Autor Wątek: co teraz fajnego czytacie? co ostatnio czytalyscie?  (Przeczytany 165654 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

wrobelek0403

Odp: co teraz fajnego czytacie? co ostatnio czytalyscie?
« Odpowiedź #4075 dnia: 05 Paź 2018, 10:22:02 »
szelma, zgadzam sie z Toba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #4076 dnia: 05 Paź 2018, 13:17:12 »
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie wiem, czy mówiłam, ale książki Dehnela o profesorowej Szczupaczyńskiej są niezwykle przyjemne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Polecam - czekam już na kolejną część, mam nadzieję, że już pisze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Zgadzam się!
Ja teraz czytam Filary Ziemi, podoba mi się bardzo i aż się sobie dziwię, że tego nie znałam do tej pory.
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

jusia

« Odpowiedź #4077 dnia: 22 Paź 2018, 00:03:24 »
Skończyłam "Saszeńkę", ależ to była wciągająca lektura, chyba sięgnę po coś jeszcze tego autora, Golinda dzięki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

golinda

« Odpowiedź #4078 dnia: 22 Paź 2018, 08:26:41 »
jusia, prosze bardzo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj wez "Pewnej zimowej nocy". To jest ten sam klimat, bohaterowie sie powtarzaja, tylko we wczesniejszej historii osadzone.  I tez sporo odniesień do faktow.
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #4079 dnia: 28 Paź 2018, 11:47:06 »
Dziś -50% na ebooki Świata Książki Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj