co teraz fajnego czytacie? co ostatnio czytalyscie?

Zaczęty przez panikarola, 11 Mar 2008, 22:31:16

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

golinda

Chyba kupię nowego Kozerę "Noc w Berlinie"
A potem wezme sie za Stalingrad Beevora. No i dam szanse nowej powiesci Montefiore.

magdalinska

dobra, mam 3czesci Dory, 1xCwirlej, 2x M. Witkiewicz. wystarczy :)

jusia

Znacie serię z Kacprem Ryxem? Fajne to? M.nabył e-booka wlasnie
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

jusia, si :D seria swietna, choc moze 3 tom troche sie dluzył, ale całosc wciagnełam blyskiem :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

callja

Cytat: sputnik w 10 Lip 2018, 00:34:18czytam nową Szczupaczyńską, czyli książkę Dehnela
Polecasz??
Bo przyznaję, że aura kryminału retro & non serio całkiem miło się zapowiada ;)
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego ;) /

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

wrobelek0403

sputnik, Dom Helclow czytalam. Swietne to bylo!!!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Vassty


jusia

"Jak zawsze " Miłoszewskiego, miłe czytadło na wakacje, chociaż otwarte zakończenie trochę rozczarowuje
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"


jusia

A ja zaczęłam "Chłopca z latawcem"...nie ma jak urlop :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"


jusia

"Chłopiec z latawcem" rozwalił mnie kompletnie. Doprowadził mnie do wybuchu płaczu.Jestem poruszona tą książką. Mocna rzecz...zupełnie nieurlopowa lektura
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

jusia, ja tak sie wkopalam na urlop z "jutro przyjezdza krolowa". Bardzo przygnebiajaca ksiazka.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

jusia

Dlatego teraz dla odmiany Nosowska, chociaż to też lekkie nie jest, ale jakby bardziej przewidywalne/oklepane.
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"


zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: Justynna w 16 Sie 2018, 23:49:48
jusia, Nosowska też nie lekka wakacyjna lektura :D
eno, pośmiać na czarno idzie ;) czasami nawet luźno idzie ;) ja się popłakałam z normalnego śmiechu przy akapicie o odbieraniu telefonu i krzyczeniu "halooo, haloooooo, halooooo!" i rozłączaniu się lol czekam tylko, aby użyć lol
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jusia

"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

jusia

Kolejne dwie pozycje za mną "Billie" (takie sobie) i "Lepsze życie"(całkiem, całkiem) A.Gavaldy, po "Po prostu razem" ta autorka ma u mnie duży kredyt zaufania :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

golinda

kupiłam sobie to:

https://www.wydawnictwoliterackie.pl/ksiazka/4843/Orly-nad-Europa---Adam-Zamoyski

zachęcił mnie wpis Krótkiej historii jednego zdjęcia na fb:

https://www.facebook.com/krotkahistoriajednegozdjecia/?hc_ref=ARSZ4t2wWE6CDfu1UmBpZb-8RbDhJ81SE_4YSwV1Zc2mQWYHhMj1qcS5XHtzIOHunRM&fref=nf&__xts__
  • =68.ARAOp0WF-IJ3a6jxB07vg4b25XiVoZgL-dIH836VFjSlXUmU_pOBQrvsOtwFPLoR-NTT151Uu1yFrm9qm4RszmwYyorkTxQpMPi-TgbmrSPJf2bgJyMzFpyBmIuxFppPcg5ZznETIwGw&__tn__=kC-R

    no i oczywiście pójdę do kina na każdy z filmów o Dywizjonie 303, mimo że pewnie nie są to epokowe produkcje :)

wrobelek0403

golinda, mnie zwiastuny nie przekonaly ;)

Pochlonelam dwa tomy millenium Lagerkrantza. Swietnie sie czyta.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Mnie tez jakos nie powaliły, ale ja uwielbiam takie filmy wiec na pewno obejrze :)

zwierzatko_mojej_mamy

a ja słucham Froni "Anatomię góry", no kończę, ale nie polecę, pomimo wielu tak piejących rezenzji,
podsumowuje to świetnie Tomasz Ostojski tutaj:
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4845929/anatomia-gory-osiem-tysiecy-metrow-ponad-marzeniami/opinia/47258351#opinia47258351

tez na pierwszym miejscu postawię styl, jeśli to styl, a nie przypadek - jest schizofreniczny - raz kilka fajnych, prostych zdań o przygodzie, idei, walce z górą i nagle 20 zdań z filozoficznymi metaforami i to słabymi i z dupy, zdania - słonie, przeciąganie nudy..
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl