Autor Wątek: fajny film&serial ostatnio widziałyście? ze staroci, nie granych obecnie nigdzie  (Przeczytany 32791 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

magoo

Odp: jakiś fajny film ostatnio widziałyście? lub serial?
« Odpowiedź #75 dnia: 21 Lut 2009, 20:59:08 »
Dzieki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Niestety ja nie mam glowy do zapamietywania tytulow czy to ksiazek czy tez filmow, ale jak tylko cos sobie przypomne to obiecuje tu zglosic.  
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

vobi

• Gość
« Odpowiedź #76 dnia: 21 Lut 2009, 21:02:59 »
Guzikowcow niedawno ogladalam (P.Zelenki), jesli ktos lubi taki abstrakcyjny humor to jeszcze polecam "Samotni" i "Butelki zwrotne"

Dodany tekst: 21 Lut 2009, 21:03:47
haha, a w TV wlasnie leci "Moje wielkie greckie wesele" - ogladalam to chyba z 3 razy i za kazdym razem rze jak kon tudziez glupi do sera

panikarola

« Odpowiedź #77 dnia: 21 Lut 2009, 21:06:00 »
doda, tego nie oglądałam, napisz koniecznie jak wrażenia

jeszcze perełkę ostatnio znalazłam: Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj, to jest spekulacja na temat zniknięcia Christie, co się z nią wówczas działo. ona zniknęła na kilkanaście dni kiedy popadła w depresję w zw. z rozwodem, bardzo udany film, ale raczej na fanów, mój mąż się dość nudził.

tylko nieścisłość jedną zauważyłam, tam ją dziennikarz (jeden z bohaterów filmu) próbuje uczyć pływać. to jakaś bzdura jest, bo przecież Christie świetnie pływała i jeden z urlopów z Archibaldem spędziła surfując na Karaibach bodajże, zwierzak mnie zweryfikuje zaraz, jak coś pokręciłam

Dodany tekst: 21 Lut 2009, 21:07:21
Dzieki  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Niestety ja nie mam glowy do zapamietywania tytulow czy to ksiazek czy tez filmow, ale jak tylko cos sobie przypomne to obiecuje tu zglosic.  

zgłaszaj, zgłaszaj! ja pamiętam głównie po obejrzeniu, przeczytaniu, a tak to również pamięć jak sito, niestety.
Nic tak nie cieszy, jak seria z pepeszy.

doda

« Odpowiedź #78 dnia: 21 Lut 2009, 21:09:54 »
doda, tego nie oglądałam, napisz koniecznie jak wrażenia

wydaje mi się, że już to kiedyś oglądałam, ale nie jestem pewna.
dziś w każdym razie jeszcze raz mamy w planie.

z tego co mi się wydaje, jeśli dobrze pamiętam, to jest film akcji o przemytnikach, czy innych tam bandytach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj w każdym razie jest to film z Lindą i Baką, których naprawdę lubię

zuzia

« Odpowiedź #79 dnia: 21 Lut 2009, 21:11:34 »
doda
raczej o płatnych zabójcach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #79 dnia: 21 Lut 2009, 21:11:34 »

doda

« Odpowiedź #80 dnia: 21 Lut 2009, 21:18:21 »
doda
znam go na pamięć. K. swego czasu często oglądał.

oooo Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

no to jak o płatnych zabójcach to zapowiada się ciekawie Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

też tak czasem macie, że nie jesteście pewne, czy coś oglądałyście?

Dodany tekst: 21 Lut 2009, 21:20:39
co do seriali to uwielbiam
Zmienników
Alternatywy Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
« Ostatnia zmiana: 21 Lut 2009, 21:20:39 wysłana przez doda »

panikarola

« Odpowiedź #81 dnia: 21 Lut 2009, 21:23:25 »
Friensdów

ostatnio Grays Anatomy, ale skończyłam chyba trzeci sezon i na razie dalej nie oglądam

Coupling

też tak mam, doda, bo nie lubię oglądać w telewizji, zawsze mnie coś rozprasza i potem właśnie połowy nie pamiętam

doda

« Odpowiedź #82 dnia: 21 Lut 2009, 21:25:12 »
oglądam jeszcze czasem na Comedy Central "Jak poznałem Waszą matkę" jest fajne Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

