardziej, niż tych "standardowych" na tle muru czy drzew ;)
Imagine there is no hate

bagietka12

my mielismy wczoraj plener ;) i były takie miejsca:

motocykl  :dance:
lotnisko
ruiny
zboże
i stare miasto :)


szelma

U mnie w okolicy takie regionalne zdjecia to moglyby byc w hucie i kopalni lol. Ja jeszcze nie wiem, gdzie bedzie sesja. I nie wiem, czy w ogole bedzie, bo fotograf sie nie odzywa :crying:.

sunflowerka

a ja się zastanwiam kiedy te sesję penerową zrobić... może być miesiąc po ślubie?

cumberland

Cytat: sunflowerka w 22 Lip 2009, 22:40:19
a ja się zastanwiam kiedy te sesję penerową zrobić... może być miesiąc po ślubie?

my mieliśmy 2 tyg. po ślubie
ale pamiętaj że im później tym aura mnej letnia a bardziej jesienna ;)

kasiad

#33
my sesję zaczęliśmy w pijalni czekolady, mamy stamtąd kilka fajnych ujęć  ;)
ale najbardziej podobają mi się zdjęcia zrobione na tamie niedaleko Augustowa  :P
stoimy na niej w pozach jak Kate Winslet i Leonardo di Caprio w "Titanicu" :D
podobają mi się nawet jak leżymy, ja w sukni ślubnej, Mąż w garniturze na piasku  :P
na żadnym zdjęciu nie kończę z kiecką w wodzie :D

aga.ant

sunflowerka mi dzisiaj mijają dwa miesiące od ślubu a pleneru jeszcze nie było :) cały czas jest on w planach ale nigdy nie ma czasu albo pogody żeby go zrobić. Ostatnio doszłam do wniosku, że chyba najlepszym rozwiązaniem jest robienie fotek od razu po ślubie, bo potem zorganizować się jest coraz trudniej. Ja mam nadzieję, że jeszcze tego lata zrobimy fajne foty :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

agness85

Witam:)
Mój Ślub dopiero za rok ale już chyba znalazłam fotografa:)
Moje pomysły to:
-Zamek (wnętrza i dziedziniec)
-Boisko koszykówki (to pomysł Mojego Ł.<3)
-i podoba mi się też pomysł wesołego miasteczka:)

zwierzatko_mojej_mamy

agness85 :welcome: na strefie :D boiska jeszcze nie bylo w relacjach, ani tez wesolego miasteczka :D mozesz byc pionierka ;D poczekamy ten rok ;D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

agness85

witam i ja:) wszystkich:):) Na razie jestem w trakcie wyszukiwania pomysłów na plener:) a za rok się okaże które z nich wypalą:) ps. jutro akurat będzie równiutki rok do ślubu lalalala;)

aga.ant

A tu link z serii "ku przestrodze", duet kamerzysta i fotograf nie zawsze współpracują http://www.kameruni.com/ :)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

supersluby.pl

heheh rany jakaś porażka ;) chyba powinni ze sobą o tym porozmawiać ;)
www.SuperSluby.pl Wejdź i sprawdź co jesteśmy w stanie Ci zaoferować!

ka-milka

A ja chce mieć sesję w górach. Chce wyjechać kolejką na Skrzyczne i tam zrobić sobie sesję plenerową, a najlepiej w zimie tam jest... Mogą wyjść piękne zdjęcia...