Autor Wątek: nasze ślubne plenery: miejsca+stylizacje  (Przeczytany 9355 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

cumberland

nasze ślubne plenery: miejsca+stylizacje
« dnia: 13 Mar 2008, 15:35:12 »
drogie PM! gdzie miałyście, będziecie miały, chciałybyście mieć Wasze ślubne plenery czyli miejsce na pomysły lub gotowce  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

piszmy nie tylko o miejscach ale i wymarzonych stylizacjach pleneru - wątek zbiorczy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

na początek to co przychodzi od razu do głowy - MIEJSCA

1. PARKI, OGRODY, SADY, ŁĄKI
2. ZAMKI, ZAMECZKI, PAŁACYKI
3. ULICE STAREGO MIASTA
4. ULICE NOWEGO MIASTA
5. DZIELNICE ROBOTNICZE

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

zuzia

Odp: nasze ślubne plenery: miejsca+stylizacje
« Odpowiedź #1 dnia: 13 Mar 2008, 15:37:24 »
nad morzem - na plaży. Żałuję trochę, że nie zrobiliśmy też kilku zdjęć na dworcu w Łebie, ale sesja nad morzem była cudowna Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kwiaty-aga

• Gość
« Odpowiedź #2 dnia: 13 Mar 2008, 15:45:32 »
my mieliśmy w starej parowozownii (ruiny), na plaży nad Wisłą, na starej Warszawskiej pradze, na metalowym moście kolejowym i dla spokoju wszystkich cioć i wójków starej daty w parku przy fontannach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

inkageo

« Odpowiedź #3 dnia: 13 Mar 2008, 16:58:47 »
My mieliśmy mieć na statku wycieczkowym pływającym po Odrze we Wrocławiu, ale tego dnia był krytyczny i powodziowy stan wód.. Rejsy odwołano..
W owczym pędzie giną owce
A ja schodzę na manowce

cumberland

« Odpowiedź #4 dnia: 15 Mar 2008, 16:12:33 »
dorzucam kolejne:

- SKANSEN
- WESOŁE MIASTECZKO
- WNĘTRZA PRZERÓŻNE, zamkowe, pałacowe, hotelowe

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #4 dnia: 15 Mar 2008, 16:12:33 »

Louve

• Gość
« Odpowiedź #5 dnia: 15 Mar 2008, 16:20:32 »
to dorzucę pomysł, kóry mieliśmy, gdyby pogoda nas zaskoczyła (zdjecia plenerowe 2 listopada Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj - to miał byc ostatni ladny i ceply dzien ubiegłego roku i się nie rozczarowaliśmy):
- z serii wnętrz: Politechnika Warszawska, Teatr Narodowy lub inny teatr

nionczka

« Odpowiedź #6 dnia: 15 Mar 2008, 17:24:59 »
Moj kolega mial w teatrze i zdjecia sa boskie!

My mielismy miejska sesje z nowoczena architektura i bardziej przemyslowo-portowymi klimatami. Tak dla kontrastu bo slub i przyjecie byl w zameczku w gorach.
Sesja miejska byla dzienna i nocna :-)
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

kamelia04.08.2007

« Odpowiedź #7 dnia: 24 Kwi 2008, 20:11:22 »
my mieliśmy w Łazienkach, może mało odkrywcze, ale lubię wśród zieleni. Druga sesja była w studiu z różnymi śmiesznymi akcesoriami, np. na skuterze.

Podobałoby mi sie w Operze...
legalna teoria dowodowa rozbudowała klasyfikację dowodów wg. ich wartości, znano min. dowody pełne, niepełne, półpełne, niezupełne, więcej niż półpełne, mniej niż półpełne, a także oczywiste, poważne, przekonujące, rzeczywiste, wątpliwe, podejrzane

sunflowerka

• Gość
« Odpowiedź #8 dnia: 27 Kwi 2008, 11:42:06 »
Moje propozycje plenerów
1. Stare opuszczone fabryki, cementownie, kopalnie
2. Fontanna - najlepiej wskoczyć do środka:)
3. Pole maków, pole ze snopami skoszonego zboża - w zależności od pory roku
4. Pustynia Błędowska - zdjęcia wychodzą jakby były robione na Saharze;)
5. W dzielnicy familoków na Ślasku:) bardzo klimatyczne regionalne zdjęcia:)

mati

« Odpowiedź #9 dnia: 31 Mar 2009, 20:49:56 »
a mi się marzy plener koński, jakaś stadnina czy coś w tym stylu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