czasem jeszcze south park, ale często mnie wkurza

malutenka

« Odpowiedź #83 dnia: 21 Lut 2009, 23:16:53 »
Telewizji oglądam bardzo, bardzo mało, próbowałam i z podstawowymi kanałami i kablówką, we wszystkich stacjach jest dla mnie prawie nic, a jak już jest coś, to o takich godzinach, że śpię. Z seriali oglądam tylko Dr. House na TVP2, drogą nielegalną pobieram pierwszych 6 odcinków nowego sezonu LOST, który to serial jest moją namiętnością i nałogiem niesamowitym Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Z fajnych filmów, fajnych - dla mnie - horroro-komedia 'Black sheep', tytuł mówi sam za siebie, rzecz jest o owcach opętanych i niebezpiecznych Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
(to jest nic w porównaniu z tym, co nabył ostatnio mój Ślubny, filmy noszą tytuły 'Zombie holocaust' i 'Zombie strippers'... bez komentarza...)
Do polecenia dla wszystkich (czyli nie z moim upodobaniem do horrorów klasy X i innych wydziwiołów) jest 'Dróżnik' i 'Kroniki portowe'

Dodany tekst: 21 Lut 2009, 23:23:30
Aha, i jeszcze mi się przypomniało, jak któraś lubi klimaty a'la South Park, Simpsonowie, czy nasz rodzimy Czesio (nie trawię ostatniego) to polecam Futuramę, cudowny serial animowany dla starszych, humor taki, że inne wysiadają i w ogóle mój kolejny nałóg Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Można oglądać po kilka razy te same odcinki, bo są zabójcze.
« Ostatnia zmiana: 21 Lut 2009, 23:23:30 wysłana przez malutenka »
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

martullek

« Odpowiedź #84 dnia: 22 Lut 2009, 18:50:26 »
ostatnio widziałam "Skrzypka na dachu". gdy byłam mała babcia miała go na kasecie nagranego i co jakiś czas oglądałyśmy z siostrą. nie zawiodłam się po latach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

polecam dla lubiących musicale, chociaż to nie ten z tych gdzie bez przerwy śpiewają.

« Ostatnia zmiana: 22 Lut 2009, 18:54:45 wysłana przez martullek »

szelma

• Gość
« Odpowiedź #85 dnia: 22 Lut 2009, 20:52:44 »
Ja z polskiej klasyski to mogę oglądać non stop Bareję - Alternatywy, Zmienników, filmy (ostatnio zrobiłam sobie powtórkę z Poszukiwany Poszukiwana, a dzisiaj będzie Brunet Wieczorową Porą  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj). Poza tym uwielbiam od młodych lat Bahdaja - w wersji książkowej i serialowej (jestem właśnie na 4 odcinku Podróży za Jeden Uśmiech  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) i inne młodzieżowe klimaty z lat 70.  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Wczoraj oglądaliśmy z D. Człowieka z Marmuru - tak w ramach zapoznawania się z polską kulturą, ale D. za dużo nie zrozumiał niestety  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

A z klasyków zagranicznych, które uwielbiam i mogę oglądać bez końca, to stanowczo Friends, Coupling, Cold Feet, Jeeves and Wooster, Black Adder (kocham Rowana za tę rolę!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) i mój ukochany Monty Python. Z filmów z kolei ubóstwaim Anyway The Wind Blows - belgijski film by Tom Barman - jeśli ktoś zna grupę dEUS (też polecam!), to będzie kojarzył Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

Ogólnie to ja lubię oglądać filmy i seriale parę razy - jak coś lubię, to lubię sobie przypomnieć. Mam to po tatusiu, hehe  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Więc wszystkie te wymienione pozycje widziałam w niedalekiej przeszłości lub zobaczę w bardzo niedalekiej przyszłości  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

OlaFasola

« Odpowiedź #86 dnia: 23 Lut 2009, 09:40:01 »
Z seriali polecam Little Britain, jeśli ktoś lubi angielski, nieco absurdalny humor. Ja zawsze Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj ze śmiechu i żałuję, że kolejne serie są coraz krótsze.
Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub ZalogujNie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

szelma

• Gość
« Odpowiedź #87 dnia: 23 Lut 2009, 10:07:23 »
OlaFasola, polewam za Little Britain!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Też bardzo lubimy, choć muszę przyznać, że czasem przeginają z dobrym smakiem - ale i tak są super  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. A widziałaś dodatki na DVD, gdzie Walliams przepłynął wpław Kanał LaManche dla Comic Relief? Byłam pod bardzo pozytywnym wrażeniem  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

panikarola

« Odpowiedź #88 dnia: 23 Lut 2009, 10:32:28 »
Dumę i uprzedzenie wczoraj obejrzałam i się zakochałam w panu Darcym  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

ale głupio, że się już wydałam!!!!

no dobra, ale Dumę muszę wpisać potem do ulubionych filmów

szelma

• Gość
« Odpowiedź #89 dnia: 23 Lut 2009, 10:39:05 »
panikarola, ale film czy serial BBC? Bo TYLKO I WYŁĄCZNIE serial BBC! Niczego innego się po prostu nie ogląda!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Strefa Ślubna

