co teraz fajnego czytacie? co ostatnio czytalyscie?

Zaczęty przez panikarola, 11 Mar 2008, 22:31:16

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

jusia

A może "Trup na plaży " Jadowskiej? Uważam, że na lekturę wakacyjną jak znalazł :)
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: jusia w 30 Cze 2018, 16:07:28
A może "Trup na plaży " Jadowskiej? Uważam, że na lekturę wakacyjną jak znalazł :)
jest to możliwe, bo jadowską durną z diabłem i aniołem 3 sztuki wsysnełam bezwstydnie w wakacje :D
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

jusia

Cytat: szelma w 30 Cze 2018, 17:27:55
jusia, masz ebooka może?
Właśnie tę Jadowską i Czarownicę Lackberg mam papierowo.Byla promocja w empiku.
Czarownica też fajna
"Ten co chce- szuka sposobu, ten co nie chce- szuka powodu"

wrobelek0403

Cytat: zwierzatko_mojej_mamy w 30 Cze 2018, 17:31:46
jest to możliwe, bo jadowską durną z diabłem i aniołem 3 sztuki wsysnełam bezwstydnie w wakacje :D
ja wciagnełam 6 lol

Magdalinska, kupuj Jadowską :D :D najlepsza jest seria o Dorze Wilk :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Ja czytam Patriotow. 20% Dam temu szanse do 35%

Poprzeczkę postawiona przez Steinbecka ciężko przeskoczyć...


golinda

No tak że tego ;) zasłużył. Czytam i wpadam w kompleksy.

magdalinska

wy tak na serio z tą Jadowskią i Dorą Wilk? czy sobie jaja robicie :D
bo własnie sobie przypomniałam, ze mam pierwsze 3 czesci, kupiłam na końcówce ciąży z Szymem i jakoś tak zleciało ;)

wrobelek0403

magdalinska, ja absolutnie serio. Uwazam, ze to swietna ksiazka na wakacje. Duzo się dzieje i bohaterowie nie z tego swiata :D :D
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

jest najnowsza powieść Montefiore. Ale kiepsko oceniona. Kusi mnie ze względu na historyczne tło w postaci bitwy o Leningrad i miły romans :D
ale nie wiem, nie wiem...

magdalinska

wrobelek0403,  dobra, to biore Dore :)
zamówilam tez w bibiotece Cwirleja

wrobelek0403

golinda, a Jezdzca miedzianego czytałas? To o Leningradzie własnie, ale historia jest tylko tłem. Głowny wątek to ognisty romans lol Boszzz, co za grafomania, ale przeczytałam do konca lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login


magdalinska


goga

O Jezu przez te jeźdźce miedziane i resztę części tej Simons nie mogłam przebrnąć ;)

Z lekkich i na jeden wieczór to Magdalena Witkiewicz
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

golinda

Z lekkich ale bardzo fajnych polecam Żonę podróżnika w czasie

szelma

Tez polecam Jadowska jako coś lekkiego. Dora, Nikita, Witkac - wszystkie czyta się lekko i bez ambicji ;)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

rudasekawf

Cytat: szelma w 01 Lip 2018, 11:08:29
Tez polecam Jadowska jako coś lekkiego. Dora, Nikita, Witkac - wszystkie czyta się lekko i bez ambicji ;)
Oooo to coś dla mnie na wakacje lol

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

wrobelek0403,  no niezle :D to historyczne tło jednak mnie najbardziej ciekawiło :D  trzeciej czesci juz nie przebrnełam, drugą na sile doczytałam

szelma

- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login