Będzie Córka!!! Marzenia się spełniają!!

Zaczęty przez Lwica, 12 Mar 2008, 12:46:30

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lwica

Wczoraj na kontrolnej wizycie moja doktorka określiła płeć i nasze największe marzenie się spełniło będzie córka!! Jak powiedziałam wczoraj mojemu kochanemu to co pięć minut pytał czy to prawda i nie mógł uwierzyć.  A to pewnie dlatego że wszyscy babcie, ciotki, znajomi, i każdy kto mnie widzi twierdził że będzie syn nawet byli tacy co się ze mną założyli  ::) A ja nie wiem czemu jak to jest ale czułam że będzie dziewczynka.

JESTEM TAKA SZCZęśLIWA!! ślub za dwa tygodnie i to najfajniejszy prezent! 
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

mika

Dorotka jeszcze raz moje wielkie gratulacje!!

magdalinska


foszek

Dorotka1981 gratulacje !!!! Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

twinnie77

Dorotka, z twojego suwaczka wynika, że urodzisz kilka dni wcześniej ode mnie :) Jeszcze raz gratuluję córci!
A masz na uwadze to, że zdarzają się pomyłki? (to nie złośliwość)
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Kasia

gratuluję spełnienia marzen :)


będzie córusia tatusia :)

mary


mary

ponoć można trochę wpłynąć na płeć dziecka, więc może warto? ;)

Lwica

Cytat: twinnie77 w 12 Mar 2008, 12:54:25
Dorotka, z twojego suwaczka wynika, że urodzisz kilka dni wcześniej ode mnie :) Jeszcze raz gratuluję córci!
A masz na uwadze to, że zdarzają się pomyłki? (to nie złośliwość)

wiem kochana ale tak mnie zwaliła z nóg ta piękna nowina że nie biorę tego pod uwagę chociaż się z tym liczę  ;) a ja mam termin na 14 lipca hhehe (moja siostra sie wtedy urodziła!!)
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Lwica

Cytat: Kasia w 12 Mar 2008, 12:58:02
będzie córusia tatusia :)

żebyś wiedziała tatuś najbardziej marzył o córci i jest taki dumny!!
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

nionczka

Gratulacje! Ja tez marze o córkach (3!) ale w sumie najwazniejsze, zeby w ogóle byly dzieci i zeby byly zdrowe.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

riannka


kamu2

#12
Dorotka1981 serdecznie gratuluje!!!Moje marzenie tez się spełniło bo ja od zawsze chciałam synka.I będziemy mieć chłopaka,lekarka nam powiedziała że raczej na 100% wczoraj byliśmy na usg3d i było bardzo wyraźnie widać co tam ten nasz szkrab ma między nogami

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

mika

Kamu gratuluje synka!!!! nasz pierwszy strefowy chłopak!!!! jak będzie miał na imię??

twinnie77

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mary

Kamu, gratulacje!!!! :)

Dorotka, a Wy już macie imię dla małej?

kamu2

Dzięki dziewczyny imię już dawno wybrane miał być Szymon ale w końcu będzie Maksymilian czyli Maks
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
prawdziwa kobieta jest jak herbata: mocna i gorąca, jak posłodzisz-słodka, jak nie posłodzisz to pij kurwa gorzką!

mary

Szymona też chciałam, przez długi czas.
Teraz nie mam imienia dla chłopca, nastawiam się na dziewczynkę ;)

mika

a mi się podoba dużo imion
dla chłopców: Maks, Olaf, Leon, Mariusz,
dla dziewczynek: Zosia, Pola, Nina

mary

Cytat: mika9983 w 12 Mar 2008, 14:57:10
a mi się podoba dużo imion
dla chłopców: Maks, Olaf, Leon, Mariusz,
dla dziewczynek: Zosia, Pola, Nina

Mika, Pola nie fajna. Wybierz inne  :P

mika

Jeśli będę miała córcie to na pewno będzie Zosia, chyba że mi w ciąży tak padnie ma mózg że mi się odmieni, to imię po mojej ukochanej babci.

foszek

Kamu gratulacje. Ciekawe co ja bede miala bo nie mam zadych ciagotek w zadna strone... no moze w strone blizniat, ale to chyba juz  nierealne :-D

mary

mika9983 i bardzo dobrze. Nie chcę, żeby moja Pola miała oklepane imię ;)

abkasia

#23
Dorotka, gratuluje corci!!
kamu gratuluje synka!!! Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


spragnienie

Gratulacje !

chociaż ja miałam być na 100% chłopcem  ;D no , ale technika idzie do przodu, więc pewnie wam dobrze określili płeć dziecka  ;)