elve

« Odpowiedź #10 dnia: 31 Mar 2009, 20:52:04 »
mati a jeździsz konno?
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

mati

« Odpowiedź #11 dnia: 31 Mar 2009, 21:10:48 »
no oczywiście Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
częstotliwość jest co prawda mocno zależna od bieżących okoliczności życiowych,
ale tego się nie zapomina, to jak z jazdą na rowerze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

takim moim osobistym skrytym i zapewne nigdy niespełnionym marzeniem jest
własna kobyłka wychowana od maleńkości  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

syrenka

« Odpowiedź #12 dnia: 01 Kwi 2009, 15:28:24 »
Góry Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Trochę się trzeba natrudzić, ale jest to jak najbardziej do zrobienia Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

doda

« Odpowiedź #13 dnia: 01 Kwi 2009, 16:36:26 »
a mi się marzy plener koński, jakaś stadnina czy coś w tym stylu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ishka miała

mati

« Odpowiedź #14 dnia: 02 Kwi 2009, 09:48:43 »
ishka miała

właśnie się dogrzebałam do jej galerii Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
MIODZIO   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #14 dnia: 02 Kwi 2009, 09:48:43 »

ka-milka

« Odpowiedź #15 dnia: 19 Maj 2009, 08:34:11 »
A ja proponuje w starym kinie... Co prawda to jest film, ale można z niego wyciągnąć niezły pomysł na dobrą sesję...  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 19 Maj 2009, 09:37:15 wysłana przez zwierzatko_mojej_mamy »

zwierzatko_mojej_mamy

« Odpowiedź #16 dnia: 19 Maj 2009, 09:35:18 »
ka-milka przykro mi - fajnie, ze sie udzielasz w roznych watkach oprocz kryptoreklamy, ale przeginasz - kasuje wszystkie linki polecajace.
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

ishka82

« Odpowiedź #17 dnia: 19 Maj 2009, 13:21:01 »
Ja miałam sporą część sesji plenerowej na stadninie i polecam dla lubiących konie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Ja uwielbiam swoje końskie zdjęcia, pomimo, że nie jeżdżę od lat Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

renata

« Odpowiedź #18 dnia: 10 Lip 2009, 11:35:56 »
moja siostra miała w muzeum inżynierii miejskiej w krakowie. super wyszło. wed się spisał.

supersluby.pl

« Odpowiedź #19 dnia: 10 Lip 2009, 12:42:41 »
Ciekawy pomysł z tym muzeum. Musze zapamiętać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wejdź i sprawdź co jesteśmy w stanie Ci zaoferować!

yoy

« Odpowiedź #20 dnia: 22 Lip 2009, 10:28:24 »
my mielismy na polu golfowym... Ale jak wyszło to jeszcze nie wiem... Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj   Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

didi_loczek

« Odpowiedź #21 dnia: 22 Lip 2009, 10:35:05 »
My mieliśmy w Zamku Grodziec czyli tam gdzie było wesele,

a drugą część w starym teatrze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
« Odpowiedź #22 dnia: 22 Lip 2009, 10:36:51 »
my mieliśmy w ogrodzie pałacu, w którym było później wesele, w jego wnętrzach i w pobliskim parku (nic szczególnego, zwłaszcza, że mieliśmy na to 2-3h i w międzyczasie kupę spraw do załatwienia, stąd wiele zdjęć to ja albo mąż z komórką przy uchu Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj )

zauważyłam jednak, że fotograficy zajmujący się głównie zdjęciami ślubnymi mają zwykle parę tych samych standardowych miejsc i ujęć: tory kolejowe, para na walizce, para przy samochodzie, gdzie on niby naprawia samochód, a ona się wścieka, falujący na wietrze welon, skrzydełka anioła ( Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ), ona z uwodzicielsko podniesioną nogą pod murem jakiejś starej kamienicy, on zbliżony do niej etc.

potem jest szereg zdjęć w okolicach wody, gdzie w rezultacie panna młoda ląduje w kiecce w wodzie

nie widziałam jeszcze sesji zdjęciowej, która byłaby efektem super oryginalnego i niepowtarzalnego pomysłu fotografa

elve

« Odpowiedź #23 dnia: 22 Lip 2009, 10:37:57 »
golinda a widziała moją sesję w straży pożarnej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

• Gość
« Odpowiedź #24 dnia: 22 Lip 2009, 10:39:39 »
golinda a widziała moją sesję w straży pożarnej  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

nie pamięta, niech przypomni Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj