co teraz fajnego czytacie? co ostatnio czytalyscie?

Zaczęty przez panikarola, 11 Mar 2008, 22:31:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ishka82

Zamówiłam dziś "Żyletkę zawsze noszę przy sobie" o depresji dzieci i młodzieży...pewnie ciężka będzie, ale polecana i chcę się doedukować, bo czasy mamy trudne, dla dzieciaków też

jusia

Ja przeczytałam "Jarzmo" Ławickiej i już mi wystarczy samoedukacji. Ta książka mnie przeorała.
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"


zwierzatko_mojej_mamy

przesłuchałam Trupa na plaży Jadowskiej i dawno się tak nie rozczarowałam, ani to Jadowskiej styl, ani humor, a całość nijak kryminałem nie jest, no szkoda
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

jusia

Ja teraz słucham "Kolory zła. Biel" Małgorzaty Oliwii Sobczak.
Ależ to jest dobre!
I lektor świetny.
Poprzednie części z prokuratorem Leonem Bilskim, tj. "Czerwień" i "Czerń" też supeeeeer.
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"


jusia

Czytałyście sagę "Siedem sióstr" L. Riley?
Podobno bardzo wciągająca. Ściągnęłam sobie na Legimi.
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

magdalinska

#4433
jusia,  czytałam. Dla mnie fajne, bardzo szybko sie czyta
Ciekawe czy bedzie jeszcze ostatnia czesc z wyjasnieniem, chyba ma byc  :mysli:

Justynna

Zaczęłam "Papierowy pałac" Mirandy Cowley Heller. Wciąga, intryguje, nie pozwala się odłożyć.

magdalinska

Cytat: Justynna w 04 Lip 2022, 09:09:25
Zaczęłam "Papierowy pałac" Mirandy Cowley Heller. Wciąga, intryguje, nie pozwala się odłożyć.
Wlasnie pobralam z Legimi, nie mamy internetu od rana, pracowac nie moge, wiec chyba zaczne czytac ;)

Justynna

Upał na dworze, a ja zaczęłam dwie zimowe książki. Ann Patchett "Biegnij" i Ali Smith "Zima" :D

malutenka

Towarzyski poradnik dla panien bez posagu.
O jakie to fajne i wakacyjne! Czytajcie :)

jusia

"Cukry" Doroty Kotas, autorka ma ZA i bohaterka ma ZA. Jestem w konfuzji, nie wiem na ile to fikcja, na ile autobiografia. Czyta się bardzo dobrze.
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

elve

Trzynasta opowieść Diane Setterfield. I poprzednia, chyba tu wspominana, Była sobie rzeka.
malutenka, dzięki za polecenie. Idealna na plażę ;)

Justynna

Cytat: jusia w 21 Lip 2022, 18:25:45
"Cukry" Doroty Kotas, autorka ma ZA i bohaterka ma ZA. Jestem w konfuzji, nie wiem na ile to fikcja, na ile autobiografia. Czyta się bardzo dobrze.
Gdzieś mi się mignęło, że to dobra książka :)

konwalia

Ma ktoś coś ciekawego do poczytania i możemi wysłać? Nie mam aktualnie legimi.

brawurka

konwalia, ja mam
- 27 śmierci Toby'ego Obeda
- Ania z Zielonych Szczytów
- Bezmatek
- Była sobie rzeka
- Dewocje
- Mózg i serce magiczny duet
- Pestki
- Sen o Okapi

Justynna

Przeczytałam przepiękną powieść Charlotte McGonaghy "Migracje". Polecam bardzo.

cumberland

Jak się starzeć bez godności Grzebałkowska/Winnicka - w mig się to czyta, a ile śmiechu, generalnie o wieku przedstarczym - coś dla nas ;)
Książka o przyjaźni Macieja Marcisza. Lekka, bezpretensjonalna, nostalgiczna. O przyjaźni.

jusia

Cytat: malutenka w 21 Lip 2022, 12:24:29
Towarzyski poradnik dla panien bez posagu.
O jakie to fajne i wakacyjne! Czytajcie :)

Malutenka dziękuję za polecenie! Świetna 🙂
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

malutenka

Cytat: jusia w 24 Sie 2022, 16:19:49
Malutenka dziękuję za polecenie! Świetna 🙂
Bardzo się ciesze, widzialam na insta :)
Ja mam teraz na tapecie "Serce Wiedzmy" Genevieve Gornichec w skrocie mitologia nordycka w nowym wydaniu, bardzo przyjemnie sie czyta, a do tego ksiazka jest tak przepieknie wydana. Okladka to male dzielo sztuki :)
W kolejce czeka "Jade City" https://www.empik.com/jade-city-lee-fonda,p1167497153,ksiazka-p
I po wyplacie zamawiam Babel, or The Necessity of Violence: An Arcane History of the Oxford Translators' Revolution ponoc jakas niesamowita rewolucja w fantasy

dragonfly

malutenka, przeczytałam Babel - świetna! Mam po angielsku na Kindlu, gdyby któraś była zainteresowana.

malutenka

Cytat: dragonfly w 02 Wrz 2022, 22:50:12
malutenka, przeczytałam Babel - świetna! Mam po angielsku na Kindlu, gdyby któraś była zainteresowana.
Dziękuję, jedzie do mnie już papierowa, z DHL dostałam maila, ze ma być w okolicach środy-czwartku i to dobrze się składa, bo skończę akurat Jade City. Jaram się strasznie bo cały mój zakątek internetu huczy jaki Babel jest dobry, Dawno nie czekałam tak bardzo na jakąś książkę, wiem, ze wychodzi jakieś fantasy Stephena Kinga, ale to potem nadrobię :D

Justynna

"Wrócę przed nocą. Reportaż o przemilczanym" Jerzy Szperkowicz. Poruszająca książka - reportaż.