alternatywna stylizacja PM- zobaczcie jak pieknie!

Zaczęty przez maroonbug, 13 Mar 2008, 10:22:31

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

maroonbug

Dziewczyny musialam sie podzielic. Watek nie ma nic szczegolnego na celu, ekhem, ale mama nadzieje, ze milo sie Wam te kilka zdjec obejrzy.Jestem bardzo pod wrazeniem wygladu PM. Choc nie jest to cos co chcialabym nasladowac, to jednak dawno juz nie widzialam tak dopracowanej stylizacji w wybranym przez PM klimacie. Tutaj akurat mialo byc gotycko, ale wedlug mnie wyszlo baaardzo vintage z domieszka saloonu rodem z dzikiego zachodu.
http://community.livejournal.com/weddingplans/12809680.html

mika

#1
rzeczywiście dopracowana stylizacja, podoba mi się, widziałam też dość charakterystyczną, ale mam zdjęcie tylko świadka i śwaidkowej, mogę wkleić tylko na chwilę

maroonbug

Cytat: mika9983 w 13 Mar 2008, 10:28:10
mam zdjęcie tylko świadka i śwaidkowej, mogę wkleić tylko na chwilę

Wow, super wygladaja!

golinda

dla mnie to jest robienie teatru i balu przebierańców ze ślubu
jakieś nieporozumienie.

golinda

już pomijam fakt, że wszyscy wyglądają jak by się właśnie na czarną mszę wybierali...

kffiatek

Świetne :) Chciałabym umieć tak się samemu umalować :) Piękna suknia, fajne foty, najbardziej podoba mi się ta z druhnami na schodach :)

Golinda- teatr i bal? Ślub to ważna uroczystość, ale wesele ma dużo z teatru i balu właśnie ;)

maroonbug

Cytat: golinda w 13 Mar 2008, 10:31:35
już pomijam fakt, że wszyscy wyglądają jak by się właśnie na czarną mszę wybierali...

Dziewczyna chciala miec wesele w stylu gotyckim. Miala zamierzenie, zeby bylo troche jak na czarnej mszy. Znaczy ,ze sie jej udalo sworzyc klimat o jakim marzyla i dlatego uwazam, ze ta stylizacja jest swietna.

inkageo

Imagine there is no hate


mayagaramond

Niezla ma talie:-) Stylizacja rzeczywiscie 1. klasy.

H. bardzo lubi gotyckie klimaty, ja mniej.
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

riannka

bardzo mi się podoba ta stylizacja
PM wygląda cudnie :)

magdalinska

fakt, ciekawe :) spodziewalam sie czegos gorszego ;) ale nie bylo zle!! powiem wiecej - podoba mi sie :) ale u siebie to nie chcialabym czegos takiego za zadne skarby !

maroonbug

Cytat: magdalinska w 13 Mar 2008, 10:52:19
ale u siebie to nie chcialabym czegos takiego za zadne skarby !
No ja tez nie, jedynie fryzure. Ale PM wyglada zjawiskowo po prostu. I pisze, ze sama ta suknie zaprojetkowala :)

golinda

Cytat: maroonbug w 13 Mar 2008, 10:54:20
No ja tez nie, jedynie fryzure. Ale PM wyglada zjawiskowo po prostu. I pisze, ze sama ta suknie zaprojetkowala :)

no cóż, chyba tylko mi się nie podoba
suknia też jest wg mnie kiepska i jakoś ją tak dziwnie opina - albo jest pulchna albo to zasługa tej sukni

maroonbug

#14
Cytat: golinda w 13 Mar 2008, 10:58:54
Cytat: maroonbug w 13 Mar 2008, 10:54:20
No ja tez nie, jedynie fryzure. Ale PM wyglada zjawiskowo po prostu. I pisze, ze sama ta suknie zaprojetkowala :)

no cóż, chyba tylko mi się nie podoba
suknia też jest wg mnie kiepska i jakoś ją tak dziwnie opina - albo jest pulchna albo to zasługa tej sukni

Jest zdecydowanie pulchna. Ale mimo to ma fajna figure. Talia jak sie patrzy. Doczytalam wlasnie, ze jest modelka, ma kilka swietnych zdjec na tym blogu. Ech, pozazdroscic urody...
Co do sukni to nie zalozylabym takiej, ale wydaje mi sie, ze akurat podkresla walory jej sylwetki, mimo pulchnosci :)

Kasia

stylizacja ciekawa, bardzo
prawie wszystko mi sie podoba

prawie ... bo moim zdaniem sukienka Młodej woła o pomstę do nieba
OCHYDNA bleeeeeeeeeeee (oczywiscie to tylko moje zdanie)
młoda bardzo ładna, makijaż przy takim klimacie super, woalka git tylko ta suknia ...:(

importerka2008

Oryginalnie i klimatycznie. Stylizacja PM bardzo dopracowana, jednolita. Podoba mi się w ramach odmiany...
Patrzę na te zdjęcia i nie mogę uwierzyć, że ludzie mają taką odwagę i fantazję, a ja zastanawiałam się, czy wypada mieć bordowe paznokcie...
Eh, tchórz jestem...

mayagaramond

Importerka - moze to bylby makijaz da Ciebie:
http://www.elle.de/Galerie/Mode-amp-Schmuck-Goldene-Zeiten_66301.html

Artykul ma wiecej zdjeci, ale debile cos tam poprzestawiali i nie dziala...
"Man muß nie verzweifeln, wenn einem etwas verloren geht, ein Mensch oder eine Freude oder ein Glück; es kommt alles noch herrlicher wieder. Was abfallen muß, fällt ab; was zu uns gehört, bleibt bei uns (...)"

maroonbug

Cytat: inkageo w 13 Mar 2008, 10:46:01
Ale ma talię..wow :)

Doczytalam teraz dalej, bo juz sie zaczelam czuc nieswojo, ze ktos moze miec taka figure naturalnie i dziewczyna ma w rzeczywistosci talie 30 cali a gorset ja zmniejsza do 23 cali. Niezle co? Wyglada jak syrena na zdjeciach. Ciekawe czy moze normalnie oddychac :)

mary

Cytat: golinda w 13 Mar 2008, 10:31:35
wszyscy wyglądają jak by się właśnie na czarną mszę wybierali...

mam podobne zdanie. Nie podoba mi się wcale.

magdarynka

a ja mam mieszane uczucia...panna mloda sliczna, fryzura i makijaz o'k a cala reszta mnie nie przekonuje. i tyle na ten temat
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

importerka2008

Cytat: mayagaramond w 13 Mar 2008, 11:25:00
Importerka - moze to bylby makijaz da Ciebie:
http://www.elle.de/Galerie/Mode-amp-Schmuck-Goldene-Zeiten_66301.html

Artykul ma wiecej zdjeci, ale debile cos tam poprzestawiali i nie dziala...

Coś w tej stylistyce chodzi mi po głowie... Dzięki   :) Piwko się należy

kwiaty-aga

Stylizacja super, chociaż w Polskie realia chyba średni by się wpasowała.. wyobrażacie sobie taką ceremonię w kościele?

abkasia

bardzo ciekawe.....oczywiscie ze ja bym sie w zyciu na cos takiego nie zdecydowala...musze przeznac ze taka stylizacja wymagala duuuzo odwagi...
Panna mloda ma piekna twarz!!
Baardzo nie podaoba mi sie to ze pan mlody ma pomalowane oczy... :o

importerka2008

Cytat: abkasia w 13 Mar 2008, 14:14:03
Panna mloda ma piekna twarz!!

Właśnie to najbardziej rzuciło mi się w oczy. Wygląda jak Dita von Teese