alternatywna stylizacja PM- zobaczcie jak pieknie!

Zaczęty przez maroonbug, 13 Mar 2008, 10:22:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

marlen_ka

ja dołączam się do dziewczyn, którym sie to nie podoba. nie wiem czemu, ale taka woalka kojarzy mi się z pogrzebem.

zosanka

http://agnieszkamandal.blogspot.com/2008/05/lub-agaty-i-jacka.html
są tu 2 nieco inne stylizacje. PM w filetowej sukni jakos dziwnie z tym welonem wyglada- przynajmniej jak dla mnie. Sa tez kolorowe wstazeczki, chyba któraś z forumek szukała
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Mężczyźni działają na mnie bez przerwy, czasem na zmysły, częściej na nerwy...

Monika

Ta gotycka stylizacja mi się nie podoba, mimo, że mnie takie klimaty nawet pociągają. Szczególnie wygląd pana młodego jest fatalny - pomalowane oczy i te buty do konnej jazdy  :o :o :o Dziewczyna bardzo ładna, ale ta sukienka też mi się w ogóle nie podoba...

Za to to, co pozosanka podoba mi się bardzo - świetny pomysł i moim zdaniem bardzo odbrze wyglądający. Tylko dużo odwagi wymaga  :D

panikarola

a mi sie jakos ta pierwsza bardziej podoba. moze tez dlatego, ze lepiej wszystko widac, lepiej jest obfotografowane, wiecej szczegolow. poza tym jest jasne, jaki klimat chcieli osiagnac. pan M mi nie przeszkadza, makijaz i buty pasuja bardzo jako taki element przesadzony korespondujacy z przesadzona talia PM, taki element jak z kreskowki troche. a mimo wszystko jest obecna ta powaga chwili. tylko mi przeszkadza, ze druzbowie i druhny maja az tak ciemne te stroje, ciekawe, czy by zamierzonego efektu nie uzyskali tak troche mniej tej czerni stosujac?

a w tym drugim przypadku nie jestem pewna, czy PM po prostu nie lubi bieli, czy celowala  w taki palacowy, ciezszy troche styl, bo gotyk to raczej nie. te drugie zdjecia moglyby byc w zasadzie tez z jakiejs innej uroczystosci, a z tych pierwszych mimo wszystko slubnosc przebija.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

wredotka

ja uwazam, ze ta stylizacja mimo calej swojej mrocznosci ma jednak cos w sobie. Oczywiscie nie kazdemu musi sie podobac, tak jak nie wszystkie PM musza sie wciskac w sukienki 'rybki', ale ci ze zdjecia wydaja sie byc ludzmi o duzej wyobrazni. Pomysl genialny.

tachogti

mnie prywatnie sie bardz takie klimaty podobaja :) bo sama troche "mrok" jestem :P ale na slub bym chyba tak nie chciala.. co z reszta widac po mojej sukni. Ale popatrzec na ta pare to duza przyjemnosc :) podoba mi sie ze mieli pomysl na siebie i go przeprowadzili :) takie mi sie tz podobaja:
http://www.lindsayfleming.com/all%20gowns.htm
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife :P

sonja

Wcale mi się nie podoba. Ładna jest dziewczyna i tort.