co teraz fajnego czytacie? co ostatnio czytalyscie?

Zaczęty przez panikarola, 11 Mar 2008, 22:31:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Justynna

Przeczytałam "Odwrotniaka" Jakuba Małeckiego. Słabsza niż "Dygot" czy "Ślady", ale końcówka mnie bardzo wciągnęła.

malutenka

Czytam na zmianę "Sprawiedliwość owiec"  i "Syrena i pani Hancock", obydwie super :)

Justynna

malutenka, "Sprawiedliwość owiec" chcę przeczytać, bo ciekawa jestem tej książki, a słyszałam różne opinie.

szelma

Sprawiedliwość była fajna. Przyjemna książka :)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

malutenka

Ja w ogóle bardzo lubię Leonie Swann, zachwycona byłam "Krocząc w ciemnościach", owce się czyta bardzo przyjemnie :)

golinda

Czytam teraz " W domu innego". Przyjemnie się czyta, ale to nic wybitnego. Za to film zapowiada się fajnie :)

https://www.filmweb.pl/video/zwiastun/nr+1+polski-49216

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Steinbeck "Grona gniewu" - co za styl.... rozkosz.

ddu

hej, ja mam całą Genialną przyjaciółkę na ebooka, mogę wysłać :)
poproszę o adresy @

tymczasem mój Kindle (tfu, mój! męża) zalany morską wodą, nie znalazłam jeszcze serwisu w Toruniu, kt. zechciałby się podjąć próby naprawy :(
a tam tyyyyle książek czeka! i dwie prenumeraty :(

A Dradach też czytałam i bardzo mi się podobał
teraz cierpię i czytam reportaż o wojnie domowej na Sri Lance, ale wróciłam stamtąd zachwycona, ale też zawstydzona, że nie znam w ogóle ich historii. no to mam.

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

ddu


Justynna

Cytat: golinda w 24 Lut 2019, 17:22:40
Steinbeck "Grona gniewu" - co za styl.... rozkosz.
W końcu noblista.
Też mam to na liście do przeczytania. Dawno temu czytałam jego "Tortillę Flat".

golinda

Justynna, a "Na wschód od Edenu"? Doskonałe.


golinda

Po książkach Steinbecka tracę wiarę, że sama napiszę kiedyś książkę :D

Justynna

golinda, mam wrażenie, że niektórzy nie przeczytali Steinbecka, ale książkę bez zastanowienia popełnili :D

golinda

Cytat: Justynna w 25 Lut 2019, 13:23:51
golinda, mam wrażenie, że niektórzy nie przeczytali Steinbecka, ale książkę bez zastanowienia popełnili :D


lol masz rację. Nawet wielu :D

wrobelek0403

Cytat: Justynna w 25 Lut 2019, 13:23:51
golinda, mam wrażenie, że niektórzy nie przeczytali Steinbecka, ale książkę bez zastanowienia popełnili :D
Wlasnie mialam to napisac lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

callja

Cytat: golinda w 25 Lut 2019, 10:58:37Justynna, a "Na wschód od Edenu"? Doskonałe.
Czytałam jeszcze w LO, zresztą na etapie fascynacji Jamesem Deanem... zrozumiałe ;)

ddu, też bbbbb poproszę:
@tlen.pl
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

ddu



wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 26 Lut 2019, 17:32:23
golinda, brzmi super!

czytałam "Stalingrad" Beevora - świetne, ale Paryż może być lepszy ;)

callja

Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /