co teraz fajnego czytacie? co ostatnio czytalyscie?

Zaczęty przez panikarola, 11 Mar 2008, 22:31:16

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

Justynna

Czytam sobie właśnie "Sekretne życie pszczół". Fajna! Zwłaszcza po trudniejszych tematach to dobra lektura :)

A następne będą dwie książki Małeckiego. "Ślady" i "Dygot". Nie mogę się doczekać.

golinda

#4026
i zaczęłam czytać "Kamerdynera", jak ten film :)

szelma

Skończyłam wlasnie A visit from the goon squad Jennifer Egan. Alez piekna ksiazka! Cudownie napisana i taka zapadająca w pamięć.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!


wrobelek0403

Ja czytam "Bog nie jest automatem do kawy" i jestem rozczarowana. Po zachwytach Szczygla spodziewalam sie jakich rozkmin zyciowych czy filozoficznych, a dostalam na razie (jestem za polowa) proste gadanie ksiedza o nieskonczonej madrosci boga (katolickiego ofkors).
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: wrobelek0403 w 23 Lis 2018, 17:21:49dostalam na razie (jestem za polowa) proste gadanie ksiedza o nieskonczonej madrosci boga

i pewnie nawet momentów nie ma :D rzuć to w cholerę!

szelma

golinda, tak. Choć może tłumaczenie tu robi różnicę, skoro opinie takie średnie na LubimyCzytac.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

golinda

Cytat: szelma w 23 Lis 2018, 17:39:56skoro opinie takie średnie na LubimyCzytac.

nigdy nie wiadomo kto to ocenia. czasem mega badziewne czytadła mają wysokie opinie - bo łatwo się czyta i każdy rozumie, więc myśli, że jest taki oczytany ;)

wrobelek0403

Cytat: golinda w 23 Lis 2018, 17:24:00
i pewnie nawet momentów nie ma :D rzuć to w cholerę!

no oczywiscie ze nie ma, to rozmowa z czynnym ksiedzem lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

no co, zacheciła mnie recenzja Szczygła, jego ksiazki uwielbiam :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


wrobelek0403

Dobra. Odkladam tego ksiedza. Normalnie napisze do Szczygla ze ma mi oddac kase lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

Zaczęłam właśnie czytać "Rzeczy, których nie wyrzuciłem" Marcina Wichy. Bardzo jestem ciekawa książki, która zdobyła tyle nagród.

wrobelek0403

A ja w ramach odmiany "Wielki szlak himalajski". Cudowna lol trzeba byc niezlym swirem zeby przejsc ten szlak lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Cytat: Justynna w 29 Lis 2018, 11:50:20
Przeczytałam "Dygot" Małeckiego. Polecam bardzo. Warto!
Tak, rewelacyjna książka!

golinda

Cytat: Justynna w 14 Gru 2018, 22:52:26
Zaczęłam właśnie czytać "Rzeczy, których nie wyrzuciłem" Marcina Wichy. Bardzo jestem ciekawa książki, która zdobyła tyle nagród.

dostalam w prezencie i poki co odstawilam na półkę

malutenka

Ja właśnie zaczęłam "Queen of Air and Darness" Cassandry Clare, nigdy nie będę za stara na literaturę supernatural young adult  :kocham:


rubin04

Moja mama zacgwycona Światłem  między ocenami.


Ja dostałam  w preze cie Kube Wojewódzkiego. Szmira straszna. Idealna do czytania w Wc, bo gdyby papieru brakło to bez żalu.
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Cytat: rubin04 w 07 Sty 2019, 20:23:26dostałam  w preze cie Kube Wojewódzkiego. Szmira straszna. Idealna do czytania w Wc, bo gdyby papieru brakło to bez żalu.

W zyciu bym tego nie kupila. Bylo pewne ze szmira :D

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

Zgadnijcie do kogo na targach ksiazki byla najwieksza kolejka...
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

rubin04

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login
  Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

Rubin biedna jesteś z tą książką, szkoda, że ktoś tak zmarnował swoje pieniądze
Ja przeczytałam ostatnią Giffin i podobała mi się jak zwykle, a teraz czytam ostatniego Galbraita (Czyli J.Rowling) uwielbiam perypetie Cormorana i Robin, i chyba muszę sobie wykupić HBO GO, żeby obejrzeć serial
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"