W sobotę wieczór kawalersko-panieński a ślub już za dwa tygodnie!!!

Zaczęty przez Lwica, 12 Mar 2008, 12:13:55

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Lwica

 cześć dziewczyny! Cóż jako pierwsza w najbliższym czasie dostąpię zaszczytu ślubowania miłości i wierności  :D i całej tej wspaniałej balangowej oprawy. W tą sobotę urządzamy u nas wieczór kawalersko - panieński  ;D mój kochany wyszedł z założenia że po tylu latach bycia razem i mieszkania ze sobą nie musimy tak tego naznaczać że wyrywamy się z objęć wolności hehehe. A imprezka koedukacyjna czyli babeczki i faceci to fajny przed start przed weselną zabawą. Teraz czeka mnie gotowanie pieczenie i szykowanie tej uroczystości.
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!


inkageo

U nas po północy imprezy się połączyły, chociaż początkowo bawiliśmy się w innych klubach ;) Spontanicznie postanowiliśmy w końcu połączyć siły i wylądowaliśmy u przyjaciółki w domu, gdzie razem już bawiliśmy się do rana :)
Imagine there is no hate

mary


dagi

Dorotka1981 chyba rzeczywiście będziesz pierwsza, tym bardziej życzę udanej imprezki :)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

sputnik_sweetheart


kffiatek

Ja również życzę dobrej zabawy  ;D Przewidziane są jakieś panieńsko-kawalerskie atrakcje? Czy pozostajesz w błogiej nieświadomości?  ;)

dagi

A i jeszcze gratuluję córki :) (dopiero przeczytałam na plotach)
url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

aniak1211

Ach,chcialabym jeszcze raz to przezywac...

Udanych imprez!!!!!

olgaaa1

Ale masz ugodowego N., że się na to zgodził. Mój to się w życiu na to nie zgodzi :)

Lwica

Cytat: olgaaa1 w 12 Mar 2008, 20:07:57
Ale masz ugodowego N., że się na to zgodził. Mój to się w życiu na to nie zgodzi :)

to on to zaproponował  ;D ku oburzeniu jego kolegów którzy oczywiście planowali obleśny wypad tzw. męski wieczór  ???
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

Lwica

Cytat: kffiatek w 12 Mar 2008, 18:58:45
Ja również życzę dobrej zabawy  ;D Przewidziane są jakieś panieńsko-kawalerskie atrakcje? Czy pozostajesz w błogiej nieświadomości?  ;)

No oczywiście znając mpich znajomych i dotychczasowe zwykłe imprezki jakiś striptiz i tańce połamańce na bank będą  ;D
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!

kffiatek

Profesjonalny striptiz, czy liczysz że znajomi po kielichu zaczną się rozbierać w rytm muzyki? ;) ;) ;) ;)

dagi

url=http://www.przewodnikmp.pl] Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
[/url]

Lwica

Cytat: kffiatek w 13 Mar 2008, 14:47:44
Profesjonalny striptiz, czy liczysz że znajomi po kielichu zaczną się rozbierać w rytm muzyki? ;) ;) ;) ;)

Heheheh mamy znajomego który bez kielicha ciągle tańczy i lubi się czasem rozbierać w rytm muzyki ( chociaż nie jest ekshibicjonistą  ;D) a ciałko ma całkiem miodzio także....
Kiedy życie daje ci sto powodów do płaczu, pokaż mu, że masz tysiąc powodów do uśmiechu!