Autor Wątek: fajny film&serial ostatnio widziałyście? ze staroci, nie granych obecnie nigdzie  (Przeczytany 33352 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

malutenka

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
Angie, malutenka, czy serial jest tak samo głupi jak film ? Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj oczywiście ładnie głupi? :>
Jest zupełnie o czym innym!  I jest super Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
I'm not a psychopath, Anderson, I'm a highly-functioning sociopath. Do your research.

paulusia176

Ja najbardziej lubię stare seriale-kryminały, gdzie wszystkie wskazówki trzeba było dostrzec lub wywnioskować, a nie tylko wrzucić do komputera i sprawdzić w bazie lub użyć nierealistycznych technik przybliżania obrazu bez utraty jakości (patrze na Ciebie CSI: Miami).
Z moich ulubionych to na pewno:
Napisała morderstwo (chociaż po paru sezonach staje się przewidywalne) oraz
Columbo (odcinki 2h, ale od razu wiemy kto zabił i jedynie oglądamy jak detektyw próbuje do tego dojść, ciekawe nowe spojrzenie)

zwierzatko_mojej_mamy

no to ja się wsysnęłam w "true blood"

przez pierwszy sezon myślałam, że upadłyścia lata temu na głowę pisząc o Ericu, ale no Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj coraz bardziej mi się cholera podoba Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj zupełnie nie mój typ, ale William niestety ma u mnie sinusoidę - jak tylko zdążę się nim zauroczyć, to się zamienia w liryczną ciapę, której znieść nie mogę Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę