co teraz fajnego czytacie? co ostatnio czytalyscie?

Zaczęty przez panikarola, 11 Mar 2008, 22:31:16

0 użytkowników i 2 Gości przegląda ten wątek.

golinda

Na wschód od Edenu jest przepiękna! Nie mogę się doczekać wieczora ;)

cherry

Cytat: golinda w 07 Maj 2018, 14:19:26Na wschód od Edenu jest przepiękna!
golinda, tak sie zachwycasz, ze az kupilam - bedzie lektura na urlop. Nie moge sie doczekac.
Ever tried. Ever failed. No matter. Try again. Fail again. Fail better. (Samuel Beckett)

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

salsa

Cytat: golinda w 07 Maj 2018, 14:19:26
Na wschód od Edenu jest przepiękna! Nie mogę się doczekać wieczora ;)
a ma ktos na kindla ?
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

mąż mężem ale życie prywatne trzeba mieć ;)

malutenka

Nowa Bonda wyszła, ale tylko papierowa na razie i tylko Empik chyba sprzedaje.

szelma

Przez Lampiony nie przebrnęłam... Nowa Puzynska jest - mam ebooka, jakby ktoś chciał.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

szelma, ja przeczytalam dwie pierwsze i troche mnie meczy styl. Puzynskiej znaczy. Czy ciagle trzeba pisac o osobach per "komendant komisariatu w trąbkach edward mazur"??? lol lol
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

malutenka

Ja pewnie przeczytam bo przeczytalam wszystko inne. To jest jak z Musierowicz :D


Justynna

A ja czytam sobie teraz "Ministerstwo niezrównanego szczęścia" Arundhati Roy. Bardzo podobała mi się jej książka "Bóg rzeczy małych" i mam nadzieję, że teraz też tak będzie. :)

wrobelek0403

Justynna, Ty czytasz jakies strasznie madre ksiazki ;) az mi glupio, bo ja ostatnip tylko kryminaly i gorskie lol ja zaczelam "intymne zycie zwierzat" to nie moge skonczyc, podobnie z Ksiegami Jakubowymi Tokarczuk.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

Justynna

wrobelek0403, no staram się :D A to dlatego, że czytam teraz bardzo mało, więc stąd wybór jakości od ilości ;)
Ale mam też "Kaznodzieję" Camilli Lackberg, żeby nie było. I jakąś "górską' też bym chętnie poczytała. :D

goga

W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)


goga

No ta już o wiele lepsza niż te poprzednie, częściowo wraca to jak pisała kiedyś. I tak myślę, jak długo jeszcze Jeżycjadę będzie pisać, bo przecież bohaterowie nie są wieczni
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)


goga

No ja mam wszystkie, cześć kupowana z sentymentu , ciekawe czy wnuczka będzie je czytać?
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

zwierzatko_mojej_mamy

Cytat: wrobelek0403 w 16 Maj 2018, 10:40:33az mi glupio, bo ja ostatnip tylko kryminaly i gorskie
dej trochę, cierpię na braki
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl


wrobelek0403

zwierzatko_mojej_mamy, a co chcesz?

Gorskie mam tylko w papierze. Na kindla mam Kukuczke i chyba Ci juz dawalam.

Z kryminalow mam cala Puzynska, dalsze czesci Millenium, cos tam jeszcze, musze aprawdzic co.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

zwierzatko_mojej_mamy

wrobelek0403, wszystko - mam ambitny plan uwolnienia się ze zobowiązań różnych i posiadania większej ilości czasu na czytanie
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę


http://metryczki.pl/
www.annawilk.pl

malutenka

Cytat: Justynna w 16 Maj 2018, 10:34:09
malutenka, a nową Musierowicz czytałaś?
Tak. Powiem Ci że po paru poprzednich koszmarkach ta trochę lepsza. Trochę boli że Musierowicz totalnie zapomniała o niektórych bohaterach np. Elka córka Grzegorza nigdy nie istniała :D

wrobelek0403

Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login

magdalinska

potrzebuje cos lekkiego, wakacyjnego. ostatnio miałam same ciezkie tematy, wojny, pozniej mi sie to po nocach sniło

szelma

Kryminalik jakiś? Nowy Ćwirlej w maju wyszedł, jak zwykle trzyma poziom i uśmiać się można zdrowo :)
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!

wrobelek0403

Ja zaczelam czytac to:
http://www.empik.com/spowiedz-szpiega,p1182819543,prasa-p

Kupilam w osiedlowym razem z mlekiem lol Film byl swietny, ksiazkw dobrze sie czyta.
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/
Guests are not allowed to view images in posts, please Register or Login