« Odpowiedź #89 dnia: 23 Lut 2009, 10:39:05 »

magdarynka

« Odpowiedź #90 dnia: 23 Lut 2009, 10:48:45 »
Ja dzialam na zasadzie skojarzen i dopiero jak zobaczylam Natalie to przypomnialo mi sie Bliżej. Uwielbiam ten film ! I uwielbiam w nim Natalie, Juda i nawet Julie. No bo ze Cliva kocham to chyba oczywiste Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #91 dnia: 23 Lut 2009, 11:03:05 »
szelma, już się dokształciłam, że należy serial, ale obejrzałam film

jej, jak głupia nastolatka się zadurzyłam ;P a mąż sobie wpisał Keirę na listę prominentów you are allowed to sleep with Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj --> tego pryzynam sie nie rozumiem ;P

muszę skombinować serial...

Dodany tekst: 23 Lut 2009, 11:04:00
magdarynka, wiedźmy z wawy Ci posłaly w końcu Lesia?

magdarynka

« Odpowiedź #92 dnia: 23 Lut 2009, 11:06:58 »

magdarynka, wiedźmy z wawy Ci posłaly w końcu Lesia?
Lesio to chyba juz w kraku siedzi. Moze to i dobrze bo blizej

szelma

• Gość
« Odpowiedź #93 dnia: 23 Lut 2009, 11:11:57 »
panikarola, no to dobrze!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Bo serial RZONDZI Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Widziałam chyba z milion razy - i to w takich maratonach 6-godzinnych, hehe  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

panikarola

« Odpowiedź #94 dnia: 23 Lut 2009, 11:28:34 »
panikarola, no to dobrze!  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Bo serial RZONDZI Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj. Widziałam chyba z milion razy - i to w takich maratonach 6-godzinnych, hehe  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj.

ee, to jak RZONDZI to sie intensywniej postaram Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

magdarynka, no to dobrze, pilnuj swego Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

panikarola

« Odpowiedź #95 dnia: 24 Lut 2009, 12:31:35 »
oj nie, Nieodwracalnego nie obejrzę, mi się potem takie rzeczy śnią

ale za to drugi raz obejrzałam Dumę, Darcy nie jest jednak taki fantastyczny jak mi się zdawało Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

jo_miekka

« Odpowiedź #96 dnia: 24 Lut 2009, 12:45:44 »
ja wrażliwa specjalnie nie jestem, wręcz znieczulona, nic mi się nie śni, ale ten film... nie zrobił na mnie specjalnegoi wrażenia
ta scena brutalnego gwałtu była faktycznie mocna, ale tez bez przesady
poza tym nie po to chodze do kina, żeby się naogladać okropieństw
ciekawy zabieg był tam taki konstrukcyjny, że ten film się dzieje jakby od tyłu...
ale poza tym to wartości w sumie żadnych
a pointa chyba tylko taka: "nie chodź sama po ciemku" - a ja takich point nie przyjmuję do wiadomości Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Panikarola, ja za darcym bym w ogień poszła

panikarola

« Odpowiedź #97 dnia: 24 Lut 2009, 12:52:01 »
jo, no raczej, że ja też, ale nie aż tak jak za pierwszym razem Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

a ten koleś z serialu BBC to mi już po macfadyenie jakis lalusiowaty na Darcyego sie wydaje, ten filmowy jest taki apetycznie mroczny...

vobi

• Gość
« Odpowiedź #98 dnia: 25 Lut 2009, 22:58:20 »
o, a propos "Miasto Boga" - przypomnialo mi sie, ze kiedys ogladalam na maratonie filmow latynoamerykanskich (jakos zaraz za "Miastem Boga" Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj) argentynski film "Syn panny mlodej". To byl jedyny argentynski film jaki w zyciu wdzialam, ale byl naprawde swietny - pamietam ze przede wszystkim dialogi mi sie podobaly. Chcialam go potem ogladnac jeszcze raz, ale jakos nie moglam go nigdzie znalezc  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

I jeszcze fajny japonski mi sie przypomnial - "Eureka". Jak ktos znajdzie, to polecam, choc nie jestem pewna czy w warunkach domowych nie straci za duzo zeby sie wciaz podobac  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

tachogti

« Odpowiedź #99 dnia: 25 Lut 2009, 22:59:19 »
Ja polecam najbardziej chyba porabany serial BBC - Torchwood - na isohunt.com do pociagniecia, gdzies pewnie do zdobycia na DVD.
Wylacznie dla ludzi z chorym poczuciem humoru, "normalnych" zdegustuje i znudzi  Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Typical sharp-shooting, hard-drinking, katana-wielding, happily divorced housewife Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj