Autor Wątek: fajny film&serial ostatnio widziałyście? ze staroci, nie granych obecnie nigdzie  (Przeczytany 76167 razy)

0 użytkowników i 1 Gość przegląda ten wątek.

ddu

Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

Notice: Undefined variable: context in /home/users/strefaslubna/public_html/forum/Sources/LoadAds.php on line 145

ddu

polecałam ostatnio Świętą Frances , dalej polecam, ciepły film, trudne tematy podane w błyskotliwy sposób (HBO)

obejrzałam na  Netflix Cząstki kobiety - bardzo dobry film
dla osób wrażliwych myślę, że początek może być ciężki
siebie nie uważam za specjalnie wrażliwą, a jednak sceny porodu były dla mnie trudne do wytrzymania - bolało mnie ciało razem z bohaterką, koniec tego porodu także jakoś dziwnie przeżyłam, bo się popłakałam. chyba tego typu sceny przypominają mi horror (z happy endem!!!!) z porodu H.

W końcu obejrzałam też dokument Życie i zaginiona twórczość Stanisława Szukalskiego, także na Netlix.
rzeźbiarz, malarz, fantasta - prawie całkiem zapomniany w Polsce,
film wyprodukował Leonardo DiCaprio, zafascynowany osobowością Szukalskiego.
film nie tylko o sztuce, ale przede wszystkim o nietuzinkowej postaci, z interesującą, tragiczną biografią (większość jego rzeźb, prac zniszczona w czasie  2 WŚ, początkowo antysemita, nacjonalista, potem patriota bez ojczyzny...)

jo_miekka

Addu, widziałam i podobały mi się wszystkie te trzy, choć te Cząstki... dla mnie zbyt pretensjonalne, ale ciekawie się ogląda.
Frances - super!

Ja za to polecę też nie nowość Knives Out, czyli po polsku Na noże.
Wspaniały kryminał w starym stylu, jak Agatha Christie współcześnie. Daniel Craig jako ciapowaty detektyw!
Super kino. Rozrywkowe a inteleigentne!

zwierzatko_mojej_mamy

jo_miekka, jakimż cudem tego nie oglądałam?? gdzie to dają? Craig i Christie?? to jakiś dream team ;P
oprócz marzeń, warto też mieć wódkę

jo_miekka

zwierzatko_mojej_mamy, to nie Christie, ale "w podobie" ino współcześnie.
Obsada jest w ogóle ciekawa. No super super, sama się dziwiłam, że nie oglądałam.
HBO GO

szelma

Knives out bardzo miłe - w kinie na tym byliśmy w dawnych czasach Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj Obsada oprócz Craiga też bardzo dobra Nie masz uprawnień, aby oglądać tę zawartość. Zarejestruj się lub Zaloguj

My obejrzeliśmy w weekend Vice na Netfliksie - doooobry film o amerykańskiej polityce.
- Co pani chciałaby najbardziej usłyszeć?
- Piosenkę pana Kor... Koracza "O zdrowiu" bym chciała najbardziej usłyszeć.
- Tak się szczęśliwie składa, że mamy pana Koracza na sali!