Autor Wątek: co teraz fajnego czytacie? co ostatnio czytalyscie?  (Przeczytany 165653 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

Justynna

Odp: co teraz fajnego czytacie? co ostatnio czytalyscie?
« Odpowiedź #3900 dnia: 01 Gru 2017, 18:50:13 »
callja, dopiero zaczęłam czytać, nie wiadomo czy skończę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #3901 dnia: 04 Gru 2017, 18:30:52 »

wspaniała rozrywka Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj może język Miłoszewskiego jest daleki od idealnej poprawności, ale fabuła jest tak przyjemna, że można przymknąć na to oko Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Frankly my dear, I don't give a damn."
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #3902 dnia: 04 Gru 2017, 22:27:19 »
Też kupiłam- zabieram do NO - mówisz, że warto?
W życiu niewiasty można rozróżnić siedem okresów: niemowlę,
dziewczynka, dziewczyna, młoda kobieta, młoda kobieta, młoda kobieta
i młoda kobieta. (G.B. Shaw)

golinda

« Odpowiedź #3903 dnia: 05 Gru 2017, 14:47:52 »
bardzo warto!!!

wrobelek0403

« Odpowiedź #3904 dnia: 05 Gru 2017, 15:18:52 »
golinda, czytam Dallas. Wciagnelam sie mocno, trzyma w napieciu!
Za dwadzieścia lat bar­dziej będziesz żałował te­go, cze­go nie zro­biłeś, niż te­go, co zro­biłeś. Więc od­wiąż li­ny, opuść bez­pie­czną przys­tań. Złap w żag­le pomyślne wiat­ry. Podróżuj, śnij, odkrywaj. /M.Twain/

golinda

« Odpowiedź #3905 dnia: 05 Gru 2017, 17:40:40 »
wrobelek, strasznie Ci zazdroszczę, że masz to jeszcze przed sobą Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Justynna

« Odpowiedź #3906 dnia: 05 Gru 2017, 17:51:08 »
Przeczytałam Ostatnią Wieczerzę P. Huellego. Dziwna książka. Raczej nie polecam.

wrobelek0403

« Odpowiedź #3907 dnia: 26 Sty 2018, 15:14:01 »
Czy ktoras ma moze nowa Jadowska na ebooku? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #3908 dnia: 26 Sty 2018, 15:14:53 »
Justynna, a Mercedesa czytalas?

golinda

« Odpowiedź #3909 dnia: 26 Sty 2018, 15:17:20 »

ja dobrnęłam do 1/3 Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj i porzuciłam

teraz czytam Mentalistę Hitlera, w kolejce czeka Czarodziejska góra Manna

suegro

« Odpowiedź #3910 dnia: 26 Sty 2018, 15:18:33 »
Jeśli lubicie takie ksiązki to polecam "Sztuka zwycięstwa. Wspomnienia twórcy NIKE" Phila Knighta.
Świetna historia. Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
"Każdy cytat w internecie wygląda na prawdziwy..."

Józef Piłsudski

Justynna

« Odpowiedź #3911 dnia: 26 Sty 2018, 16:16:23 »
Nie czytałam.
Czytam teraz, dopiero teraz "Księżniczkę z lodu". W kolejce czeka jeszcze "Władca much " Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

margareta

« Odpowiedź #3912 dnia: 26 Sty 2018, 16:44:21 »
A ja wczoraj skończyłam "Spod zamarzniętych powiek" Bieleckiego.

callja

« Odpowiedź #3913 dnia: 26 Sty 2018, 18:42:01 »
Skończyłam ostatnio "Córki Wawelu" Brzezińskiej - specyficznie napisane, dwutorowo (akcja rozwija się jakby mimochodem wobec komentarzy historyczno-socjologicznych), ale czytało się gładko. Ciekawa konfrontacja z napisaną sporo wcześniej "Zamorską Jagiellonką" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wróbelek - stawiasz na cykl Witkacego czy Nikity?? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Nie obrażaj się sam... inni zrobią to lepiej!!! /by teściowa tutora mego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj /

wrobelek0403

« Odpowiedź #3914 dnia: 26 Sty 2018, 19:16:36 »
callja, Widzialam w empiku 2 tom Szamanskiego bluesa. I chetnie bym pozyczyla Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #3915 dnia: 26 Sty 2018, 20:10:06 »
Mam papierowe ale w NO Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #3916 dnia: 26 Sty 2018, 20:17:29 »
Goga, no nie pomagasz Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

goga

« Odpowiedź #3917 dnia: 26 Sty 2018, 20:23:17 »
Wiem, no i sama na razie nie mam czasu czytać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

malutenka

« Odpowiedź #3918 dnia: 26 Sty 2018, 20:26:37 »
Skończyłam ostatnio "Córki Wawelu" Brzezińskiej - specyficznie napisane, dwutorowo (akcja rozwija się jakby mimochodem wobec komentarzy historyczno-socjologicznych), ale czytało się gładko.
Bardzo przyjemnie mi się czytała.
Do mnie dzisiaj przyszły "Moda w przedwojennej Polsce" oraz "Życie towarzyskie w XIX wieku" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

wrobelek0403

« Odpowiedź #3919 dnia: 26 Sty 2018, 20:28:55 »
A corki ma moja mama. Pozycze sobie w Swieta.

ishka82

« Odpowiedź #3920 dnia: 26 Sty 2018, 21:16:59 »
ja czytam właśnie opowiadania Toma Hanksa, jestem mocno rozczarowana
Po burzy zawsze wychodzi słońce Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #3921 dnia: 10 Lut 2018, 23:48:42 »
Dla wielbicielek gor Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #3922 dnia: 04 Mar 2018, 14:51:32 »
Ptaki ciernistych krzewów - jak już wiadomo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Wchłonęła mnie porządnie, w kilka dni przeczytałam, jednym tchem. Szkoda, że wcześniej widziałam serial, bo zakłóciło mi to opisy postaci.

Nie jest to arcydzieło, ale naprawdę przyjemna saga rodzinna z ładnymi opisami Australii w początkach XXw.
No i ta niecodzienna, zakazana miłość między klechą, a młodą dziewczyną. Trochę smutne, trochę łzawe, trochę żal Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Gdyby ten serial powstawał dziś, to na pewno byłby bardziej niesforny, bo księżulo w książce pokazywał więcej ciała, a Chamberlaina w serialu zakrywali. Szkoda, szkoda, bo wtedy jeszcze miał co pokazywać Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Ale TVP1 na pewno nie wyemitowałaby tak jawnej krytyki KK z jego nepotyzmem, pazernością i przekupstwem, a przy tym ze sługami bożymi obdartymi z niewinności Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

wrobelek0403

« Odpowiedź #3923 dnia: 04 Mar 2018, 15:41:50 »
golinda, ja sobie zaraz przerzuce na kindla i odpalam Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

golinda

« Odpowiedź #3924 dnia: 04 Mar 2018, 16:48:49 »
Ten ebook jest zle sformatowany. Poprzerzucane akapity, dziwne końcówki fleksyjne. Ja w koncu przeczytalam na papierze.